Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siewniki kongskilde demeter

27 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 21 luty 2008 - 13:52

Siewniki kongskilde demeter Co wogóle o siewnikach Kongskide myslicie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siewniki kongskilde demeter Dzisiaj, 20:43
  •  

#2 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 04 marzec 2008 - 23:40

Siewniki kongskilde demeter Ale tobie chodzi o siewniki do kukurydzy czy zbożowe, bo na temat kukurydzianych to moge coś powiedziec jesli cie interesuje??

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#3 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 16:52

Siewniki kongskilde demeter o siewnikach zbozowych ale o kukurydzianych tez mozna chodzi mi ogólnie jako marke jak wam sie sprawuja ja tez mam kongoskilde i jak narazie sprawuje sie dobrze a wam????

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 18:31

Siewniki kongskilde demeter Kupiłem ostatnio takie coś-ale jak się sprawuje-pojęcia nie mam-dam znać na wiosnę :huh:-w każdym bądź razie jakością wykonania bije na głowę polskie siewniki (chociaż produkowany jest też w Polsce)

#5 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 18:41

Siewniki kongskilde demeter @jaro jaka byłą róznica w cenie miedzy jakimś tam polskim, a Demeter???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#6 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 18:47

Siewniki kongskilde demeter Tak się złożyło że był tańszy od Poloneza i to sporo-zapłaciłem niecałe 22 tys

#7 Share grzegorz3512

grzegorz3512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 19:22

Tak się złożyło że był tańszy od Poloneza i to sporo-zapłaciłem niecałe 22 tys

#8 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 19:32

Siewniki kongskilde demeter Nie-ma zwykłe redlice

#9 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 19:50

Siewniki kongskilde demeter Jaro ,a ile ci za Poloneza zaśpiewali??

#10 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 19:55

Siewniki kongskilde demeter 28-ale był na talerzowych redlicach i w full wypasie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 20:06

Siewniki kongskilde demeter Aha ,nom bo ja dałem mniej niż ty za Kongokslide ,a co do tego full wypasu to w polonezie w opcji są tylko redlice talerzowe i kółka dociskające zamiast zagarniaczy (moge się mylić) i za to by sobie liczyli aż 7 tys.??? :huh:

#12 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 20:16

Siewniki kongskilde demeter Miał ścieżki,hydrauliczne znaczniki,redlice talerzowe,pomost,spulchniacze...i wykonanie pod psem-ślady rdzy tu i ówdzie :huh:-z tą ceną to już zauważyłem że im bliżej Grajewa tym drożej ;)-tu jest Mlekpol a więc trzeba drzeć-bo chłop ma :D

#13 Share grzegorz3512

grzegorz3512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 20:32

Miał ścieżki,hydrauliczne znaczniki,redlice talerzowe,pomost,spulchniacze...i wykonanie pod psem-ślady rdzy tu i ówdzie :huh:-z tą ceną to już zauważyłem że im bliżej Grajewa tym drożej ;)-tu jest Mlekpol a więc trzeba drzeć-bo chłop ma :D

#14 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 21:44

Siewniki kongskilde demeter Ja mam taki sam siewnik jak w tym ogłoszeniu http://www.allegro.p...wnik_fiona.html
tylko że razem z agr i nigdy nie zamienił bym go na żaden polski wynalazek pożyczyłem sobie na jesieni 2006r aresa+poznaniak rocznik 2004 , popękana skrzynia jakość siewu lipa , zgarniacz się zapychał zasiałem wtedy ze 40 ha tym zestawem i powiedziałem nigdy więcej

W tamtym roku zestawem z Fioną zasiałem ok 60 ha na jesieni , wschody OK , 500kg pszenicy wchodzi , rzepak jak siałem i nastawiłem po instrukcji to na próbie kręconej tyle samo mi wyszło , na polu też

#15 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 07 marzec 2008 - 10:31

Siewniki kongskilde demeter Nom , ja mam to wszystko co napisałeś oprócz redlic talerzowych , a co do wykonania hmm... przed odbiorem z składnicy dokładnie go obejrzałem i nie widać najmniejszych śladów rdzy, może tamten był z poniedziałku lub piątku . :huh:

#16 Share demeter

demeter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 czerwiec 2008 - 09:05

Siewniki kongskilde demeter czy ktoś z was posiada Kongskilde agregat uprawowo siewny Demeter?Potzrebuje informacji o komputerze do niego

#17 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 06 lipiec 2008 - 15:38

czy ktoś z was posiada Kongskilde agregat uprawowo siewny Demeter?Potzrebuje informacji o komputerze do niego

ja mam tylko siewnik demeter claasic 4000 z agregatem uni mars i komputer jest w siwniku a o co ci dokladnie chodzi???

#18 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 listopad 2008 - 19:31

Siewniki kongskilde demeter Muszę dzisiaj wystawić laurkę serwisowi Kongskilde-przy sianiu ozimin zauważyłem że zmienia mi z lekka dawka wysiewu-więc zgłosiłem serwisowi-nie mogli wtedy przyjechać bo była wystawa w Bednarach-mi też aż tak bardzo się nie spieszyło (bo i tak już zasiałem)-no i przyjechali dzisiaj-trzech bardzo w porządku panów.Ustawili siewnik,skalibrowali no ale to nie wszystko,pocił się z lekka simmering w skrzyni więc wymienili,podokręcali co trzeba no i oprócz tego zauważyli że przecieka mi siłownik (kupiłem z wżerami-ale jakoś tylko się pocił)-więc poszedł do wymiany.A dlaczego o tym piszę ?-jak znam serwisy z mojej okolicy (może oprócz Contractusa-bo oni są w porządku)-każdy jeden gdyby nawet z siłownika olej lał się strumieniem a siłownik nie byłby zgłoszony -odwróciłby się plecami i z pewnością nic nie zauważył :lol:.
Tak że wielki szacuneczek dla tych Panów.
Oby wszystkie serwisy tak się zachowywały.
A może by tak jakiś ranking serwisów urządzić ?

#19 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 06 listopad 2008 - 20:17

Siewniki kongskilde demeter zaraz by mnie pozniej zjedli za takie informacje o serwisach, wystarczyła mi tylko jazda jak ktos opisał przypadek z firma BIS,
pomysł nie mniej rewelacyjny.

Musze przemyśleć jak by zrobić

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 listopad 2008 - 20:29

Siewniki kongskilde demeter Myślę że taki temat musiałby być mocno moderowany-no i raczej wyważone opinie powinny być prezentowane-ewentualnie wersja light :lol:-tylko oceny od 1-10 czy coś w tym stylu.
No bo faktem jest że niektórym jakby się tak żółć wylała to mogłoby się to skończyć przed sądem.
Niemniej myślę że takie coś pomogłoby w wyborze maszyny-bo nie sztuką jest sprzedać-ale sztuką jest tak sprzedać aby człowiek po raz drugi też tam zechciał kupić...

Dodaj odpowiedź