Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór przetrząsacza

250 odpowiedzi na ten temat

#21 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 21:27

Wybór przetrząsacza Sąsiad ma df czterotalerzowego bardzo ładnie rozwala a jedyna wada to to że jest ciągana a nie podnoszona. Ale na polu jest super.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybór przetrząsacza Dzisiaj, 13:20
  •  

#22 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 21:35

Wybór przetrząsacza Po co zrobiłeś na 4?? Ja bym zostawił 6. Zresztą teraz będzie ci w boki rozwalać bp nie ma gwiazd zbierających do środka.

Za 300 zł?? chyba 3 tys. Za 300zł tona złomie więcej by dostał chyba.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#23 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 23:25

Wybór przetrząsacza @ferdek to jak zaoszczędzisz na przetrząsaczu czy nie??? :P

przetrząsacz ma za zadanie ładnie rozrzuć skoszona trawę, ale ważniejsze jest to że łamie łodygi dzięki czemu roślina szybciej przerywa oddychanie i pasza będzie miała większą wartość dlatego roztrząsać należy jak najszybciej po wykoszeniu trawy.

to na pasek klinowy to sie tylko nazywa przetrząsacz... :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#24 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 12 czerwiec 2009 - 01:08

Wybór przetrząsacza Ty to Ty ja to ja kolego andrzej"ileś tam, nieumiesz szukać to nieznajdziesz proste, ... zresztą jak byk wynika z mojego opisu że wymagała remontu, choć i tak sie opłacało, jakoś są na 4 gwiazdy bębny kręca sie w te samą stronę i jest git... poza tym na 6, to niemam takiego areału żebym musiał mieć taką szerokośc, a jeśli przyjdzie na to to je dołoze :P poza tym apropo szukania, dzisiaj dałem zaliczke na zgrabiarke FELLA 320, z 90 roku, bez remontu i z wałkiem za 1400
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#25 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 06:46

Wybór przetrząsacza norbi kup taką http://www.allegro.p...bdb_i_inne.html taka jak moje na 100% nie pożałujesz :P ... Chyba że poczekasz po sezonie to ci sprzedam moją z nowymi wszystkimi łapami oryginalnymi claasa... powiem szczerze że ciut za nie wybuliłem ale są prawie niezniszczalne dopiero jak leciutko przyłożyłem w stawidło to jedna łapa pękła...

#26 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 06:50

Wybór przetrząsacza Jeśli tak negatywne opinie macie o tym małym roztrząsaczu, to chyba go nie kupie, ale i 11 tyś za przetrząsacz też nie dam, dalej będę robił pająkiem i już! Pomysle o używanym zachodnim, ale przecież w tym na pasek małym zęby są chyba takie same jak w tych zachodnich?

#27 Share marcint19

marcint19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 07:40

Wybór przetrząsacza ja bym brał taki http://allegro.pl/it...am.html#gallery za 3000zł. tyroche dużo ale po remoncie sprawny niec nie trzeba robić firmy STOLL na pompowanych kołach będzie dobrze jeździł i długo posłuży

#28 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 11:24

Wybór przetrząsacza

Ty to Ty ja to ja kolego andrzej"ileś tam, nieumiesz szukać to nieznajdziesz proste, ... zresztą jak byk wynika z mojego opisu że wymagała remontu, choć i tak sie opłacało, jakoś są na 4 gwiazdy bębny kręca sie w te samą stronę i jest git... poza tym na 6, to niemam takiego areału żebym musiał mieć taką szerokośc, a jeśli przyjdzie na to to je dołoze :P poza tym apropo szukania, dzisiaj dałem zaliczke na zgrabiarke FELLA 320, z 90 roku, bez remontu i z wałkiem za 1400

Skoro umiesz tak dobrze szukać znajdź mi przyczepę samozbierającą blisko mnie z nożami łamanym dyszlem na dolny zaczep poniżej 3 tys zł.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#29 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 12 czerwiec 2009 - 12:54

Wybór przetrząsacza w temacie przyczep nie jestem, nie widuje sie u nas tego wszyscy jada w baloty, ale spytać tych kumpli moich co handluja spytac moge, sprecyzuj bardziej jakiej firmu itp. inne szczegoly to moge temat nadac ok :P ?
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#30 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 14:09

Wybór przetrząsacza Ale jak ty masz szukać u siebie to za daleko. Nie będę jechać pół polski za przyczepo. Firma nie ważna. Ważne żeby miała noże bo mi będzie służyć do sianokiszonek. No i dolny zaczep. Ewentualnie za niższą cenę góry. Wtedy się przerobi.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share marcint19

marcint19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 14:15

Wybór przetrząsacza panowie ale to nie jest temat o załatwianiu samozbieraczy od tego jest gg telefony itd...

#32 Share Belarusik

Belarusik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 311 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacjia Rolnictwa,Motoryzacja,polityka

Napisany 14 czerwiec 2009 - 09:33

Wybór przetrząsacza Ja uważam Norbi że lepiej nie bierz tego przetrząsacza zobaczysz bediesz miał więcej z nim problemów i po drugie on ci nie rozwali trawy po całym polu idealnie on wiecej zwija niż rozrzuca.Lepiej uzbieraj trochę kasy poczekaj i weź coś lepszego np.PÖTTINGERA sprzęcik kosztuje troche kasy ale nie bedziesz miał z nią problemów ja sam mam od 3 lat rozwala u mnie co roku 70ha nieważna jaka trawa duża czy mała lucerna czy koniczyna wszystko porozwala równomiernie.
Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

#33 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 25 sierpień 2009 - 15:15

Wybór przetrząsacza Zimą planujemy z ojcem zakup przewracarki karuzelowej,chcemy kupić jakąś 4 gwiazdową tak żeby miała coś koło 5m szerokości roboczej. Ojciec chce kupić nową FELLE lub KUHN-a , a ja mówie że to się nie opłaci na tyle traw co mamy, a mamy (15ha traw) wolałbym kupić z tych firm tylko używaną w dobrym stanie, bo kasa może przydać się na coś innego, a za dużo jej nigdy nie ma.
Pomożecie mi coś odpowiedniego znaleźć??

#34 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 sierpień 2009 - 15:56

Wybór przetrząsacza Przejedz się do jakiegoś handlarza i powiedz ze chcesz kupić tako karuzele i jak na jakoś dobro trafi niech da ci znać.

bullet_black.png

#35 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 25 sierpień 2009 - 18:11

Wybór przetrząsacza no byłem ale same złomy sprowadzają

#36 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 sierpień 2009 - 18:42

Wybór przetrząsacza To powiedz żeby sprowadził dla ciebie coś porządnego. Wiadomo ze cena będzie większa od złomu na ale...

bullet_black.png

#37 Share bartek88

bartek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 25 sierpień 2009 - 19:33

Wybór przetrząsacza Na Waszym miejscu tez bym wziął używaną, a nie nową. Ale na taki areał jak macie to lepiej 6 gwiazdową niz 4. Mi teraz na wiosne na moje 6 ha udało się kupić 4 gwiazdową deutz-fahra 5 metrów, na balonowych kołach, podnoszoną z osłonami. Jedyna jej wada to ręcznie skladana ale za 1800zl wszystkiego się nie dostanie :D

#38 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 26 sierpień 2009 - 15:06

Wybór przetrząsacza wiesz ja ją chce ciągać C-330 to 6 gwiazdowa bedzie za ciężka

#39 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 26 sierpień 2009 - 15:24

Wybór przetrząsacza Najważniejszy jest stan a nie marka

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share bartek88

bartek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 26 sierpień 2009 - 18:19

Wybór przetrząsacza C-330 to 6 gwiazdowej nie ma szans podnieść. Tą moją 4 gwiazdową jak jest rozłożona to trzydziestka podniesie, ale jesli ja złoże do transportu to nie da rady. Więc najlepiej poszukaj jakąś węższą i lżejszą 4-metrową składaną hydraulicznie do góry.