Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paweł Kukiz na prezydenta!

615 odpowiedzi na ten temat

#501 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 08:01

Nie rozumie Cie kolego. Przecież P.Kukiz to typowy choleryk, nie polityk. Dla mnie nie jest zaskoczeniem że tak zareagował. Oczywiście obejrzałem cały ten wywiad z Kukizem.

Marna dziennikarzyna. Porównuje ją do nowego zatrudnionego pracownika który ciągle zadaje pytanie "co, jak , gdzie i po co" który doprowadza mnie do szewskiej pasji pytaniami a na końcu mówi "że On by to inaczej zrobił".......no to "po co mnie k..rwa pytasz o zdanie"???

Ta sama dziennikarka tylko z Cejrowskim tu można się pośmiać-ciekawie Cejrowski tłumaczy JOWy

p.s Typowy polityk  mówi "Siadaj kurduplu: ; Je kebaba podczas obrad sejmu, czy mówi "spi...alaj" do dzienikarza" Jest się czym pochwalić  

Edytowany przez tespis17, 27 sierpień 2015 - 08:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Paweł Kukiz na prezydenta! Dzisiaj, 00:15
  •  

#502 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 27 sierpień 2015 - 09:08

Oczywiście czasem trzeba ugryźć się w język.

Jednakże społeczeństwo może już mieć dość pozerów, którzy wmawiają, że jest dobrze i będzie lepiej, że są nie omylni w swych decyzjach.

A nie potrafią po ludzku z honorem przeprosić, odejść, a jedynie dalej mamić, chronić się nietykalnością i kolesiostwem, przy okazji sprzątać niewygodnych, którzy chcą prawdy....Wstyd i obrzydzenie narasta do nich i należy się rozliczenie im.

Kukiz nie jest ideałem, ale jego bycie sobą, mimo że nie świadczy o stabilności jaką umieją wywrzeć na odbiorcach zawodowi manipulatorzy, jednak przemawia do zmęczonego kłamstwami społeczeństwa, o czym o dziwo świadczą sondaże.

Lubię go właśnie za prostotę i szczerość nawet do bólu, tak jak Leppera.

Jednakże liczę głównie na solidną formację jaką mógłby stworzyć, on jest tylko biletem....

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#503 Share rusto

rusto

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 10:25

Coś czuje że Kukiz się kończy, chociaż nie chciałbym, to to jednak patriota.

happy

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#504 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 15:15

Tow. Edward Gierek też był patriotą, nawet Jarosław Nadęty pewnego razu tak powiedział: http://www.tvn24.pl/...ota,138638.html. Co nie zmienia faktu, że ów "cudotwórca" dekady lat 70'-tych doprowadził kraj do ruiny. Nie liczą się chęci ale efekty. Kukiz na razie ma dobry wstęp do polityki dzięki wyborom prezydenckim, ale "mężczyznę ocenia się po tym, jak kończy".

Nie rozumie Cie kolego. Przecież P.Kukiz to typowy choleryk, nie polityk. Dla mnie nie jest zaskoczeniem że tak zareagował. Oczywiście obejrzałem cały ten wywiad z Kukizem.

Marna dziennikarzyna. Porównuje ją do nowego zatrudnionego pracownika który ciągle zadaje pytanie "co, jak , gdzie i po co" który doprowadza mnie do szewskiej pasji pytaniami a na końcu mówi "że On by to inaczej zrobił".......no to "po co mnie k..rwa pytasz o zdanie"???

Ta sama dziennikarka tylko z Cejrowskim tu można się pośmiać-ciekawie Cejrowski tłumaczy JOWy

p.s Typowy polityk  mówi "Siadaj kurduplu: ; Je kebaba podczas obrad sejmu, czy mówi "spi...alaj" do dzienikarza" Jest się czym pochwalić  

"Choleryk nie polityk", dla mnie jedno drugiego nie wyklucza. Dziennikarzyna marna, ale człowiek który zdobył uczciwie 20% w wyborach prezydenckich, nie może ulegać tak łatwo marnym prowokacjom. Co jak wejdzie do sejmu ze swoim ugrupowaniem i wtedy na dobre znajdzie się pod ostrzałem mediów przychylnych opozycji ?? A tak jest zawsze, żadne media nie są bezstronne.

Oczywiście czasem trzeba ugryźć się w język.

Jednakże społeczeństwo może już mieć dość pozerów, którzy wmawiają, że jest dobrze i będzie lepiej, że są nie omylni w swych decyzjach.

A nie potrafią po ludzku z honorem przeprosić, odejść, a jedynie dalej mamić, chronić się nietykalnością i kolesiostwem, przy okazji sprzątać niewygodnych, którzy chcą prawdy....Wstyd i obrzydzenie narasta do nich i należy się rozliczenie im.

Kukiz nie jest ideałem, ale jego bycie sobą, mimo że nie świadczy o stabilności jaką umieją wywrzeć na odbiorcach zawodowi manipulatorzy, jednak przemawia do zmęczonego kłamstwami społeczeństwa, o czym o dziwo świadczą sondaże.

Lubię go właśnie za prostotę i szczerość nawet do bólu, tak jak Leppera.

Jednakże liczę głównie na solidną formację jaką mógłby stworzyć, on jest tylko biletem....

Społeczeństwo ma prawo mieć dosyć wiele rzeczy, ale politykom zawsze patrzy dokładniej "na ręce" przed i w czasie wyborów. Kukiz jak chce coś sensownego w polityce ugrać, musi poskromić swój buntowniczy i wybuchowy temperament, bo polityka to nie miejsce na takie emocje.

#505 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 15:44

cenię go za patriotyzm i uczciwość, ale mam nadzieje, że się nie dostanie do sejmu z powodu lewicowych poglądów gospodarczych

#506 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 28 sierpień 2015 - 08:27

Ciekaw dlaczego o tym nie mówią w TVP

http://www.superstac...cane/index.html

#507 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 28 sierpień 2015 - 20:24

mętlik ...informacyjny

http://superdziennik...e-pawla-kukiza/

11923559_977849002259076_522582420153734

W czwartek Paweł Kukiz przedstawił liderów list swojego ruchu we wszystkich okręgach wyborczych do Sejmu.
http://fakty.interia...las,nId,1876447

Edytowany przez Ywa, 28 sierpień 2015 - 20:31.

#508 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 28 sierpień 2015 - 21:02

tepsis-w tvp info widzialem wyrzucenie tego dziennikarza. jest wiele audycji informacyjnych wiec mogles przegapic.

ta infografika to typowy przyklad manipulacji-porownanie wyborow parlamentarnych z prezydenckimi jest bez sensu, rownie dobrze mozna bylo podac winik kukiza z II tury -no nie,

to tez byly wybory  B)

a co maja ci ludzie wsoplnego oprocz parcia do wladzy -rozejda sie po sejmie jak "palikociarnia", i jak zwykle od czasow stana tyminskiego[sprawdzcie kto to byl] nic z tego nie bedzie, wiec nie robcie sobie zludnych nadziei

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#509 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 28 sierpień 2015 - 22:51

Ciekaw dlaczego o tym nie mówią w TVP

http://www.superstac...cane/index.html

Skończcie z tymi "autorytetami" medialnymi z YT i temu podobnych, naprawdę obniża to poziom dyskusji.

Kukiz chyba nie wie, co robi: http://wiadomosci.ga...daja,,1.html#MT. Rozumiem że można przejąć do swojego ugrupowania byłych polityków innych partii, ale wprowadzanie na listy wyborce członków Ruchu Narodowego czy Kongresu Nowej Prawicy to żenada. A z tym Liroyem to już naprawdę przegiął, nawet Palikot by tego nie wymyślił.

Tak jak pisałem, bunt, wytrzeszczone oczy i antysystemowość nie wystarczą, żeby zaistnieć w polityce. Kto liczy że wybory prezydenckie to to samo co parlamentarne, to się niedługo przekona. Choć i tak ludzie są na tyle nieroztropni, że trzecie miejsce może taka zbieranina zdobyć.

Edytowany przez Kaszlak79, 28 sierpień 2015 - 23:27.

#510 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 29 sierpień 2015 - 08:36

Paweł Kukiz na prezydenta! <p>Autorytetem w takim razie mają być media sponsorowane, kt&oacute;rych patronem są instytucje państwowe? Ten kto ma kasę jest bardziej wiarygodny? A prostych ludzi nie można wysłuchać?</p>
<p>Jednakże jest jeszcze coś takiego jak sumienie i wartości, kt&oacute;re każą człowiekowi samemu rozeznać się w tym, co oni robią przy pomocy broni medialnej w ludzkich umysłach.</p>
<p>P.S. Na uczelniach tzw. eksperci i profesorowie jak się ich słucha jakie priorytety wyznaczają kierując się państwowymi, światowymi normami i statystykami, opiniami, żeby za kilka lat powiedzieć studentom, że jednak jest inaczej. To jest autorytatywne?</p>

Edytowany przez Ywa, 29 sierpień 2015 - 08:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#511 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 29 sierpień 2015 - 10:00

I tym autorytetem ma być dla mnie Liroy ?? :blink:

#512 Share AS2

AS2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 29 sierpień 2015 - 22:06

Skończcie z tymi "autorytetami" medialnymi z YT i temu podobnych, naprawdę obniża to poziom dyskusji.

Jeśli umieszczenie w poście wypowiedzi Mariusza Max Kolonko obniża według Ciebie poziom tej dyskusji to Twoje posty względnie należałoby chyba z niej usunąć dla jego podwyższenia.

#513 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 29 sierpień 2015 - 22:50

Zobrazuję to inaczej...po chłopsku ;)

Kaszlak jeśli zamierzałbyś dokonać zakupu nowego ciągnika, to opinii ano szukałbyś u zwykłych doświadczonych ludzi niż u ekspertów firmowych, założę się. Z prostej przyczyny, mimo że ten ekspert jest profesjonalistą, to jednak jest sponsorowany, aby gloryfikować wyroby swej firmy.

#514 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 10:28

Żeby prowadzić dyskusje z kaszlakiem musicie się podpierać tylko wiarygodnymi źródłami, takimi jak; GW, TVN, Onet, jako typowy ''bezrefleksyjny przeżuwacz medialnych mądrości'' - prościej mówiąc leming innych źródeł nie trawi. Możecie się dwoić i troić podawać setki przykładów nieudacznictwa PO, to tak na nic.

#515 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 10:32

Porównywanie tak skomplikowanego zjawiska, jakim jest polityka, do zakupu ciągnika jest co najmniej niedorzecznością.

Jeśli umieszczenie w poście wypowiedzi Mariusza Max Kolonko obniża według Ciebie poziom tej dyskusji to Twoje posty względnie należałoby chyba z niej usunąć dla jego podwyższenia.

I vice versa, uważasz się za wyższego rangą szaraka ode mnie ?? Pan Max, gdyby się nie skończył jako dziennikarz, nie publikował by swoich wypocin w miejscu, gdzie swoje wygłupy pokazuje Pan Wardęga lub gdzie młodzież gimnazjalna nagrywa dokonania podpitych jegomości z czerwonymi twarzami. Jest coś takiego jak reputacja mediów, YT raczej się nie plasuje w czołówce. Świadczy to również o randze dziennikarza.

#516 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 31 sierpień 2015 - 15:48

@Kaszlak

Max Kolonko skończył to samo Liceum co Radosław Sikorski czyli renomowane I LO w Bydgoszczy -ten sam rocznik i ta sama klasa.

Według Ciebie w czołówce  mediów plasuję się co??? Po za tym władza nie lubi żadnej krytyki. O listach Kukiza się nie wypowiadam dopóki nie będą zatwierdzone wszystkie listy partii.

W środę podobno ma być debata w sprawie JOW chętnie posłucham. Jestem ciekaw czy odniosą się do tej śmiesznej mapki- 20 % i 1 głos Kukiz. Jestem ciekaw kogo zaproszą. Wczoraj oglądałem "Bez retuszu" o finansowaniu partii- strasznie kręcili.  

#517 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 31 sierpień 2015 - 21:42

najsmieszniejsze sa rzeczy prawdziwe i ta mapka taka jest, to chyba tobie juz raz tlumaczylem jak krowie na miedzy- mimo 20% procent poparcia partia kukiza dostalaby 1 mandat w lubinie, teraz przy 10 % pewnie zadnego i to jest cala prawda o jow-ach. oczywiscie to symulacja[przelozenie wynikow wyborow prezydenckich na parlamentarne] ale pewnie rzeczywistosc bylaby podobna.

pewnie temu jow-y maja spore poparcie ze niewielu rozumie ich sens...

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#518 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 31 sierpień 2015 - 21:56

@Kaszlak

Max Kolonko skończył to samo Liceum co Radosław Sikorski czyli renomowane I LO w Bydgoszczy -ten sam rocznik i ta sama klasa.

Według Ciebie w czołówce  mediów plasuję się co??? Po za tym władza nie lubi żadnej krytyki. O listach Kukiza się nie wypowiadam dopóki nie będą zatwierdzone wszystkie listy partii.

W środę podobno ma być debata w sprawie JOW chętnie posłucham. Jestem ciekaw czy odniosą się do tej śmiesznej mapki- 20 % i 1 głos Kukiz. Jestem ciekaw kogo zaproszą. Wczoraj oglądałem "Bez retuszu" o finansowaniu partii- strasznie kręcili.  

No widzisz, ale jednak Ci dwaj Panowie nie skończyli tak samo, jeden jako dziennikarz od dłuższego czasu nie może się przebić nigdzie dalej jak YT a drugi był już ministrem obrony narodowej i ministrem spraw zagranicznych. Dla mnie choćby media publiczne są lepszym miejscem na publicystykę, tylko tam akurat nie każdy może zaistnieć. Kiedyś Pan Mariusz był popularnym korespondentem zagranicznym, a dziś komentuje zza oceanu co się dzieje w Polsce, i jeszcze twierdzi że "wie najlepiej jak jest".

Ja się też o listach Kukiza nie wypowiadam po tym, jak potrafił na jedynce w Kielcach umieścić Liroya. Nie wiem kogo by musiały inne partie wystawić, żeby to przebić :wacko: .

#519 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 08:39

@Jacus Dobrze napisałeś że jest to symulacja gdzie jednym z założeń przyjęto że w każdym z okręgu wyborczym startują te same osoby. Według mnie to nie są JOW-y. Co innego mapka do samorządów.

Jeżeli się nie zgadzasz OK rozumiem. Nic na siłę.

@kaszlak

"władza nie lubi krytyki"  Jak Max nie krytykował kiedyś władzy to był jednym z najlepszych korespondentów a jak teraz krytykuje to już jest be.

Gdyby na liście byłyby tylko dwie osoby Kaczyński i Liroy kogoś byś wybrał??? Kaczyńskiego którego znasz czy Liroya (nie wiadomą, przyjmuje założenie że śpiewa o kwiatkach i nie ma tatuaży)??? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#520 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 09:03

Władza nie lubi krytyki, ale nie wszystkie media są przychylne obecnej władzy, tzn. rządowi, bo Panu Prezydentowi tylko się wydaje, że dużo może. Mi chodzi o to, że Pan Mariusz był kiedyś dobrym korespondentem, najpierw dla mediów publicznych, potem dla telewizji komercyjnej o ogólnokrajowym zasięgu a teraz stać go jedynie na publikowanie na YT. Czy ma rację, czy nie to sprawa indywidualna, jak wszyscy dziennikarze i media, On też jest stronniczy. Do tego uważa, że celnie komentuje to, co się dzieje po drugiej stronie oceanu widząc Polskę jedynie na mapie.

Gdyby na liście byłyby tylko dwie osoby Kaczyński i Liroy kogoś byś wybrał???

Gdyby babka wąsy miała, to by dziadkiem była. Rzeczywistość trzeba odbierać taką, jaką jest, a nie taką, jaką mogła by być. To nie temat o "political fiction". Na szczęście na listach będzie więcej osób, i dlatego uważam że wystawienie Liroya przez Kukiza jest jego największą kompromitacją.

Kaczyńskiego którego znasz czy Liroya (nie wiadomą, przyjmuje założenie że śpiewa o kwiatkach i nie ma tatuaży)???

Ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o polityce, nie będzie dobrym politykiem, i nie ważne o czym śpiewa. Nie chodzi mi bynajmniej o tatuaże czy styl Pana Piotra Marca, po prostu ludzie są naiwni i myślą że politykiem może być każdy. Równie dobrze możemy pójść na całość, i wystawić kandydaturę tego Pana na posła https://www.youtube....h?v=PgQabaeQCfs.

Przecież też ma rację, mówi prosto i dosadnie...

Edytowany przez Kaszlak79, 01 wrzesień 2015 - 09:06.