tractor560

Opinie i koszty przeglądów Deutz-Fahr 5100

Polecane posty

Gość   
Gość

65714mf255 w sąsiedniej wsi jeden gospodarz miał i sobie go nie chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

chwalić czy nie chwalić to zależy w jaki sbosob się uzytkuje np 80 km fendt i dać mu plug obrotowy piątki i też nie będzie chealony bo za słaby itp. woadomosci z zaslyszenia nie poparte konkretami są tyle warte co zima sprzed 2 lat ja mogę powiedzieć bo widziałem youtube że df są do kitu bo gdzieś tam w sąsiednim państwie na testach przedmia os odpadła ale ja mie widziałem miebylem iniemoge na ten temat się wypowiedzieć jak byś powiedział że sąsiad kupił 11054 jest nie zadowolony bo bierze olej ma przecieki podnośnik był 2 razy poprawiany przez serwis i dalej nie działa lub ze był rozpolowiony po 50mth konkrety pisz a nie zasłyszane historie rodem z Disneya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Na yt to se można muzy posłuchać a nie patrzeć że jednemu oś pękła

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

do tego zmiezalem albo wiesz bo masz doświadczenie lub byłeś świadkiem albo poprostu zamilknij
dla mnie informacje od 10 osoby lub z zaslyszenia warte są równe 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

On strasznie nazekał na przecieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

to już jakiś konkret ja może swojego oszczedzam ma około 110 mth pracował: prasa rolujaca w slomie i kiszonce z nożami, brona talerzowa 3,15, plug podorywkowy 7 skib, rozrzutnik 8t, agregat uprawowo siewny 2,7m i nic się z nim nie dzieje jestem bardzo zadowokony i kupił bym go jeszcze raz
sglaszal do serwisu usterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130
Napisano (edytowany)

To ocenić bedziesz mógł gdy zrobisz 1100 mth, narazie to jeszcze pachnie nowością.

I to jest słabe bo zazwyczaj zanim jakiś zrobi te 1000-2000 mth mija 2 lata i modele się zmieniają. Nie można po opinii później kupic takiego samego

Edytowano przez lukaschels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

niestety ale muszę się zgodzić mój jak by był sam to miałby około 400mth a tak tylko tyle i niestety ale większości ciągnikoe zaczyna się coś dziać po gwarancj bo większości zacxyna się coś dziać około 2500-3000mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten gospodarz gdy zauważył przecieki miał na liczniku około 2200 mth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

w Ursusie 11054? w ciągu roku 2200mth?
:-o
to jak tak dalej pójdzie to ciagnik 5 letni będzie się nadawał do całkowitego remontu wiedzej pracuje niż na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

On ma 70ha, produkcja mleczna i ten ciągnik pracował jako główny czyli praca z tuturem, ale on dla ciągników jest katem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130
Napisano (edytowany)

Jest pewnie
Jako całkowicie główny, wszystkie maszyny muszą być pod niego. U nas był rok ze belarus był głównym tur, zadawanie paszy, uprawa, prasa. Zrobił 2500 mth i było wiadome albo nowy duży ciągnik albo to będzie jego ostatni rok. Zużycie przy takim obciążeniu jest ogromne pomimo serwisu na bierzaco

Edytowano przez lukaschels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

ludzie nie są katami dla maszyn ale idiotami którzy nie szanują swojej pracy ani pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak była dobra cena za mleko to mógł sobie wymieniać maszyny, ale jak mi teraz obtanili mleko o 16 groszy to nie ma z czego zaszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj