Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wycinak Strautmann Hydrofox HK 2

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maateusz2

maateusz2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 29 marzec 2015 - 10:47

Witam kupiłem wycinak do kiszonki Strautmann HK 2 okazuje się że nie działa mam starszy model takiego strautmanna i ten jest trochę bardziej "udziwniony" posiada dwa elektrozawory jeden od wynoszenia drugi od wycinania. Podłącza się tylko dwa węże robiąc obieg wynoszenie działa, a wycinanie nie chce iść przełączam klawiszem kosy idą do góry włączam pozycję w dół lekko drgną kosy i wszystko staje ładowarka dostaje duży opór jakby coś się zacieło. Siłowniki są na 99% dobre sprawdzałem powietrzem. Dołączam kilka fotek, śrubki przy rozdzielaczu oznaczyłem numerami i literami, jeśli ktoś ma jakiś pomysł i zechce doradzić czekam i z góry dziękuję :)

Załączone miniaturki

• 20150329_105611.jpg
  • 20150329_112738.jpg
  • 20150329_105830.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wycinak Strautmann Hydrofox HK 2 Dzisiaj, 12:43
  •  

#2 Share maateusz2

maateusz2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 30 marzec 2015 - 20:42

Wycinak Strautmann Hydrofox HK 2 Sprawdziłem juz ze jak się odkręci elektrozawory i podłączy się bezpośrednio do kostki węże do ciagnika to tak samo wycinak się zachowuje jak wyżej opisałem. Zauważyłem ze jak dźwignią w ciągniku delikatnie puszczam olej to kosy się poruszają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share maateusz2

maateusz2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 19 kwiecień 2015 - 09:14

rozwiązałem już problem z wycinakiem okazał się zacięty zaworek na zdjęciu numer 2 oraz wygięta sprężynka która przychodzi z tyłu pod śrubką na 10 kluczyk. NIe jest jednak idealnie bo kosy idą w dół cały czas jedną prędkością, mój stary wycinak jak na pusto się obniżało kosy to przyśpieszał wiecie co może z tym być? Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź