Gość

Nowy Bizon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Co wiecie na temat nowego Bizona znalazłem w internecie,że będzie wznowiona produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus-moc    41

nie widzialem w necie naserii
http://www.agrofoto.pl/informacje/aktualnosci/2499-bizon-powraca. Tu jest o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze- dzisiaj pierwszy kwietnia. Prima Aprillis, czyli tradycyjnie ludzi się w balona robi na tysiące sposobów.

Po drugie- a że to 1 kwietnia to dobrze, po co CNH ma reanimowac trupa którego znają tylko polacy? Kombajn dla polaków? To dla belgów wznówmy markę Clayson! Dla włochów FiatAgri! A co, jak się bawić to się bawić...

 


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Oczywiście, Priama Aprillis... ale jednak tak czysto teoretycznie rozważyć to pewnie by co najwyżej to wyglądało w ten sposób, że najuboższe wersje kombajnów HN przemalowali by na czerwono, trochę zmienili blachy i dali nazwę i jeszcze jakieś detale. Na nic więcej by nie było można liczyć bo by i tak na tym nie zarobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Kiedys już kombinowali z bizonem i raczej słabo to wyszło bo niczym poza napisem sie od nh nie różnił, Ale jakby było tak jak pisze romek to może by było ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabos1981    703

ta Nowy bizon hehe. z najuboższej wersji New Holland a powinni jeszcze kabinę zdjąć. nie ma to jak przez cały dzień w kurzu stać.. ....


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj