PaniRolnik

Grzejąca się pompa hydrauliki- Deutz 7206

Polecane posty

PaniRolnik    0

Witam,

Mam problem z hydrauliką w D7206. Pod większym obciążenniem pompa grzeje się.Dodam że pompa w ubiegłym roku wymieniona na nową, wydajniejszą niż orginalna. w tym roku kupiliśmy pługi obrotowe 3,był problem z podnoszeniem więc zamontowaliśmy dodatkowy siłownik i było ok. przez parę dni.Obecnie pług udaje się podnieść ale po krótkim czasie opada a pompa jest gorąca? Jaki może być powód? czy w w/w modelu są jakieś inne zawory bezpieczeństwa niż ten w podłodze z prawej strony siedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

może głupie pytanie, ale, jest płyn? ja masz możliwość to zajrzyj czy nie jest spieniony i taki jaśniejszy/biały. Możliwe że układ się rozszczelnił i ciągnie powietrze.
nie płyn tylko olej.


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniRolnik    0

pytanie nie jest głupie-ale olej nie jest mętny,nie pieni się ,stan jest, grzeje się tylko przy bardzo dużym obciążeniu tylnego tuz-u (w trakcie pracu tura pompa się nie grzeje, działa ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

niby nie miałem kilka przypadków że ludzie już chcieli pompy wymieniąć, a oleju nie było. może w rozdzielaczu od tylnego tuza, gdzieś ciśnienie bokiem idzie albo gdzieś pod zawór lub w rozdzielacz jakiś brud się dostał.


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelxp    1

witam w tych deutzach często siada rozdzelacz główny od podnośnika widzałem taki za ponad 700 zł w jakims sklepie internetowym a zwkle ceny sa dużo większe można tez dac do regeneracji , jak olej się grzeje to na pewno ten zawór przepuszcza


ten ciągnik spokojnie powinien podności  pług 3 obrotowy bez problemu bez dodatkowych siłowników , w starszych deutzach w hydraulice wymagany był olej 20w20 dziś raczej nie do kupienia zaleca się stosowanie oleju silnikowego 15w 40 lub jakiś 10w40 stou  14 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Packo1    1

Odgrzewam temat mam taki sam problem, pompa ugotowała się tak mocno że aż uszczelnienia puściły i ole z hydrauliki przez pompę wcisnęło do sinika. Moje pytanie ja wymontowuje się rozdzielacz hydrauliki z deutz-a 7206 ?.Do środka plecaka, czy na zewnątrz czym jest przymocowany (przykręcony)? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
    • Przez koyack
      Witam wszystkich serdecznie. Szukam pomocy od kogoś kto być może miał taki sam problem jak ja. Mianowicie jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej jcb 531 70 agri z 2010r z silnikiem 74.2 kw. Pompa wtryskowa rotacyjna delphi. Ładowarka nie chce wchodzić na obroty. Dochodzi do max 1500 i nic więcej. Ale do tych obrotów chodzi normalnie czyli ma siłę równo pracuje i prawidłowo zapala. Jakiś czas temu miala tylko problem z gasnieciem ale po wyczyszczeniu zaworu od gaszenia było ok. Co może być przyczyną nie wchodzenia na obroty?? Dodam że filtr paliwa nowy. Sprawdzone wszystkie węże czy nie łapie powietrza.  Brakuje mi pomysłu co to może być a jak wiadomo wyciąganie pompy z tej maszyny nie należy do najłatwiejszych. Za wszystkie rady serdecznie dziękuję. 
    • Przez stachu12
      Kupię regulator siłowy na 3 wyjścia ten pod siedzeniem wraz z całym osprzętem czyli przewody hydrauliczne cięgna  sruby mocujące itp
    • Przez rolkam72
      Sprzedam części do pompy opryskiwacza p90 Biardzki Zbuczyn. Części w dobrym stanie. Jeśli coś potrzebujesz pisz. Możliwość wysyłki 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj