Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 955

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jabkogizmo

jabkogizmo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 15 kwiecień 2015 - 17:18

John Deere 955

Prosił bym o opinie tego modelu ponieważ zamierzam takiego kupić i nie wiem czy to dobry pomysł (mój pierwszy kombajn) Jaka jest wydajność spalanie i awaryjność ? Prosił bym też o wasze ustawienia tego kombajna do poszczególnych zbóż.

Edytowany przez jabkogizmo, 18 kwiecień 2015 - 21:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 955 Dzisiaj, 11:14
  •  

#2 Share geo2

geo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 23 kwiecień 2015 - 11:22

John Deere 955

kombajn bardzo dobry, pod warunkiem że nie był nadmiernie eksploatowany. spalanie ok. 9-10l/godzine. mimo 4tys. mth nie ma żadnego dymka przy pracy.

gdyby nie błędy operatora (moje) i bruzdy na polach (rozdrobnienie i usługi - cuda na polach), to przez 1000 mth byłyby zapewne ze 2, 3 usterki do zrobienia na spokojnie.

poza tym to wypracowuje się jak wszystko i trzeba sprawdzić przed sezonem łańcuchy, łożyska i inne luzy oraz usunąć je. 

ustawienia to tylko w polu sam dojdziesz z czasem, bo chyba nie da się konkretów napisać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share jabkogizmo

jabkogizmo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 17 maj 2015 - 07:02

John Deere 955 Witam czy ktoś z Państwa kosił rzepak john deere 955 ? Ponieważ posiadam od niego oryginalną instrukcje i tam pisze ze młucarnie ustawia sie w dwóch pozycjach na dole ma być szczelina 8 mm a z boku 3 mm ? Z tego co wiem przy bizonach tak nie ma prosze o pomoc w jego ustawieniu .

Dodaj odpowiedź