XXXXXXX

Padające wtryski w MF5465 na Perkins

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
XXXXXXX    0

Witam mam mf 5465 i padły mi wtryski silnik jest perkinsa a pompa i wtryski Caterpillar podobno  nikt tego nie regeneruje te wtryski jakieś strasznie wrażliwe są. Paliwo kupuje najwyższej jakości. Jaki może być inny powód wysiadania tych wtrysków??. I czy istnieje możliwość założenia innej firmy układu paliwowego np. Bosch. Za odp. z góry dzięki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Po czym poznałeś że wtryski padły? Ja mam 5465 i nie mam problemu. Może wina paliwa? U mnie wymieniany były jak pompa padła z mojej winy a tak to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXXXXXX    0

a na przelewach puszczają. jaki masz silnik?? na comon reilu?? a czemu z twojej winy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

To chyba u ciebie nowszy ciągniczek. Mój z 2005 roku bez common railu. Zatarłem bo trzymałem ON w beczkach po Rundupie i jedną niechcący dostawiłem nie płukaną i wystarczyło. Na dnie było pare litrów środka, filtry się napełniły i poszło na pompę. Regeneracja 10tys. z robotą. Od tamtej pory spokój, nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14

Te wtryski są niestety nie do naprawy ..... Nowy można wychaczyc za niecałe 1400 netto / szt . z pompą jest podobnie choć już mi się obiło o uszy że jedni gdzieś okolicach poznania je ogarniają za około 5 tysi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid241    13

Zdarza się , że wysiadają gdy zabraknie paliwa (pompa + wtryski) , u mnie przy 6480 na perkinsie pompa dwa razy padła , a raz pociągnęła za sobą wtryski ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jak pompa może pociągnąć za sobą wtryski? Poszły opiłki?

 

Perkins należy do Catepilara ale pompy i wtryski to zdaje się Delphi zakładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid241    13

W przenośni.. awaria pompy i wtryskow jednocześnie gdy zabrakło paliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj