MrCzesio123

podłoga rozrzutnika (Wymiana)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MrCzesio123    3

Siemka :) muszę wymienić podłogę miałem z blachy pewnie ok. 5mm nawet ponad bo jak okładałem to tylko turem się dało ;]  ale łańcuch od popychacza załapał tą blachę i ja wyrwało niestety ale rok temu wymieniałem pomyślałem że z desek będzie lepsze tylko wole się spytać by nic nie rozwalić to co sądzicie o tym ?

Edytowano przez MrCzesio123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

50mm :huh:  :blink:  A nie próbowałeś strzelać z działa przeciwpancernego bo blacha 5 cm to tyle m in.

:P

:P

:P

:P

:P

Przecież sama blacha musiała majątek kosztować.

Co do blachy na rozrzutnik to daj 4mm lub 5mm a jak jesteś uparty to 8mm ale przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

Oj sorry kolego to 0 odruchowo napisałem naprawdę to 5mm ;d;d  nawet nie wiem czy by turem 5 cm by podniósł ;d  no ale ok ale co myślisz o podłodze z desek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Dębina byłaby dobra ale musi być wyschnięta bo lubi pracować(wygina się itp) Ja na swoim pottingerze przyczepie miałem jodłę(30 lat była) i teraz z powrotem wymieniam na jodłe.  Sosne i inne badziewie bym sobie darował szkoda roboty. Co do samego drzewa to na pewno lepiej znosi kontakt z gnojem niż blacha. Nie nadarmo większość rozrzutników z lat 80(z zachodu) jest z podłogi jak burt drewniana.

Edytowano przez jonkszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

no bo drzewo nie rdzewieje :) jodłę mam nawet by na burty starczyło bo burty też nie za fajne tak więc z jodły polecasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Tak dokładnie to nie wiem czy polecam ale na przyczepie były dłuższy czas to może jodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj