Skocz do zawartości

Zdjęcie

MTD

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 22 luty 2008 - 15:48

MTD Nie wiem czy trafiłem w dobry dział, ale mam pytanko co sadzicie i czy spotkaliście się z silnikami MTD bo mam do kupienia wertykulator w promocji na MtD i tak kumpel mówił że jest to silnik amerykański i jest oki,le też słyszałem, że teraz to chińszczyzna i sam już nie wiem, więc jeśli ktoś ma jakieś pojecie o tym to niech napisze co nie co

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MTD Dzisiaj, 21:24
  •  

#2 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 24 luty 2008 - 15:13

MTD mam kosę spalinową MTD z silnikiem 4-suwowym, jeżeli chodzi o silnik to muszę przyznać że jest stosunkowo cichy (jak na kosę) i oszczędny jednak brak mu trochę mocy.

#3 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 24 luty 2008 - 22:03

MTD długo ja masz i jak ją używasz tzn. czy dużo nią kosisz? Czytałem na necie, ze ludzie narzekają na serwis MTD, że ciężko jest z uznaniem gwarancji. Niby MTD to amerykańska marka, ale ponoć już produkcja jest przeniesiona tam gdzie jest tania siła robocza........

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 25 luty 2008 - 18:14

MTD mam ją już ponad dwa lata, koszę ok. 0,2ha 4-5 razy w roku, a jeżeli chodzi o serwis to nigdy nie miałem rzadnych kłopotów, ale to jest związane z tym że mój znajomy jest serwisantem MTD

Ps. taką mam kosę
http://aukcjewp.wp.p...?item=310015171

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MarcinC360

MarcinC360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 25 luty 2008 - 19:29

MTD

Nie wiem czy trafiłem w dobry dział, ale mam pytanko co sadzicie i czy spotkaliście się z silnikami MTD bo mam do kupienia wertykulator w promocji na MtD i tak kumpel mówił że jest to silnik amerykański i jest oki,le też słyszałem, że teraz to chińszczyzna i sam już nie wiem, więc jeśli ktoś ma jakieś pojecie o tym to niech napisze co nie co

Silniki MTD są bardzo żywotne i trwałe! MTD to inaczej Briggs&Stratton. Wiem coś o tym, bo wuj kosiarkę z owym silnikiem posiada i pracuje już 11 rok na 40 arach trawnika bez remontu!! To się nazywa trwałość i niezawodność bo żadnego remontu nie miała i tylko olej bierze. Polecam.

Dodaj odpowiedź