Polecane posty

wojtas972    11

tak ostatnio sobie przegladalem forum i kolega rolnik4011 w innym temacie pisal ze ma do wydania 300tys :blink: i mial nowy ciagnik kupowac a tu chce kupowac byle jaki przetrzasacz i szkoda mu dolozyc pare tysi na cos porzadnego??:blink: gdzie tu glowa....

Edytowano przez wojtas972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Oj różni bywają ludzie-wczoraj gość przyprowadził 300 Vario a krówki ręcznie doi że o braku wyciągu nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

moze lubi sobie pomacac :lol: tak codzinnie 50 lub wiecej cyckow miec w rekach nie kazdemu sie trafia :lol: a taczkowanie ma swoje zalety mozna sobie na kregoslup ponazekac i na rete isc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
650elx    4

Witam mam zamiar zakupić przetrzasarke 4 gwiazdową i mam pytanie czy t-25 da w niej rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Oj chyba nie da rady dotego z tym sprzęgłem jednostopniowym.

Edytowano przez Kameleont25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Spokojnie da rade. Możesz kupować.


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzynia662    3

NA spokojnie da rade u mnie chodzi w 2 gwiazdowej i zastanawiam sie nad kuponem też 4 gwiazdowej bo kosze kosiarką 2.1 metra i nie bierze mi 2 pokosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Zależy o jakim sprzęcie mówisz, ale zakręci każdą, gorzej z przejazdami, KUHN albo Claas będzie sie nadawać w zupełności


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zobacz jako ja mam. Ciapek daje w niej rade.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volf    3

Zależy o jakim sprzęcie mówisz, ale zakręci każdą, gorzej z przejazdami, KUHN albo Claas będzie sie nadawać w zupełności

 

No, nie wiem. Ja mam claasa was-540 i w położeniu transportowym Ursus 3512 ledwie daje radę-konkretnie podnośnik i trzeba wolno jechać, bo przodek w ciągniku ładnie podskakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę kupić przetrząsarke za ok 20 tysięcy. Jakimie wy wykorzystujecie maszyny do tej pracy? Co polecacie? Jakie jest zapotrzebowanie mocy do tych maszyn? Dziękuje za odpowiedzi.

Edytowano przez lamborghini105

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Kupiliśmy w tym roku przetrząsacz pronar PWP530 o szerokości roboczej 5,3 metra. Użytkowana była tylko 2 pokosy i na mnie zrobiła niezłe wrażenie. Solidne ramy, zabezpieczenie siłowników przed przypadkowym opuszczeniem lub przy słabej hydraulice ciągnika i możliwość wybrania kierunku w którą stronę ma roztrząść. Ciekawe jak będzie się sprawował w przyszłości;) Współpracuje z nim Zetor 8441. Podczepialiśmy do niego c330 i c360. Trzydziestka ma za słaby podnośnik i przód podrywa i podobnie jest w c360. Jeżeli masz ciągnik o mocy 40KM i dobrym podnośniku i obciążonym przodzie to możesz śmiało brać. Cena około 17 tys z groszami ale dokładnie nie pamiętam. Może w niedługim czasie zakupimy zgrabiarkę karuzelową i na 99 procent będzie to pronar, chociaż nie zaprzeczam, że może to być inna firma ale to już temat na inny raz;)


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja polecam firmę Pottinger. ;) Koniczynka ma w sobie coś pięknego i cieszy się z niej wielu nabywców. Polecam minimum 6 wirników. :P Zapotrzebowanie mocy to jakieś 50-60 km. Czyli Ursus C-360 da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włsąnie myślę o 6 wirnikach no i to będzie ponad 5 metrów. Te maszyny o których mówicie zmieszczą się w tej kwocie? Ciekawi mnie ile może kosztować coś o tej wielkości z Pottingera. ;)

Edytowano przez lamborghini105

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

hehe pottingera 6 gwiazdowego kupisz za tyle ale 15 letniego nowy coś około 45-60 tyś zależy czy zawieszany czy ciągniony

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atsihosam    12

lukaczmarek te ceny z choinki chyba... Claas 6 karuzeli 6.4m to coś koło 40000 netto przy kursie euro 4,5zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez marioc14
      Witam
      Czy ktoś z uzytnikow pras promujących krone spotkał się z takim problemem że w momencie uruchomienia prasy z nożami materiał zamiast dostawać się do komory zwijajacej przedostaje się pomiędzy górnym wałkiem a belkami łańcucha komory zwijajacej co w konsekwencji powoduje gięcie się belek oraz tej blachy z przodu co jest za rolka z siatką i mechanizmem siatki co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Dodam że łańcuchy w komorze zwijajacej zostały wymienione na nowe rok temu. Pozdrawiam 
       
    • Przez DelPiero
      Witam, proszę o pomoc w wyborze agregatu uprawowo siewnego, cena jest bardzo zbliżona dlatego nie gra roli.
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy orientuje się ktoś jaki olej lać do kosiarki Pottinger , niby na producent pisze że SAE 90 no ale nie za dużo mi to mówi bo mi wyskakują w różnych specyfikacjach.
      Jeśli by ktoś był w temacie to proszę o info.
      a taki by się nadał
      OLEJ TEDEX GEAR 80W90
      ??
       
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy ktoś może się orientuje czy w Zgrabiarce Krone 421 Swadro uzupełnia się może jakiś olej albo smar??? Bo z tego co ja wiem to niby jest tak jakiś płynny smar, ale producent przewiduje dożywotnie nasmarowanie z tym że ciekawe ile lat producent przewiduje że na maszyna będzie pracować. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o jakieś info bo może trzeba by było coś tam uzupełnić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj