Polecane posty

Bercik92    2201

witam. otóż mam problem z moim DF około tydzień temu zaczął się zapowietrzać (na małych obrotach przygasał a po chwili znów odzyskiwał obroty) ewentualnie gasł wymieniłem filtry (zamienniki) i problem dalej jest. podczas pompowania paliwa w 2 filtrze są pęcherzyki powietrza. i pompka paliwa jest wciśnieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy pomogę ale raczej jestem pewny że do wymiany jest pompka nad filtrem lub ewentualnie czyszczenie JeJ dokładnie. miałem taki sam problem i po wymianie wszystko się uspokoiło . koszt ok 180 zł. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

do wymiany jest taka guma nad pompka paliwowa
miałem to samo, kupuje się cały zestaw ok 180zł tak jak pisał kolega wyżej , nie jest to wina filtra tylko tej pompki tego że w gumie zrobi się mała dziurka i dostaje się powietrze i się zapowietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

problem rozwiązany. wystarczyło przedmuchać przewody paliwowe który szły od baku do filtrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

ja u dilera Deutza Farhr brałem dwa lata temu dokładnie Agro-Rolnik
Widocznie poszły ceny do góry bo na stronie Agroplus Bogate 300 zl kosztuje na internecie są za 150 zł i 180 zł wiec rozejrzyj się lepiej bo po co tyle przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Christipher    0

Dzięki kolego za podpowiedź!!!   Znalazłem na necie dwie pompki filtra paliwa jedna185 zł a druga koło130 zł. Ja sprawdzałem tą membranę w tej starej pompce i jest na niej ewidentne pęknięcie. Ale mam jeszcze jednen problem z nią, bo nie wiem czy po odpaleniu ciągnika ten kurek co się pompuje paliwo to powinien być wciśnięty czy nie??? Bo u mnie przy zgaszonym silniku to wystaje a jak go odpalę to go od razu wciąga, tak jak by się tam robiło jakieś podciśnienie, Nie wiem czy tak powinno być i co jest tego przyczyną??? Wydaje mi się że albo filtry paliwa są do wymiany albo przewody paliwowe co idą od zbiornika do filtrów mogą być gdzieś niedrożne.       

Proszę o radę!!!      Z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Spoko, po to jest te forum żeby sobie pomagać :D 

kurek co sie pompuje nim, po odpaleniu ciągnika opada w dół (wciąga go)  wiec to normalne i tak byc powinno :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtek026
      Jaki tani ładowacz polecanie do df agrofarm 85, ładowacz nie będzie dużo wykorzystywany dlatego chce ekonomiczne rozwiązania ale i nie chce potem żałować że kupiłem badziewie i się z tym męczyć, najtańszy metalfach i ten metaltechnik, przecztałem całe AF na ten temat i metalfach piszecie że mocowanie ma delikatne że coś tam nie wytrzymuje że rozdzielacz w gniazda wpinany to niby nie bardzo ale w sumie i na takich rozwiązaniach ludzie pracują, a metaltechnik to w ogóle że blee, a czy ja taki tur sam bedę w stanie zamontować  czy w takim metalfachu wszystko przypasuje do ciągnika z tym mocowaniem,
      a czy warto wiąść coś droższego ten ursusa czy hydramet no i jaki rozdzielacz powinien być jeśli agrofarm ma 52l/min na 2 pompach to jaki rozdzielacz min?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam co myślicie o deutz fahr 420 ttv ?warty kupna?
    • Przez Bercik92
      witam. Otóż pare dni temu pojawiły się plamy na turbinie(oraz jej okolicach) może podejrzewacie co mogło się stać ?




    • Gość
      Przez Gość
      Witam jak sie sprawuje deutz fahr 420 ttv...w pracy..jak go oceniacie? Z góry dzięki za odpowiedz?
    • Przez kewin123
      Czy warto dopłacic ok 3 tys za większe koła to jest 28 przód i  38 tył   do claasa ariona 420  zamówiony jast na felgach 24 i 34 szerokosc w obu wersjach 440 przod i 540 tył prace  duzo z ładowaczem plus  oczywiscie  transport  uprawa POZDRAWIAM
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj