Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komputer/sterowanie do rozsiewacza z Wągrowca

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share afamos28

afamos28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 31 marzec 2015 - 11:44

Komputer/sterowanie do rozsiewacza z Wągrowca witam.

posiadam rozsiewacz z Wągrowca ten niebieski na dwa talerze niestety nie mogę wstawić zdjęcia nie mam takiej opcji w aplikacji. do otwierania zsypu nawozu na talerze służą mi teraz dwie dźwignie od których biegną linki do dwiegienek otwierających zsypy.

interesuje mnie czy ktoś z was miał z tym styczność czy można dokupić jakieś sterowanie do tego bądź znacie kogoś kto mógłby coś takiego dorobić czy podpowiedzieć jak to rozwiązać.

interesuje mnie tylko otwieranie zsypu aby było regulowane ponieważ łopatki na talerzach wiadomo ze sam sobie ustawie
nie potrzebuje stricte komputera który będzie mi liczył wysiew itd a tylko jakiegoś ustrojstwa które będzie miało jakaś skalę i będzie otwierać mi zsypy.

z góry dzięki za podpowiedzi.
myślałem o wykorzystaniu czegoś w rodzaju silownika do bram elektrycznych z jakimś sterowaniem jednak ich gabaryty są dość spore

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komputer/sterowanie do rozsiewacza z Wągrowca Dzisiaj, 05:44
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komputer/sterowanie do rozsiewacza z Wągrowca Dzisiaj, 05:44
  •  

#2 Share kamciow

kamciow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ :D
    Rolnictwo

Napisany 31 marzec 2015 - 14:41

Komputer/sterowanie do rozsiewacza z Wągrowca ja bym po prostu zrobił hydrauliczne, szybciej działa i jest proste. A nie mawz regulacji otworów w skrzyni ,tak jak w każdym rozsiewaczu?
Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Dodaj odpowiedź