Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paweł Kukiz na prezydenta!

615 odpowiedzi na ten temat

#521 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 01 wrzesień 2015 - 09:12

Co post to Liroy...więc napiszę tak..

Przyznam, że również zdziwił mnie ten kandydat podany na liście. Szczerze mówiąc jego piosnki jak kiedyś usłyszało się gdzieś, to odrzucały mnie.

Delikatnie ujmując niewyszukane, a w każdym chyba zdaniu przekleństwo. Dlatego nie wgłębiałam się w jego osobę.

Jednakże wystawienie go na liście pewnie ma jakiś cel. Cóż śpiewa o problemach ulicy, szczególnie nawiązuje do swego miasta Kielce...może swą popularnością uzyskałby jakieś głosy.

Nie mam zwyczaju oceniać ludzi tak od razu. Czasem ludzie inteligentni mówią głupoty dla pozoru zależnie od osobowości. A co w jego umyśle drzemie to za pewne Kukizowi znane.

;)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Paweł Kukiz na prezydenta! Dzisiaj, 13:52
  •  

#522 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 09:24

Nie ma się co dziwić, że co post, to Liroy, bo Kukiz robi sobie kpiny z tak poważnej sprawy, jaką jest polityka. No ale On politykiem nie jest i wcale nie chce być...

#523 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 09:40

Generalnie to fajne chłopaki i na pewno mogą wnieść "dużo dobrego" do prac róznych komisji sejmowych. Szczególnie polecałbym komisję obrony, służb specjalnych, zdrowia no i szkolnictwa. O rolnictwie nie wspomnę, bo przecież rolnictwo je im z ręki.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#524 Share jakobek

jakobek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 09:51

Według mnie jeśli wejdą do sejmu to będą mieć tyle do gadania co żyd za okupacji a Kukiz jest tylko marionetką którego wykreowały media grające pod dyktando oszustów z sejmu.

#525 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 13:13

Co będzie za niedługo się okaże. Ale PiS może mieć problem ze znalezieniem sensownego koalicjanta, ruch Kukiza się kończy, zanim się na dobre zaczął:

http://wiadomosci.ga...wolanie.html#MT

Edytowany przez Kaszlak79, 01 wrzesień 2015 - 18:47.

#526 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 20:41

@kaszlak

Chodziło mi kolego o to że Liroya oceniasz tylko po wyglądzie i po tekstach piosenek. Sam nie znam jego poglądów politycznych i społecznych i myślę że Ty też nie znasz dlatego nigdy nie skreślam człowieka przed czasem. Dla mnie kompromitacją są osoby na listach jak Pan Protasiewicz, Kopacz, Niesiołowski, Miller, nawet Kaczyński  a Wiesz co jest najśmieszniejsze. Gdyby były JOW-y na wzór brytyjski nawet byśmy o tym nie rozmawiali na forum bo nie byłoby jedynek na listach. Wiem, za dużo gdybam :)    

Mam pytanie oczywiście kolego do Ciebie.

JOW prowadzą do systemu dwupartyjnego. Dlaczego większość polityków uważa że w przypadku JOW-ów nie byłoby możliwość utworzenia rządu przecież byłyby tylko dwie partie ???

Edytowany przez tespis17, 01 wrzesień 2015 - 20:44.

#527 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 20:54

Konkluzja nasuwa się...

Skoro jedno słowo "Liroy" wywołało w temacie takie poruszenie, toż o to za pewne chodzi Kukizowi w kampanii.

Media hołubią swych dwóch sponsorów  pomijając Kukiza, zatem musi wybić się  on jakąś sensacją, aby zechcieli go zauważać. Czy to celowa zagrywką? Przecież polityka to brudna gra działająca na emocje. Jednakże czy to przejdzie drugi raz? Czy media dadzą się podpuścić.

A Bosak czyżby dbał bardziej o wizerunek?

#528 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 21:13

Obawiam się jednak koleżanko że Kukiz za bardzo nie wie, co robi.  W sondażach leci w dół, wybory parlamentarne to co innego niż wybieranie prezydenta.

@kaszlak

Chodziło mi kolego o to że Liroya oceniasz tylko po wyglądzie i po tekstach piosenek. Sam nie znam jego poglądów politycznych i społecznych i myślę że Ty też nie znasz dlatego nigdy nie skreślam człowieka przed czasem. Dla mnie kompromitacją są osoby na listach jak Pan Protasiewicz, Kopacz, Niesiołowski, Miller, nawet Kaczyński  a Wiesz co jest najśmieszniejsze. Gdyby były JOW-y na wzór brytyjski nawet byśmy o tym nie rozmawiali na forum bo nie byłoby jedynek na listach. Wiem, za dużo gdybam :)    

Mam pytanie oczywiście kolego do Ciebie.

JOW prowadzą do systemu dwupartyjnego. Dlaczego większość polityków uważa że w przypadku JOW-ów nie byłoby możliwość utworzenia rządu przecież byłyby tylko dwie partie ???

Liroya oceniam na podstawie tego, kim jest i jakie ma szanse zrobić coś sensownego w polityce. Według mnie, i nie tylko mnie przydatność takiego człowieka w rządzeniu naszym krajem jest zerowa, ot moje zdanie z którym nie każdy się zgadzać musi.

Odpowiedź na twoje pytanie jest banalnie prosta, rząd w tym momencie tworzy ta partia, która zdobywa więcej głosów w wyborach. Władza taka jest przy tym bardzo stabilna, choć system dwupartyjny ma też swoje wady.

#529 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 02 wrzesień 2015 - 08:13

Dla mnie Kukiz powinien zrobić listę alfabetyczną aby wyeliminować jedynki.  Jak będą  wszystkie listy wtedy obraz będziemy mieć większy do komentowania.

@Kaszlak 

Ja to wiem, ale często widzę u polityków sprzeczne wypowiedzi. O ile będę miał prąd to obejrzę dzisiejszą debatę.

Pozdrawiam

#530 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 wrzesień 2015 - 09:23

Ale nawet jak by nie było jedynek na liście, to dla mnie ten nieszczęsny Liroy, ludzie z RN czy KNP na listach Kukiza to jednak farsa. Polityka to cyniczna gra, zawsze taką była.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#531 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 02 wrzesień 2015 - 10:05

#532 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 02 wrzesień 2015 - 10:27

Jego INTENCJE  chwytają za serce. Są ponad wszystkim....... Odróżniają go od pozostałych przepychanek partiokratów typu kto więcej kasy jest w stanie wysupłać w pustych postulatach.

P.S. On nie musi się znać na wszystkim Kaszlak, na tzw. polityce. Od tego jest zaplecze. Każdy kiedyś wchodził w nią zielony, a to nie daje im, czyli starym wyjadaczom przywileju dożywotniego rządzenia z racji doświadczenia. Są zepsuci, nieporadni wobec ekspansji i nie myślą trzeźwo tylko przez pryzmat finansowy.

Często bywa tak nawet w życiu, że z wiekiem ludziom obce są idee, myślą tylko o własnej prywacie egoistycznie, żeby dożyć dostatnio końca, a w d*e mają przyszłość pokoleń. Naturalne lenistwo i słabość związana jest z wiekiem często. Dlatego powinien nadejść czas dla nich na emeryturę.

Edytowany przez Ywa, 02 wrzesień 2015 - 10:38.

#533 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 wrzesień 2015 - 11:35

Znać się nie musi, to prawda. Ale przez ostatnie swoje kroki psuje własny wizerunek, może ma słabych doradców. Nigdy nie byłem jego zwolennikiem, ale jak by nie patrzył, 20% w wyborach na prezydenta budzi szacunek i przejść obojętnie wobec tego się nie da. Problem w tym, że Kukiz myśli że wybory prezydenckie = wybory parlamentarne. Postulaty niejednego już za serce chwytały, ale tu liczy się skuteczność, ta mierzona jest w ilości krzyżyków na kartach do głosowania. W polityce, podobnie jak w religii trzeba być troszkę cwanym, musisz ludzi czymś kupić. Nie zapominajmy, że tzw. starzy wyjadacze często zaczynali jako członkowie PZPR lub opozycja, Kukiz ma 52 lata i jego przygoda z polityką się dopiero zaczyna. Wskoczył na głęboką wodę i niestety wychodzi brak doświadczenia. W ten sposób łatwo wdepnąć w gówno. W naszym kraju nikt nie ma przywileju dożywotniego rządzenia, że krajem trzęsie na zmianę tandem PO/PiS to wynik siły tych partii, a nie konstytucyjnego zapisu o "dożywotności" stanowisk. Polska to nie Kuba, Białoruś czy Rosja.

Edytowany przez Kaszlak79, 02 wrzesień 2015 - 11:39.

#534 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 02 wrzesień 2015 - 20:45

- bo Polska to ''republika bananowa'' http://wpolityce.pl/...ne-zamieszanie

ale prawdopodobnie to bzdura wymyślona przez kato-oszołomów

#535 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 wrzesień 2015 - 21:26

W każdym razie dla takich jak Ty stanie się niedługo krajem Prawych i Sprawiedliwych, będą mogli się wykazać, co im poprzednio nie wyszło.

http://rozrywka.dzie...w-tygodnia.html

Edytowany przez Kaszlak79, 02 wrzesień 2015 - 21:29.

#536 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 02 wrzesień 2015 - 21:35

skąd to oburzenie? przecież napisałem że to prawdopodobnie bzdura

#537 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 wrzesień 2015 - 21:45

To nie oburzenie, stwierdziłem fakt.

#538 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 02 wrzesień 2015 - 21:51

Żeby jeszcze tak inne fakty do ciebie docierały

#539 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 03 wrzesień 2015 - 11:11

Do Ciebie również.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#540 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 04 wrzesień 2015 - 21:21

Opierasz poparcie dla PO na powtarzaniu wielokrotnie frazy: "8 lat stabilnej władzy".

Kojarzy mi się się to z dyktaturą robiącą ze społeczeństwa zwolenników=poddanych=idiotów, z tą różnicą, że nie przy użyciu siły lecz manipulacji.

W przeciwieństwie do Pis, które z honorem zakończyło rządy....PO obce jest to pojęcie, mają sposoby: niechlubne zamiatanie afer,  zmiana przepisów ustaw pod siebie lub ich wykreślanie, a ilu ludzi niewinnych zginęło, bo chcieli prawdy, ratować polskie rezerwy lub mieli informacje obciążające, a niewyjaśniony Smoleńsk (mogli i mieli możliwość wyjaśnienia, tylko sami udaremnili....dlaczego), spolegliwość i uległość wobec Rosji, UE, życie i rozwój kraju na kredyt UE. Dlaczego Niemcy chcą położyć łapę na naszych kopalniach, dlaczego Rosja odcina Ukrainę od zasobów energetycznych ( Kulczyk niby dążył do współpracy polsko-ukraińskiej a teraz nie żyje przez banalny zator w renomowanej klinice?). A kraj z dostępem do morza nie wykorzystujący tego to naprawdę rząd idiotów. Wszystko co ładne, pięknie przedstawione przez PO to tylko make-up, a oni wyszkolone w znieczulicy manekiny.

Rynek zalewany w większości  obcym produktem, limity...Co to ma być. Czy nie powinno być odwrotnie.  Gdzie tu rozwój?

Kaszlak  :) wyjaśnij, podaj mi proszę te zalety, fakty przemawiające za "Twym" PO, pomijając hasło "8 lat". Prosto i logicznie.

P.S. Dlaczego wchodząc do UE i  tworząc tyle programów dla rolnictwa, rząd nie wsparł w innowacji  legendy polskiej wsi URSUSA a doprowadził do upadku w 2011. Woli obce.

Dlaczego nie wspiera pomysłów polskich naukowców i inżynierów, którzy muszą za granicą pomysły swe wdrażać w życie.

Edytowany przez Ywa, 04 wrzesień 2015 - 21:45.