Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieci na polu

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 10 marzec 2008 - 19:27

Śmieci na polu Albo zaoraj będziesz miał nawóz na 150 lat. :)
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Śmieci na polu Dzisiaj, 17:26
  •  

#22 Share dawdfarmer

dawdfarmer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna i oczywiście rolnictwo

Napisany 12 marzec 2008 - 11:47

Śmieci na polu zgłoś to do urzędu miasta i gminy
U-R-S-U-S C330 siła i potęga

#23 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 15:07

Śmieci na polu

kolego mogę tobie pomóc jak tą sprawę załatwić

ale musisz mi podać dokładniejsze informacje
a chodzi mi o takie:

ile tego wywiózł,
kiedy to wywozi [pora dnia, sam czy z kimś]
wspomniałeś że przez twój grunt przejeżdża
CO on wywozi [ważne]
i od kiedy to już robi...

jak to mi napiszesz to ci powiem co i jak

a i napisz mi na PW że odpisałeś :) ok

Sąsiad wywozi wszelkie śmieci które pochodzą z domu, jakieś opakowania, pampersy, śmieci pozostałe po budowie, trociny i inny syf. Facet zaśmieca także okoliczne lasy co także mnie denerwuje bo idziesz na spacer a tu las zaśmiecony. nie wiem dokładnie kiedy on to wywozi bo jak jedzie to zawsze okrężną drogą. Robi to chyba sam. Przez mój grunt przejechał ale to nie takie ważne. Gorsze będzie sprzątanie śmieci po nim.
Załączam obrazek: to na skraju mojego pola. Takich kupek jest więcej w okolicy mojego pola i w lesie.

Załączone pliki

...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#24 Share rozal22

rozal22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 370 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 17:47

Śmieci na polu

Sąsiad wywozi wszelkie śmieci które pochodzą z domu, jakieś opakowania, pampersy, śmieci pozostałe po budowie, trociny i inny syf. Facet zaśmieca także okoliczne lasy co także mnie denerwuje bo idziesz na spacer a tu las zaśmiecony. nie wiem dokładnie kiedy on to wywozi bo jak jedzie to zawsze okrężną drogą. Robi to chyba sam. Przez mój grunt przejechał ale to nie takie ważne. Gorsze będzie sprzątanie śmieci po nim.
Załączam obrazek: to na skraju mojego pola. Takich kupek jest więcej w okolicy mojego pola i w lesie.

Posłuchaj,
Nie wiem co dokładnie tam jest chodzi o to gdzie to wyrzucane jest, jeśli wyrzucił to na twoim polu TO MASZ PRAWO TO WYRZUCIĆ NAWET TAM skąd to przywiózł.Ostrzegając GO "UPALAJĄC" żeby to ostatni raz!! Jednakże jeśli będzie on UPARTY jak "Bara....." i będzie wyrzucał nadal to wezwij policję i niech ona spiszę całe zajście i GO pouczy. Jeśli nadal będzie wyrzucał albo przejeżdżał przez twoją działkę to nic nie pozostaje więcej tylko zał urz mu Sprawę Cywilną w Sądzie. Twoja wygrana a koleś beczy, jednak musisz podać koszty materialne za te jego przejazdy. Sprawa trochę zagmatwana ale NA PEWNO jest twoja wygrana. A co do lasu to nie wlecz się po jakiś urzędach bo to nie ma sensu żebyś to akurat TY zgłaszał tylko jeśli to las państwowy to na pewno jest tam LEŚNICZY. Zgłoś incydent że się pojawił i powiela przez tego samego Beneficjenta i on go przypilnuje, a jaką karę on już dostanie to się niedługo dowiesz. :)

Sorry że tak dużo ale lepiej więcej niż mniej i zawsze czegoś brak :)
3m się!!

#25 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 18:17

Śmieci na polu Ja bym zgłosił na policje, albo mordę bym mu obił ale raczej to drugie :)
AF - to Jest To:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share lukotek

lukotek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 25 marzec 2008 - 22:43

Śmieci na polu a co ja mam zrobić - sąsiaduje z cmentarzem i co roku przed i po 1.11. pełno kwiatów zniczy na polu!!! nikt nie może wpłynąć na tych co wyrzucają - nawet ksiądz jest bezsilny - robię tak że biorę widły i to co jest na polu przerzucam na cmentarz gdzie popadnie
ale może znacie jakieś inne wyjście z takiej sytuacji
(")_(")_.----.,/)
;^ ^ '; -._ , ')_
( o_, )' __,) '-._)

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

#27 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 16:57

Śmieci na polu ja bym sie duzo nie zastanawiał tylko mu wpier***** i po sprawie.
Dostawcą mocy jest...Case

#28 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 11 kwiecień 2008 - 18:51

Śmieci na polu Ja też bym mu wp******ił.

#29 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 11 kwiecień 2008 - 19:53

Śmieci na polu mam podobny problem gdyż posiadamy pole przy ruchliwej drodze i do tego w okolicy kiedyś stacjonowały ruskie wojska w tym lotnicze w w czasie zimnej wojny zrobili sobie z tej drogi lotnisko no i wylali asfaltem dwa takie jakby zajazdy no i do czego zmierzam jeden z nich jest przy naszym polu i oczywiście zatrzymują się tam różni ludzie i wyrzucają śmieci w pole można tam znaleźć wszystko o starych telewizorów po butelki i opony nawet od ciągnika a jak postawili znaki zakaz wyrzucania śmieci to jakieś menele ukradli je pewnie na złom najgorzej jest w lecie bo strach żeby się nie zapaliło zborze a i opon szkoda bo łatwo przebić wie może ktoś co z tym zrobić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 12 kwiecień 2008 - 07:05

Śmieci na polu policja, albo najlepeij schowaj się w krzakach i nakręć film podczas jakiegoś festynu jak wyrzucają śmieci....po sprawie
Dostawcą mocy jest...Case