Skocz do zawartości

Zdjęcie

Docieranie TDD

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 25 luty 2008 - 07:25

Docieranie TDD Jak docieraliście swoje TDD?? Czy jest mozliwe docieranie tego ciagnika przy pozostawieniu go na wolnych obrotach, a nie ciagłym jeżdzeniu? (w instrujcji podaja ze nalezy nim jezdzic, ale zrobic 50MTH jezdzac to troche sporo)
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Docieranie TDD Dzisiaj, 03:31
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 luty 2008 - 09:38

Docieranie TDD Podobno new hollandy są fabrycznie dotarte, największą głupotą jest docieranie na sucho, uczep jakąś lekką maszyne i do roboty, w instruckcji c330 po 5 mtg do pługów 2 skibowych mozna czepiać i stopniowo zwiększać obciążenia

#3 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 25 luty 2008 - 13:36

Docieranie TDD Nie sadze zeby NH byly dotarte przy stanie licznika 0 MTH poza tym w instrukcji jest napisane ze trzeba je docierac. Teraz jest taki czas ze zabardzo nie ma czego uczepic do tego ciagnika, poki co jezdzilem nim poprostu ale ile to trzeba przejechać zeby zrobic 50 MTH, az strach pomyśleć
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 luty 2008 - 13:44

Docieranie TDD zaczep pług 2 skibowy i w pole :rolleyes: będzie docieranie i robota za jednym zamachem <_<)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 25 luty 2008 - 14:16

Docieranie TDD a w instrukcjii jest napisane jak powinno się docierać?? to powinieneś się tego trzymać. nie wiem jak w przypadku tdd ale w wielu ciągnikach przy docieraniu są podane dopuszczalne obciążenia silnika. np. do 10mtg 25%, do 30mtg 50% do 50mtg 75% i puźniej już 100%.

#6 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 25 luty 2008 - 14:53

Docieranie TDD Raczej możesz zakładać wszystkie maszyny tylko nie kituj go za mocno, nie za duże obroty, ale żeby się nie dusił, jak coś to nawet bieg niżej <_<

Jazda na "pusto" to głupota :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share johny64

johny64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 03 kwiecień 2008 - 16:00

Docieranie TDD Ja tam nic nie docierałem i chodzą bez awarii, a oba mają grubo ponad 2200mth.

#8 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 03 kwiecień 2008 - 16:03

Docieranie TDD wczoraj zaprzeglem go do orki pługiem 3 skibowym zagonowym. Pieknie pracował do U3512 nie ma porownania ^_^

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 kwiecień 2008 - 16:38

Docieranie TDD a nie rozerwałeś tych pługów :P z jaką szybkością latał pewnie nie czuł wogóle?

jakie masz kołą tył mieściły się w bruździe?>

#10 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 22:07

Docieranie TDD W instrukcji jest tylko aby na 50mtg po włączeniu pozostawić ciągnik chwile na biegu jałowym, i w pole, ale bez przesady, ja tak robiłem i narazie wsio ok. Choć dziś miałem pierwszą "awarię" na 60mtg, jakimś cudem spadła mi linka od gazu na regulatorze obrotów.
a

#11 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 11 kwiecień 2008 - 21:12

Docieranie TDD Ja na swoim case jx 95 mam od dziś od rana 5 mth narażie :D

Proszę nie robić OT
Case jest the best

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 czerwiec 2008 - 22:29

Docieranie TDD dlaczego nie OT? może ogólniej o docieraniu nowych ciągników, więc czy można z maszynami pracować prawie od razu czy tylko ze zgrabiarką latać i czy napewno po tych 50 mtg można już pełną moc wykożystywać czy jeszcze sie docierać należało?
no i chyba kwestia nie tylko silnika ale i sprzęgłą delikatnie ruszać i podonośnika czy od razu można wszystko dzwigać podnośnikiem i robić womem?