coolman111

Kupię siłowniki klapy bagażnika- najlepiej od Poloneza Caro

Polecane posty

coolman111    56

Jak w temacie :). Jeśli zalegają Wam jakieś siłowniki klapy bagażnika, które już nie trzymały klapy w Waszym samochodzie to chętnie je przygarnę. Siłowniki chcę zamontować w kabinie C 360, szyba nie jest duża więc nawet stare siłowniki utrzymają ją. Najlepsze byłyby od Poloneza bo te były najmocniejsze i nawet stare wysłużone bez problemu dadzą radę. Jeśli są to inne to nie mogą być dłuższe niż 30cm w stanie złożonym i 42cm rozłożone. Mniejsze jak najbardziej mogą być. Najlepiej jakby było to w Kujawsko-pomorskim to sprzedawca nie musiałby się trudzić z wysyłką- mogę podjechać.

Info proszę kierować na PW lub maila: coolman111@wp.pl

 

 

 

Data wystawienia: 19.04.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek912    7

Jedz gdzieś na złomowisko i sobie wykręć od jakiegoś zapłacisz pare groszy albo nawet bedziesz mieć za darmo jaki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristoffer    4

Nie masz w okolicy stacji demontażu pojazdów tam możesz kupić nie drogo też niektóre mogą ci wysłać, a jak chcesz dobre to szukaj o sile 200N sam zakładałem do Deutza i są w sam raz za 5szt.dałem 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Po co Ci siłowniki które już nie trzymały klapy? :blink:

Takie sprężyny to albo trzymają albo nie,albo jest w nich gaz albo wyciekł.Nie ma czegoś takiego że trochę gazu ubyło.

Swoją drogą te sprężyny od Poloneza są trochę za mocne,szybę masz krótką i jej nie zamkniesz.

Do tylnej szyby potrzebujesz siłowniki 170N,wtedy dobrze trzymają szybę otwartą i dobrze się zamyka.

Idealne do tego są siłowniki przedniej klapy od VOLVO FH12 mają 41cm długości i siłę 170N.

Cena nowych coś około 35zł.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristoffer    4

No tak ale takie co słabo trzymają to znaczy że z nich uchodzi gaz to znaczy że wcześniej czy później przestaną działać to lepiej chyba dostosować takie jak powinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez Maciek_hehe
      Witam jak jakis inny sposób na zaradzenie problemu skrzypiącego amortyzatora kabiny niż wymiana go?
    • Przez Scappy
      Witam. Posiadam ładowacz czołowy w c360 i od jakiegoś czasu z lewego siłownika wycieka olej . Wymiana uszczelniaczy nie daje dużego efektu . Mam wrażenie że brakuje w nim jakiegoś ogranicznika ponieważ prawy siłownik wysunie się do końca i się zatrzymuje a lewy nadal pcha w górę. Prawego nie chce ruszać bo jest suchy. Wrzerow na tloczysku niema. Co może być przyczyną wycieku i takiego zachowania? Boję się że w końcu lewy siłownik "wyskoczy" i będą jaja 😉.
    • Przez arkady12
      Panowie mam problem z pługiem huard obróci się do polowy i staje ani w lewo ani w prawo węże się  poruszają ogólnie wina leży po stronie pługa nie traktora i teraz jest problem bo siłownik jest nie typowy jak dla mnie ( załącznik z katalogiem ) czy miał ktoś taką  sytuacje ?  czym można by było zastąpić ten zamek rozważam zakup nowego siłowniika z zaworem przepływowym ale w nich nie ma wyjść na ten  zamek coś ktoś podpowie ??,
      rl.doc
    • Przez michalmat
      witam
      ma ktoś jakiś dobry patent jak rozkręcić siłownik obrotu od trola? boję się go traktować palnikiem, żeby go nie rozhartować.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj