Skocz do zawartości

Zdjęcie

C-385 i rozrusznik

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bartizi00m

Bartizi00m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 08 grudzień 2006 - 14:40

C-385 i rozrusznik w moim ursusie chyba jest cos z rozrusznikiem bo raz zalapie a raz nie jak naciskam starter to slychac takie tykanie tylko czasami odpali za pierwszym razem a tak to trzeba wciskac ten starter i wciskac >:(
pomocy!! pewnie odpowie mi arosso

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C-385 i rozrusznik Dzisiaj, 09:59
  •  

#2 Share Krzychu_912235

Krzychu_912235

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 08 grudzień 2006 - 17:56

C-385 i rozrusznik witam pewnie poszedł bendiks jezeli ni emozesz odpalić to postukaj bo bendiksie i powinien zapalic ale radze kupic nowy albo dac do regenracji

#3 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 08 grudzień 2006 - 18:19

C-385 i rozrusznik Dokładnie wymień elektromagnes a narazie opukaj go dobrze młotkiem albo odkręć i zobacz czy się popychacz nie zacina może wystarczy go nasmarować.
The Truth Is Out There

#4 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 08 grudzień 2006 - 19:03

C-385 i rozrusznik prawdopodobnie starły ci się zęby na wieńcu i przy odpalaniu bendiks ci się po nim ślizga moja rada przełóż wieniec odwrotnie i powinno grać tylko to wymaga rozpołowienia silnika :-
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Marcel

Marcel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 08 grudzień 2006 - 19:13

C-385 i rozrusznik A czasmi nie dzieje się też tak jak masa jest słabo umocowana ja tak miałem i pomogło dokręcenie masy

#6 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 08 grudzień 2006 - 20:26

C-385 i rozrusznik Właśnie nieraz wysrarczy dokręcić masę ( mam tak w 914 bo gwint od masy jest naderwany)
Jedna klema od akumulatora mogła się upalić.
Albo po prostu wine ma elektromagnes.
Ale najperw radził bym sprawdzić masę i klemy bo to nic nie kosztuje  ;)

#7 Share t-tas

t-tas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 08 grudzień 2006 - 22:41

C-385 i rozrusznik to o czym piszecie bendiks to AUTOMAT(elektromagnes) i albo są już w nim wypalone styki i jest do wymiany, słaby jest + lub masa albo słaby jest + od startera(aby to sprawdzić sprubój pare razy zapalić na krótko-jak chce na krótko a ze startera nie to na początek postawił bym na starter lub jego przewody. bendiksem zwie się zębatke ale to też nie jest fachowa nazwa-BENDIX to jeden z producentów elektromechaniki samochodowej-nie wiem czy jeszcze istnieje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 17 styczeń 2007 - 20:01

C-385 i rozrusznik powiem tylko tyle jasne ze ci odpowiem bo ja młody jestem ale ten ciągnik znam na pamiec i mam go tak przeswietlonego ze jej 6 lat nim jezdze i wsystko juz robiłem z ojcem i mechanikami przy nim . wieniec ma zeby pewnie wytarte albo tak jak chłopaki muwią elektromagnes ja miałem tak ze mi tak pykało bo jak kiedys dziedek miał ten ciągnik zawiuzł do elektryka i do du** elektryk powkładał czesci do niego od rozrusznika na napiecie 24 co tam jeszcze moize być klemy sprawdz ale to na bank bedix