Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o przyczepach firmy F.P.U Marpol Marcin Kubik ?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damian7789

damian7789

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 kwiecień 2015 - 21:30

Witam :)

Dziś na allegro znalzałem przyczepę skorupową firmy F.P.U Marpol Marcin Kubik o ładowniści 8 ton. http://allegro.pl/pr...5240317972.html

Pierwszy raz słyszę  o tej firmie i sąd moje pytanie czy ktos użytkuje przyczepe tej firmy? jak sie ona sprawuje? :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o przyczepach firmy F.P.U Marpol Marcin Kubik ? Dzisiaj, 23:13
  •  

#2 Share FROG1979

FROG1979

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 08:16

Kolego. Jestem z okolicy gdzie mieści się producent. Przed żniwami chyba do niego podjadę po 1 osiówkę. Z tego co mi wiadomo to były pracownik jednego z większych zakładów rzemieślniczych w Miechowie. Konstrukcja w miarę nowoczesna i atrakcyjna cena, ale nie wiadomo jeszcze jak z materiałami użytymi do produkcji i jakością spawów. Podjadę niech pokaże nie pomalowaną. Rozmawiałem z nim na targach w Kielcach jeszcze w tamtym roku (w tym go nie widziałem) i gość wydaje się ok. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share damian7789

damian7789

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 kwiecień 2015 - 21:34

Dzieki za odpowiedź kolego. Wiesz moze czy dobrze sie sprzedają te przyczepy na waszym lokalnym rynku ? Słyszałeś jakieś opinie od użtykowników?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 marzec 2016 - 10:56

Dzieki za odpowiedź kolego. Wiesz moze czy dobrze sie sprzedają te przyczepy na waszym lokalnym rynku ? Słyszałeś jakieś opinie od użtykowników?

Nie polecam ani tego goscia ani jego wyrobów jeden wielki szajs. Kupiłem od niego przyczepe kiedyś na tandemie 3 stronny wywrot burty 2x50 w pierwszy dzien jej pracy pojechałem wozic zieme a ze była wczesna wiosna i było dosc mokro zdjołem górne burty zeby nie ładowac dużo i nie utonąć. przy drugiej przyczepie kiprowanej na bok  kula do wywrotu na których jest osadzona skrzynia uleciała normalnie była ucieta jak by kontówką siłownik wypadł oczywiscie zabezpieczenie było tak gówniane ze nic nie dało skrzynia spadła na ziemie tyle dobrze ze siłownikowi nic sie nie stało. Niby naprawił to na gwarancji ale doczekac sie nie mozna było i miał wielkie pretensje że w ogóle musi przyjeżdzac i wmawiał pierdoły ze materiał jest nowy brany ze skaładnicy po czym sie okazało ze był brany ale chyba ze złomu. Po 3 miesiącach przyczepe udało sie mi sprzedac tracąc na niej 5 tys złotych w plecy a problemów z nią przez te 3 miesiące tyle ze nawet nie chce o tym myslec od odkrecających sie nakretek w kołach po całkowity brak hamulców normalnie złom a nie przyczepa totalna porażka ten gosc i jego przyczepki koloreowe nadają sie tylko do wożenia siana i to blisko koło domu bo strach z tym na droge wyjeżdzać ze cos uleci albo koło sie odkreci. Dodam ze gosciowi któremu ją sprzedałem po miesiacu uleciała kolejna kula z drugiej strony i kolejny raz był problem z reklamacja a co do hamulców po rozebraniu bebna okazło sie że cała piasta bebny szczeki również pochodziły z odzysku były tylko dobrze odmalowane z oponami tez był jakis problem na pewno nie były nowe juz nie pamietam dokładnie bo to kilka lat temu . Nie polecam i nie dajcie sie skusic tą niby atrakcyjną ceną bo to kupa złomu jest tylko w ładnym lakierze nic wiecej gdybym mógł to bym powiesił tego goscia za ja.. bo to co on produkuje to tylko ładnie wygląda na zdjeciu i jak stoi nowe nie używane. Pozniej kupiłem zachodnią przyczepe uzywaną marki BRANTNER słuzyła mi przez jakis czas i byłem z niej bardzo zadowolony choć pochodziła z lat 90 była nie zniszczalna i spokojnie zarobiła tyle ze było mnie stac na kupno nowej