rol99

Szkoły rolnicze z kierunkiem TMR w woj. Kujawsko-Pomorskim

Polecane posty

rol99    0

Witam, kończę gimnazjum i chcę iść do TMR.Jaką szkołę wybrać w Kujawsko-Pomorskim.

Edytowano przez SZYMANOX
Niejasny tytuł ,błędy. +1 punkt ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Grudziadz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest bursa w Grudziądzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tom446
      Mam pytanie zdawał ktoś tego typu egzamin?Jakie były pytania?
    • Przez RolPro10
      Znacie jakieś Bardzo dobre technikum mechanizacji rolnictwa w Małopolsce?
    • Przez Pablo201_5
      Witam,
      Gdzie w Warszawie znajdę szkołę, która prowadzi darmowe kursy kwalifikacyjne? Szukałem w Internecie i chyba temat jest dosyć poważny bo narobiło się niepublicznych szkół oferujących takie kursy tylko za 100zł miesięcznie...
       
      Mam wykształcenie średnie z maturą, teraz studiuję i mam prawo jazdy B.
       
      Najlepiej żeby kurs był prowadzony w weekendy, w trybie e-elearningowym i oczywiście darmowy.
       
      Podajcie jakieś informację na w/w temat i pomóżcie zasilić swoje szeregi- szeregi rolników :-)
    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RaNNdaP
      <p>Tak jak temacie chce się zapytać jaką szkołę mógłbym wybrać po gimnazjum, najlepiej żeby ta szkoła była w kierunku mechanika maszyn rolniczych. Zastanawiam się nad TMR myślałem też nad technikum elektryczno mechanicznym ale mam za daleko może ktoś doradzi mi jeszcze jakiś inny kierunek lub powie gdzie sam poszedł w podobnych kierunkach i czy było warto.</p>
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj