Skocz do zawartości

Zdjęcie

Posiadany sprzęcior foto

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
160 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Jaki mam aparat? (225 użytkowników głosowało)

Jaki mam aparat?

Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki w niej nie zagłosujesz. Proszę się zalogować i oddać głos aby zobaczyć wyniki.
Głosuj

#41 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 22 luty 2008 - 14:13

Posiadany sprzęcior foto pentax a30 ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Posiadany sprzęcior foto Dzisiaj, 22:58
  •  

#42 Share Pronio82SA

Pronio82SA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:Szybkie samochody oraz Bardzo drogie ciagniki :PPPP

Napisany 22 luty 2008 - 14:23

Posiadany sprzęcior foto Ja narazie robie zdjęcie komurką SE K550I , nawet dobrej jakośći zdjęcia wychodzą ale do cyfrówki mu dużo brak ;)
Nie ma przyjemniejszej myśli że żniwa 2009 już niedługo :)

#43 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 22 luty 2008 - 15:23

Posiadany sprzęcior foto a ja robie fotki kodakiem v603
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#44 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 22 luty 2008 - 15:24

Posiadany sprzęcior foto Ja narazie robie foty Sony Eriksonem k510i

#45 Share longerbycz

longerbycz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 22 luty 2008 - 16:23

Posiadany sprzęcior foto ja mam fuji S5700 bardzo fajny aparacik za cenę około 700 zł nie ma konkurencji w segmencie mam go od około 2 miesięcy nacykałem około 2,5 tys fotek ;)

#46 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 22 luty 2008 - 16:29

Posiadany sprzęcior foto moj sprzęt to canon a95...nie jest jakichś wysokich lotów ale ma sporo funkcji,chodzi bezawaryjnie,ładne fotki robi wiec dzis kupiłem karte 4gb sandiska w ramach przygotowan do agrotechu i pozniejszago agroshow wiec mysle ze jeszcze 2 lata bedzie śmigał.

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#47 Share zetor165

zetor165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ekonomia, motoryzacja

Napisany 22 luty 2008 - 16:51

Posiadany sprzęcior foto Ja mam Olympusa SP-320, 7.1 Megapiksela. Naprawdę świetny aparat.
Praca, pasja, zamiłowanie.....

#48 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 22 luty 2008 - 17:18

Posiadany sprzęcior foto Ja mam HP R607 4.1MP. Na razie musi wystarczyć :/

#49 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 22 luty 2008 - 17:23

Posiadany sprzęcior foto Ja mam SONY DSC-W30 ;)
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#50 Share hanssz

hanssz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 22 luty 2008 - 18:44

Posiadany sprzęcior foto mam SONY DSC H3 jak do tej pory jestem zadowolony, ale żeby zrobić dość dobre zdjęcie(jeśli kompaktem to możliwe) nie można nastawiać się na "małpkę" tylko manualnie trochę pogrzebać;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 22 luty 2008 - 18:48

Posiadany sprzęcior foto Ja mam Sony Ericssoma K300i, i Kodaka C713. Zdjęcia do galerii wrzucam tylko z aparatu, bo zdjęcia z niektórych telefonów zamiecają galerię
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#52 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 22 luty 2008 - 19:07

Posiadany sprzęcior foto

@Pavel-N95 całkiem nieźle trzyma bakteryjkę ;) z tego co widzę-a N80 i tak pójdzie gdzieś w ludzi

kolega ma taką wiec pisze-jedna rzecz mi zaimponowała-nagrał nią filmik na dyskotece gdzie były strob..y itp. i wyszedł swietnie :D

#53 Share michal91

michal91

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się sportem, głównie piłką nożną.
    Pasjonuje mnie rolnictwo :D

Napisany 22 luty 2008 - 20:10

Posiadany sprzęcior foto A ja mam FUJIFILM S5700 z 10x zoom, 7.1 megapixlei, karta 2 GB
Maszyny w mojej okolicy: Fendt 930 Vario TMS,Fendt 927 Vario,Fendt 920 Vario,Fendt 718 Vario TMS,New Holland TM190 x2,New Holland T6070,New Holland CX 8060,Massey Ferguson 8170,Massey Ferguson 6490,Claas Axion 840,Claas Ares 567,Claas Lexion 580,Claas Medion 310,Claas Lexion 530,Claas Tucano 450,Claas Lexion 460 Evolution,John Deere 6210,John Deere 2850,Deutz-Fahr Agrotron ,Ursus 1634 x3, Ursus 1224 x6 i inne :P

#54 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 22 luty 2008 - 20:50

Posiadany sprzęcior foto Yacentemu pogratulować zakupu!!
Fajny aparacik - też by mi się chciało lustrzanki cyfrowej, ale w moim przypadku to by to było jak bym sobie kupił trzewiki dla tancerki ;-) Do tego zakup lustrzanki to początek wydatków, najpierw body, potem eksperymenty z obiektywami, lustrzanki, akcesoria etc....
Ja mam teraz Fuji S5500 (zrobione ponad 9 tys. fotek) najbardziej to brak mi w nim goracej stopki dlatego zamierzam się na dniach przesiąść na Fuji S9600, ale po drodze było sporo różnych kompaktów a zaczynałem od jakiegoś sony z matrycą 3,2 mpx (wtedy to był wypasiony cyfrak :-)) ) - siostra wygrała go na jakiejś olimpiadzie.
Mam jeszcze Zenita 12XP - pamiętam kosztował 10.000 zł (ale jeszcze starych przed inflacją) - ostatnie fotki zrobiłem nim w 2005 roku jesienią jak była powódź. Właśnie od tego aparaciku zaczynałem moją przygodę z fotografią (aż wstyd sie przyznać ale czasami na 36 klatek udaje się 25 albo i nawet mniej :-) ).
Za to od żonki na mikołaja "Now podręcznik fotografii" i zgłębiam tajniki sztuki - może kiedyś naumiem się robić fotki, ale największy problem to mam z kolorami (czyba zawsze je inaczej odbieram niż cała reszta ludzi :-) )
No to się narobiło...

#55 Share Pablo16

Pablo16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 22 luty 2008 - 20:53

Posiadany sprzęcior foto Ja niestety nie dorobiłem sie cyfrówki pstrykam sony ericssonem W200i i czasem pożyczam canona od znajomych.
Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

#56 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 22 luty 2008 - 21:44

Posiadany sprzęcior foto

Ja mam teraz Fuji S5500 (zrobione ponad 9 tys. fotek) najbardziej to brak mi w nim goracej stopki dlatego zamierzam się na dniach przesiąść na Fuji S9600, ale po drodze było sporo różnych kompaktów a zaczynałem od jakiegoś sony z matrycą 3,2 mpx (wtedy to był wypasiony cyfrak :-)) ) - siostra wygrała go na jakiejś olimpiadzie.

S9600 to rewelacyjna zabawka - poleciłem ja 2 czy 3 znajomym, sa super ja tez sie nim troszke bawiłem i byłem pod wrazeniem aczkolwiek brakowalo mi kilku rzeczy ktore były w moim canoniku s3, teraz na twoim miejscu bym sie zastanowil czy canon s5is czy ta 9600.

a co do nowej zabawki to sie dopiero ucze i ucze i poznaje.
Pozdrawiam

YacentY

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#57 Share stasiex

stasiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 686 postów

Napisany 22 luty 2008 - 22:26

Posiadany sprzęcior foto Od roku posiadam Canona Power Shot 720 IS - naprawdę super maszynka, można naprawdę dużo z niej wykrzesać. :rolleyes:

Poza tym mam kamerę Panasonic NV-GS280 - dobra jakość za przystępną cenę.

#58 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 22 luty 2008 - 23:37

Posiadany sprzęcior foto

S9600 to rewelacyjna zabawka - poleciłem ja 2 czy 3 znajomym, sa super ja tez sie nim troszke bawiłem i byłem pod wrazeniem aczkolwiek brakowalo mi kilku rzeczy ktore były w moim canoniku s3, teraz na twoim miejscu bym sie zastanowil czy canon s5is czy ta 9600.

Dzięki za podpowiedź
W przyszłym tygodniu wybieram się do sklepu gdzie mają oba te aparaty (i mają dobre ceny) więc będzie możliwość "pomacać".
Zobaczę jak ten Canon będzie zachowywał i leżał w ręku. Moja S5500 bardzo fanie leży w ręku mam nadzieję, że S9600 będzie miała tak samo (fanie jest to, że S5500 mogę obsłużyć z jednej ręki, w S9600 już trzeba będzie dwie ręce bo do pierścienia). Jeszcze zastanawiałem się nad S6500fd, ale chcę mieć stopkę do lampy i odchylany ekran (żeby się nie tarzać po ziemi i mieć możliwość robienia zdjęć nad głową), chociaż słyszałem, że ta stopka na lampę w S9600 to raczej "atrapa" - zobaczę w sklepie.

Chcę jeszcze kupić jakiegoś kompakta dla żony - takiego do torebki, prostego w obsłudze, ale robiącego przyzwoite zdjęcia (ważne aby szybko ostrzył i szybko startował, bo wiekszość zdjeć to będzie pewnie przypadkowa), jak macie jakieś pomysly .... czekam na podpowiedzi.
No to się narobiło...

#59 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 23 luty 2008 - 08:56

Posiadany sprzęcior foto "Chcę jeszcze kupić jakiegoś kompakta dla żony - takiego do torebki, prostego w obsłudze, ale robiącego przyzwoite zdjęcia (ważne aby szybko ostrzył i szybko startował, bo wiekszość zdjeć to będzie pewnie przypadkowa), jak macie jakieś pomysly .... czekam na podpowiedzi."

Z kompaktow to ja polecam Canona A570IS bardzo szybko sie zbiera i zdjecia wychodza przyzwoicie :rolleyes:

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 23 luty 2008 - 09:41

Posiadany sprzęcior foto No seria Canon A5** jest prosta w obsłudze wygodna prosta i szybka. zdjęcia wychodzą ostre. Sam mam A550 i narazie nie narzekam ;P Nie miałem mamony na nic lepszego :rolleyes:
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."