Polecane posty

Ferdek07    75

Jeśli tak negatywne opinie macie o tym małym roztrząsaczu, to chyba go nie kupie, ale i 11 tyś za przetrząsacz też nie dam, dalej będę robił pająkiem i już! Pomysle o używanym zachodnim, ale przecież w tym na pasek małym zęby są chyba takie same jak w tych zachodnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Ty to Ty ja to ja kolego andrzej"ileś tam, nieumiesz szukać to nieznajdziesz proste, ... zresztą jak byk wynika z mojego opisu że wymagała remontu, choć i tak sie opłacało, jakoś są na 4 gwiazdy bębny kręca sie w te samą stronę i jest git... poza tym na 6, to niemam takiego areału żebym musiał mieć taką szerokośc, a jeśli przyjdzie na to to je dołoze :P poza tym apropo szukania, dzisiaj dałem zaliczke na zgrabiarke FELLA 320, z 90 roku, bez remontu i z wałkiem za 1400

Skoro umiesz tak dobrze szukać znajdź mi przyczepę samozbierającą blisko mnie z nożami łamanym dyszlem na dolny zaczep poniżej 3 tys zł.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

w temacie przyczep nie jestem, nie widuje sie u nas tego wszyscy jada w baloty, ale spytać tych kumpli moich co handluja spytac moge, sprecyzuj bardziej jakiej firmu itp. inne szczegoly to moge temat nadac ok :P ?


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale jak ty masz szukać u siebie to za daleko. Nie będę jechać pół polski za przyczepo. Firma nie ważna. Ważne żeby miała noże bo mi będzie służyć do sianokiszonek. No i dolny zaczep. Ewentualnie za niższą cenę góry. Wtedy się przerobi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Ja uważam Norbi że lepiej nie bierz tego przetrząsacza zobaczysz bediesz miał więcej z nim problemów i po drugie on ci nie rozwali trawy po całym polu idealnie on wiecej zwija niż rozrzuca.Lepiej uzbieraj trochę kasy poczekaj i weź coś lepszego np.PÖTTINGERA sprzęcik kosztuje troche kasy ale nie bedziesz miał z nią problemów ja sam mam od 3 lat rozwala u mnie co roku 70ha nieważna jaka trawa duża czy mała lucerna czy koniczyna wszystko porozwala równomiernie.


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

Zimą planujemy z ojcem zakup przewracarki karuzelowej,chcemy kupić jakąś 4 gwiazdową tak żeby miała coś koło 5m szerokości roboczej. Ojciec chce kupić nową FELLE lub KUHN-a , a ja mówie że to się nie opłaci na tyle traw co mamy, a mamy (15ha traw) wolałbym kupić z tych firm tylko używaną w dobrym stanie, bo kasa może przydać się na coś innego, a za dużo jej nigdy nie ma.

Pomożecie mi coś odpowiedniego znaleźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Przejedz się do jakiegoś handlarza i powiedz ze chcesz kupić tako karuzele i jak na jakoś dobro trafi niech da ci znać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To powiedz żeby sprowadził dla ciebie coś porządnego. Wiadomo ze cena będzie większa od złomu na ale...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Na Waszym miejscu tez bym wziął używaną, a nie nową. Ale na taki areał jak macie to lepiej 6 gwiazdową niz 4. Mi teraz na wiosne na moje 6 ha udało się kupić 4 gwiazdową deutz-fahra 5 metrów, na balonowych kołach, podnoszoną z osłonami. Jedyna jej wada to ręcznie skladana ale za 1800zl wszystkiego się nie dostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

C-330 to 6 gwiazdowej nie ma szans podnieść. Tą moją 4 gwiazdową jak jest rozłożona to trzydziestka podniesie, ale jesli ja złoże do transportu to nie da rady. Więc najlepiej poszukaj jakąś węższą i lżejszą 4-metrową składaną hydraulicznie do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

od sąsiada pozyczałem jego PZ-tke ona ma chyba 5,20m ale jest składana hydraulicznie do góry to 30 bez problemu podniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

moją 4 gwiazdową fahr ciapek bez żadnego problemu podnosi. Jest składana do tyłu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

Witam ja posiadam używanego cllasa was 540 i jak na razie szyna za 3 tyś mam ją już 2 sezon i w porównaniu do taśmówki polskiej tonie ma o czym mówić.podpinam ją do t-25 i nie ma problemu ze stabilnością .Tak że według mnie to kup używaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

też uważam że lepiej kup używaną. U mnie ona chodzi przy zetorze 3320 i jakja złoże to mi przodek po całej drodze pływa, a mam orginalne obciążniki, więc ciapkiem nawet do niej nie podjeżdżam :D . zresztą trzydziestką pewnie bym musiał na 4 jechać, a tak zetorkiem sobie na 2 biegu śmigam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymolus    3

ja polecam Kvernelanda lub stolla ale do 1,85 cm kosiarki wystarczy 4 gwiazdowa chyba że zamierzasz zmieniać kosiarkę


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAL    1

podepne się do tematu :)

zamierzam kupić nową przetrząsarke 6-cio karuzelową (min.7m szerokości roboczej), i myślę że może to być Pottinger eurohit z sześcioma karuzelami np. 800AZ albo NZ, może ktoś ma taką i opowie trochę o niej.

A może nie pottingera tylko coś innego??? co polecacie i co myślicie o pottingerze?

W tym sezonie miałem okazje pracować przetrząsarką krone 4 karuzelową 5m. szer. roboczej. z rocznika 2009,(pożyczyłem bo nasza stara się zepsuła). no w sumie sprzęcik świetny nic nie stuka, tylko że przydało by się coś szerszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ja mam pottingera 4 gwiazdową i jestem z niej bardzo zadowolony, zero awarii do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAL    1

a jak się sprawuje na nierównym terenie ?? palce nie drą ziemi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUMINEK2000    1

koledzy ja mam claas 740ws 6-gwiazdową 7,40m szerokość robocza, chodzi w niej ursus C-360 3P i powiem szczerze że w tęgiej trawie ma co robić sam się nie spodziewałem że taki opór może stawić taka przetrząsarka, kolega nie wierzył i założył do ZETORA 5211 to zmienił zdanie.Jedyna wada to że jest ciągana i składana do tyłu ręcznie.


muminek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Witam.

Potwierdzam słowa @Muminka2000 --> http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=155068

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=155076

To ta maszyna, w nizinach gdzie było mokro 7245 miał z nią co robić, polecam tą przetrząsarkę, równo rozwala przetrząsany materiał i nie tnie siana czego nie można powidzieć o polskich maszynach tego typu... ;)

Jeśli ktoś ma sporo łak to polecam taką maszynę, ale ciągnik to min.C360.

Pozdrawiam ;)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez marioc14
      Witam
      Czy ktoś z uzytnikow pras promujących krone spotkał się z takim problemem że w momencie uruchomienia prasy z nożami materiał zamiast dostawać się do komory zwijajacej przedostaje się pomiędzy górnym wałkiem a belkami łańcucha komory zwijajacej co w konsekwencji powoduje gięcie się belek oraz tej blachy z przodu co jest za rolka z siatką i mechanizmem siatki co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Dodam że łańcuchy w komorze zwijajacej zostały wymienione na nowe rok temu. Pozdrawiam 
       
    • Przez DelPiero
      Witam, proszę o pomoc w wyborze agregatu uprawowo siewnego, cena jest bardzo zbliżona dlatego nie gra roli.
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy orientuje się ktoś jaki olej lać do kosiarki Pottinger , niby na producent pisze że SAE 90 no ale nie za dużo mi to mówi bo mi wyskakują w różnych specyfikacjach.
      Jeśli by ktoś był w temacie to proszę o info.
      a taki by się nadał
      OLEJ TEDEX GEAR 80W90
      ??
       
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy ktoś może się orientuje czy w Zgrabiarce Krone 421 Swadro uzupełnia się może jakiś olej albo smar??? Bo z tego co ja wiem to niby jest tak jakiś płynny smar, ale producent przewiduje dożywotnie nasmarowanie z tym że ciekawe ile lat producent przewiduje że na maszyna będzie pracować. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o jakieś info bo może trzeba by było coś tam uzupełnić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj