misz123

Jaki rozrzutniki wybrać MF

Polecane posty

misz123    13

Proszę o pomoc w wyborze rozrzutnika, który jest lepszy ?

 

Metal Fach N267 - 8t

            czy

Metal Fach N280/1 - 8t

 

Różnica pomiędzy nimi jest tak, że przy jednym są otwierane burty i zaczepiany jest na górny zaczep oraz droższy o 10 tyś.

W drugim jest cała skrzynia i zaczepiany jest na dolny zaczep.

 

Proszę o wypowiedzi użytkowników :) bardzo liczę na waszą pomoc :)

 


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrabekSto    5

Powiem w skrócie te rozrzutnik to złomy ja bym kupił fortshnita ładowność 10 ton mój mtz-82 daje se z nim rade ciężko ale daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

zorientuj się jakie są naciski na zaczep i jakie masz dopuszczalne w ciągniku żeby później nie było problemu. ja bym wybrał praktyczniejszy jeśli chcesz tylko obornik to bez otwieranych jesli chcesz nim coś przewozić np drzewo to wyciągasz burty i jedziesz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Metal Fach N280/1 - 8t , ma ocynkowaną ramę , drewnianą podłogę i tandem na resorach  w Metal Fach N267 - 8t tego nie ma .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

I która podłoga użytkuje się lepiej?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

      Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 




    • Przez Bartek_00
      Witam. Planuję zakup rozrzutnika Pronar NV161/3 10T i chciałbym żeby pełnił dwie funkcje, a mianowicie był do rozwożenia obornika i przewozu kukurydzy. Chciałbym poradzić się osób, które posiadają ten rozrzutnik i stosują taką metodę. Czy demontaż tych wałków jest w miarę szybki i niekłopotliwy.
    • Przez potok
      rozrzutnik 1 osiowy ład. 4 tony ruski stan bdb 5500 zł.ładowacz zawieszany Troll widły  i łyżka  w komplecie stan bdb 6900 zł. nie wymagają wkładu finansowego cena do negocjacji.Świętokrzyskie pow. jędrzejów. tel.539062085
    • Przez wojtal657
      Witam 
      Jaki polecacie rozrzutnik 10 tonowy do obornika ? 
      Myślałem nad metal-tech albo ursusem jakie macie zdanie o tych rozrzutnikach?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj