Stasiek30

Massey Ferguson 3070 nie włącza się napęd.

Polecane posty

Stasiek30    3

Witam mam problem z przednim napędem lampka się zapala a on się nie włącza. Sprawdzałem elektrozawór-działa, wałek i złączki frezy dobre, podniosłem przód do góry to ręcznie kołem nie mogłem przekręcić to chyba dobrze? Proszę o pomoc co może być przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jeśli masz w nim skrzynię i tylny most Gyma to mogły popekać podkładki sprężynowe w przystawce od napędu , przedni napęd powinien być załączony jak dołączysz kostkę z elektrozaworu jak się nie włącza to przy odpal onym ciągniku popuść rurkę co wchodzi do przystawki jak będzie w niej ciśnienie ,gdy kostka jest dołączona to zawór się za ciął jeśli nie to będą podkładki w sprzegle przystawki. jeśli nie będzie ciśnienia w rurke sprawdź jeszcze raz napęd najlepiej na betonie rozlącz hamulce i sprawdź na wstecznym małym biegu jedno kolo tylne koło będzie się ślizga a jak będzie ciągnął to cały ciągnik powinien ruszyć do tylu

sprawdź dokładnie elektryke do zaworu bo w tym maseyu masz komputer po prawej za stopniem pod podłogą i one sprawiają problemy

pre dni napęd ma przekaźnik w komputerze najlepiej jest zmontować osobny poza komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak chodzi to ok , popuść rurkę przy włączonym napędzie nie powinno być ciśnienia, jak nie ma ciśnienia podkładki dociskają tarcze i powinien przód ciągnąć
jak coś to pisz na Facebooku do mnie
jeszcze możesz sprawdzić w taki sposób ,że podnieś tył na lewarku i sprubuj obrócić tylnym kołem i zobacz czy wal się obraca przy zgaszonym ciagniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek88    1

Oberwały Ci się tarczki w koszu napędu, a dokładniej popękały ząbki zewnętrzne na tarczkach, bo napęd w tym ciągniku załączony jest domyślnie, podaniem ciśnienia go rozłączasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj