toniekmf255

Wasze nagłośnienie/ zestawy głośnikowe przy komputerach :)

Polecane posty

Kamyk514    2

Do niedawna miałem subwoofer Watson 5-1 ale trzeba było się z nim pożegnać łanie grał ale długo nie wytrzymał

nowy sprzęt Tracer Adagio 2-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

ja do kompa mam taki zestawik 2 głośniki i subwoofer firmy CREATIVE INSPIRE P380


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio88    0

kompa podłączonego mam do wzmacniacza Diora TOSCA AWS 306 i kolumny w drewnie Scherzo 120

brzmienie inne niż z plastykowych kolumienek chociaż czasami brakuje efektu przestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0

Ja mam creative a300 . ^_^


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na razie mi głośniki się rozwaliły, to mam podłączoną wieże, może jakieś zdjęcie wrzucę, ale muszę sprzątnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Ja mam zestaw głośnikowy 5.1 Tracer TRG-5S-330-A-2. Nie jestem z nich zadowolony, dlatego zamierzam kupić coś lepszego. Na pewno będzie to firma CREATIVE, ale jeszcze nie wiem jaki model ;)


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Do jednego kompa mam podłączony wzmacniacz, a do drugiego Logi X540. Zamierzam kupić Creative T40 ;) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ja mam MEDIA-TECH MT348 5.1

Są dobre tylko trochę tuba jest za słaba-tzn trzeszczy przy większej mocy...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radar    0

Ja tam mam kompa podłączonego do wiezy... myslalem nad kupem 3 głosnikow i dobrego subwoofera najlepiej Creativa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielnicowy    0

Do kompa podłączone mam wzmak Pioneer A-333+ Dwie kolumny Altus 140+Tuba basowa Blapunkt 750watt

Jestem maniakiem muzyki <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj