luki8859

Steyr Compact 4085 czy Kubota M8560?

Polecane posty

luki8859    16

Witam, który ciągnik wybrać, czy może jakiś inny o tej samej mocy? Proszę się wypowiadać o tych ciągnikach zarówno dobrze jak i źle ;)

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki8859    16

wszystko zalezy od pracy do ktorej bedzie uzywany traktor. Moim zdaniem steyr jest lepszy

traktor bedzie ciągnikiem pomocniczym w moim gospodarstwie

Steyr jest lepszy ale john deere najlepszy ;)

John deere za dużo pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
overrange    2

Steyr będzie dobrym wyborem. Z tym trollowaniem, że JD będzie lepszy to proszę bez żartów. 5 w serii M to chinolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

Wszystkie powyższe komentarze z całkowitym brakiem sensownych argumentów. Silniki w obu są podobne, kubota ma większą ilość przełożeń, większą wydajność hydrauliki i udźwig. Steyr natomiast będzie miał trochę lepszy komfort. Gabarytowo są podobne. Zaglądnij do galerii i popytaj użytkowników tych ciągników co o nich sądzą, ale prawdopodobnie będą chwalić to co mają :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

mimo że jestem fanem i właścicielem kilku ciągników CNH jako pomocniczy polecę ci kubotę, 

jako pomocniczy jest zwinniejsza,  lżejsza, 

chyba ze masz opryskiwacz zawieszany i duży rozsiewacz to kubota może być za lekka i krótka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

i co wybrałeś? :wub:

też stałem przed tym samym dylematem ale ostatecznie wybrałem kubote bo deler zabrał w rozliczeniu mego mf 690 

powiem tak bylem i nadal jestem napalony na steyra ,a kubota też traktor taki sam jak inne tej klasy jako pomocniczy będzie się nadawał i ten i ten mają wady i zalety niema maszyny doskonałej

wiadomo fendt jest lepszy ale za jego cene można mieć kubote i steyr

ps.napisz co kupiłeś i iak się spisuje maszyna pozdrawiam

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki8859    16

i co wybrałeś? :wub:

też stałem przed tym samym dylematem ale ostatecznie wybrałem kubote bo deler zabrał w rozliczeniu mego mf 690 

powiem tak bylem i nadal jestem napalony na steyra ,a kubota też traktor taki sam jak inne tej klasy jako pomocniczy będzie się nadawał i ten i ten mają wady i zalety niema maszyny doskonałej

wiadomo fendt jest lepszy ale za jego cene można mieć kubote i steyr

ps.napisz co kupiłeś i iak się spisuje maszyna pozdrawiam

 

Wybrałem steyra no bo tańszy w full opcji no i czekam na razie na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

spoko dobry wybór fajna maszyna powodzenia w pracy i bez awaryjności ja też na razie czekam na kubote ma być pod koniec stycznia .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krol295
      Witam kubota m7060 ciagle przepala bezpiecznik od radia zaloze nowy to pojezdze z 30min i bezpiecznik znowu przepalony. Zalozylem nawet wiekszy 15A ale i tak go przepalil. Przepala sie ten z ciagnika, a nie z radia. Co moze sie tam dziac ?
    • Przez BartekTruszkowski
      Witam, mam problem z EPL, błąd 12188, wiem, że chodzi o regulację hamulca elektronicznego EPL, czy ktoś jest mi w stanie podrzucić skany z serwisówki odnośnie regulacji i kalibracji tego modułu. W zasadzie opis jak to zrobić mam, ale niestety brakuje w nim rysunków pomocniczych. Dzięki serdeczne.
       
      Opis po angielsku bez rysunków.
    • Przez DawidBaran
      Witam przymierzam się do kupna ciągnika w przedziale mocy 70-95. Ciągnik chce kupić nowy używany nie wchodzi w grę. W gospodarstwie pracuje ursus 3512 Zetor forterra 115 i MTZ(który został sprzedany i szukam coś na jego miejsce). Podzielcie się swoimi opiniami na temat ciągników w tym przedziale mocy. Posiadacie takie?
    • Przez lukas1981
      Witam ,mam ciągnik Steyr 4110 i z przebiegiem 400 h. Od jakiegoś czasu nie załącza mi wyjść hydraulicznych a podnośnik działa normalnie.Dzieje się to losowo . Raz załączy a raz nie. Może ktoś coś podpowie.
    • Przez Piotrek2510
      Witam mam problem z silnikiem Kubota v1505 gdy jest zimny to chodzi dobrze a gdy się rozgrzeje to wchodzi na wysokie obroty. Pompa wtryskowa wymieniona, przewody paliwowe sprawdzone, filtr paliwa zmieniony. Co może być tego przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj