Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grzejąca się pompa hydrauliki- Deutz 7206

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PaniRolnik

PaniRolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 marzec 2015 - 05:26

Witam,

Mam problem z hydrauliką w D7206. Pod większym obciążenniem pompa grzeje się.Dodam że pompa w ubiegłym roku wymieniona na nową, wydajniejszą niż orginalna. w tym roku kupiliśmy pługi obrotowe 3,był problem z podnoszeniem więc zamontowaliśmy dodatkowy siłownik i było ok. przez parę dni.Obecnie pług udaje się podnieść ale po krótkim czasie opada a pompa jest gorąca? Jaki może być powód? czy w w/w modelu są jakieś inne zawory bezpieczeństwa niż ten w podłodze z prawej strony siedzenia?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Grzejąca się pompa hydrauliki- Deutz 7206 Dzisiaj, 21:26
  •  

#2 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 30 marzec 2015 - 06:28

Grzejąca się pompa hydrauliki- Deutz 7206 może głupie pytanie, ale, jest płyn? ja masz możliwość to zajrzyj czy nie jest spieniony i taki jaśniejszy/biały. Możliwe że układ się rozszczelnił i ciągnie powietrze.
nie płyn tylko olej.

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#3 Share PaniRolnik

PaniRolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 marzec 2015 - 15:40

pytanie nie jest głupie-ale olej nie jest mętny,nie pieni się ,stan jest, grzeje się tylko przy bardzo dużym obciążeniu tylnego tuz-u (w trakcie pracu tura pompa się nie grzeje, działa ok)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 30 marzec 2015 - 20:32

Grzejąca się pompa hydrauliki- Deutz 7206 niby nie miałem kilka przypadków że ludzie już chcieli pompy wymieniąć, a oleju nie było. może w rozdzielaczu od tylnego tuza, gdzieś ciśnienie bokiem idzie albo gdzieś pod zawór lub w rozdzielacz jakiś brud się dostał.

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#5 Share pawelxp

pawelxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 03 kwiecień 2015 - 20:49

witam w tych deutzach często siada rozdzelacz główny od podnośnika widzałem taki za ponad 700 zł w jakims sklepie internetowym a zwkle ceny sa dużo większe można tez dac do regeneracji , jak olej się grzeje to na pewno ten zawór przepuszcza

ten ciągnik spokojnie powinien podności  pług 3 obrotowy bez problemu bez dodatkowych siłowników , w starszych deutzach w hydraulice wymagany był olej 20w20 dziś raczej nie do kupienia zaleca się stosowanie oleju silnikowego 15w 40 lub jakiś 10w40 stou  14 litrów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Packo1

Packo1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,technika,militaria,patryjotyzm

Napisany 08 październik 2016 - 13:34

Odgrzewam temat mam taki sam problem, pompa ugotowała się tak mocno że aż uszczelnienia puściły i ole z hydrauliki przez pompę wcisnęło do sinika. Moje pytanie ja wymontowuje się rozdzielacz hydrauliki z deutz-a 7206 ?.Do środka plecaka, czy na zewnątrz czym jest przymocowany (przykręcony)? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Dodaj odpowiedź