Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paweł Kukiz na prezydenta!

612 odpowiedzi na ten temat

#421 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 09 lipiec 2015 - 08:49

"InVitro" to zło dla mnie przynajmniej.......tu nie zgadzam się z Kukizem, jednakże jak mówił są priorytety, które mimo rozbierzności różnych frakcji antysystemowych, mają ich złączyć, zatem wiele kwestii będzie podlegało jeszcze dyskusji.

"Niemcy przejmą prawa autorskie Sienkiewicza, Iwaszkiewicza oraz Białoszewskiego!

Wszystkie działania Ministerstwa Skarbu Państwa i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, mają na celu uratowanie dóbr kultury, jakimi zarządza Państwowy Instytut Wydawniczy":

CZYLI LUDZIE MAJĄ GODZIĆ SIĘ NA PRZEKRĘTY I WYPRZEDAŻ POLSKICH DÓBR, TAK? To jest postawa obywatelska Polaka?

Edytowany przez Ywa, 09 lipiec 2015 - 09:02.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Paweł Kukiz na prezydenta! Dzisiaj, 07:49
  •  

#422 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 09 lipiec 2015 - 19:54

Wytłumaczysz na czym to "zło" ma polegać ??

#423 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 09 lipiec 2015 - 22:10

Na tym: ^^

Konsekwencją współczesnego trybu życia związanego m.in. z narzuconym pędem i modelem produkcji żywności oraz jej konsumpcją, stresem..... jest rosnąca BEZPŁODNIŚĆ, na którą antidotum ma być metoda „In Vitro”. Żądają od mężczyzn i kobiet coraz większego zaangażownia w pracę i karierę a posiadanie potomstwa dziwnie, może celowo, zaczyna kojarzyć się z ”problemem” odsuwanym w czasie lub z braku czasu. Wymyślają tabletki anty....które ubocznie szkodzą.

Zamrażając zarodki wielcy myśliciele patrzą dalekosiężnie, bo wiedzą, że w wysoko rozwiniętych społeczeństwach już następuje spadek populacji,.... czyli niż demograficzny związany ze stylem życia. Poza tym kod genetyczny ulega mutacji pod wpływem różnych czynników (choroby) . Mydlą nam tylko oczy wskazując na tragedie małżeństw bezdzietnych. Mogliby złagodzić przepisy adopcyjne osieroconych dzieci. Z InVitro nie kryjmy, że gruba kasa płynie.

Odnosząc się do samej metody „InVitro”, będąc osobą wierzącą nienormalnością jest sztuczne, robotyczne zapłodnienie ( kierowanie się parametrami). To pozbawienie miłości i duchowości podczas inicjacji powstawania i kreowania istoty. A to jest najistotniejsze.

Edytowany przez Ywa, 09 lipiec 2015 - 22:14.

#424 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 10 lipiec 2015 - 07:27

No i co, twoją alternatywą ma być zmiana trybu życia i rezygnacja z antykoncepcji ?? Jak mocno jeszcze według Ciebie powinniśmy się uwstecznić, żeby spełniać twoją wizję człowieka szczęśliwego ?? Swoją drogą, twoje poglądy koleżanko to naprawdę głębokie, moherowe średniowiecze, ale są ludzie, którzy inaczej myślą.

PS, wytłumacz ludziom, którzy nie stosowali "tabletek anty", prowadzą życie "człowieka poczciwego", jedzą tylko ekologiczną żywność, że zamiast skorzystać z ostatniej szansy na posiadanie swojego potomstwa, będą mogli łatwiej zaadoptować sierotę z domu dziecka i spełnić swój miłosierny obowiązek Polaka-Katolika ... Ciekawe jak byś śpiewała koleżanko, jak by in vitro było twoją jedyną szansą . To jest właśnie hipokryzja, mnie problem nie dotyczy i reszta ma się dostosować.

#425 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 10 lipiec 2015 - 20:52

dziecko to nie zabawka, którą można sobie kupić/zrobić, gdy ma się na nią ochotę, albo wyrzucić gdy się znudzi

#426 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 10 lipiec 2015 - 21:09

Powiedz to ludziom, których dzieci lądują w sierocińcach albo na ulicy.

#427 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 10 lipiec 2015 - 21:54

albo w zamrażalce

#428 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 10 lipiec 2015 - 21:57

A co to jest "zamrażalka" ??

#429 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 06:19

-_-

Takie myślenie jest ubocznym efektem edukacji płynącej z mas mediów, reklam itd....,czyli róbta co chceta, tak żebyście byli szczęśliwi-powie psycholog, złudnie. Macie wszakże pigułki, w razie czego aborcję (podziemie i za granicę). A jak zmądrzejecie i pigułki nie wyjałowią wam organizmu i będziecie chcieć świadomie dziecka, a nie będziecie wstanie....to mamy dla was InVitro, bo tam gdzie Bóg nie pomoże to pieniądz załatwi.

Wniosek nasuwa się mi jeden: wstecznictwo umysłowe, już zwierzęta są mądrzejsze.

#430 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 11:21

co za brednie  i manipulacje , nic głupszego chyba nie czytałem na tym forum 

dziewczyno czy ktoś Ci każe korzystać z in vitro ? postęp i nauka jest po to żeby można było z tego korzystać co nie znaczy  że musisz to akceptować 

mamy wolność a nie średniowiecze i żaden Bóg tu nic do tego nie ma 

nikt nie daje Ci prawa do ograniczania czyjeś wolności i swobody korzystania z nauki i postępu - możesz z tym się nie zgadzać i nie akceptować , co skutkuje tym że nie korzystasz z tego  - to tyle i aż tyle :blink:

wiesz co to jest zło ? to jest sytuacja gdzie napasiony knur w czarnej  sukience gwałci dziecko  i to na oczach ''Boga ''

jakie moralne prawo ma kościół do wtrącania się we wszystko  skoro ukrywa i tuszuje takie zachowania we własnych szeregach ?

z czym dziś kojarzy się  katolik ?  nie z hipokryzją i podwójną moralnością , nie z ciemnogrodem ?

Edytowany przez marko-kolo, 11 lipiec 2015 - 11:48.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 13:30

^^

To pogląd ....Czy ja nakazuję... :huh: ????????????????

Piszesz:"nikt nie daje Ci prawa do ograniczania czyjeś wolności"....

Dlaczego odbierasz mnie jako dyktatorkę i dodatkowo obrażasz (tak jak Kaszlak)....takie tzw."argumenty" najniższego poziomu.....

I uważasz mnie za dewotkę, co wywnioskowałam z Twej wypowiedzi? A nie znasz mnie?

To odpowiem Tobie: jestem osobą neutralną i odcinam się od każdego systemu religijnego. ZATEM DARUJ SOBIE TE WYZYWKI, które mówią o osobie która takowymi się posługuje. Nie trzeba być katolikiem, żeby mieć taki pogląd. A wg Ciebie, jak ktoś ma odmienny pogląd od takiej nauki, to jest głupcem, jak napisałeś. A nauka jest alfą i omegą tak? Naprawdę?

Dla mnie krótkowzrocznością jest zaspakajanie wypaczonej wolności, brak wyobraźni co do dalekosiężnych  skutków tzw. "wolności postępowej".

Edytowany przez Ywa, 11 lipiec 2015 - 14:28.

#432 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 15:01

wyraziłem swoje zdanie i nigdzie  nie użyłem żadnych wyzwisk ani określeń które mi zarzucasz

cóż widzę brak argumentów skutkuje  błędnymi wnioskami - a jeszcze nie dawno pisałaś ; 

Odnosząc się do samej metody „InVitro”, będąc osobą wierzącą nienormalnością jest sztuczne, robotyczne zapłodnienie ( kierowanie się parametrami). To pozbawienie miłości i duchowości podczas inicjacji powstawania i kreowania istoty. A to jest najistotniejsze.

#433 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 17:47

Niestety użyłeś i nie odwracaj kota ogonem tylko podaj argumenty??????

"Wierząca" nie musi się równać z jakąkolwiek religią i samą religijnością.....duża różnica.

#434 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 18:26

-_-

Takie myślenie jest ubocznym efektem edukacji płynącej z mas mediów, reklam itd....,czyli róbta co chceta, tak żebyście byli szczęśliwi-powie psycholog, złudnie. Macie wszakże pigułki, w razie czego aborcję (podziemie i za granicę). A jak zmądrzejecie i pigułki nie wyjałowią wam organizmu i będziecie chcieć świadomie dziecka, a nie będziecie wstanie....to mamy dla was InVitro, bo tam gdzie Bóg nie pomoże to pieniądz załatwi.

Wniosek nasuwa się mi jeden: wstecznictwo umysłowe, już zwierzęta są mądrzejsze.

Puki co, myślenie oparte na jakiejkolwiek edukacji więcej wniosło dla ludzkości niż wiara w któregokolwiek boga.

I stąd tam gdzie Bóg nie pomaga jest miejsce na naukę, której się to aż tak obawiasz...

PS, w którym miejscu Cię obraziłem ?? 

Edytowany przez Kaszlak79, 11 lipiec 2015 - 18:30.

#435 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 19:05

Taka pseudoedukacja=manipulacja=wiara w przekaz=powierzchowność pojęcia szczęście...

Rozumiem Wasze powyższe wypowiedzi z perspektywy patrzenia na rzecz przez pryzmat płci męskiej: beztroska wolność i odpowiedzialność, a cała chemia na ogół spada na kobietę.

#436 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 19:10

dziewczyno czy ktoś Ci każe korzystać z in vitro ? postęp i nauka jest po to żeby można było z tego korzystać co nie znaczy  że musisz to akceptować 

nikt nie daje Ci prawa do ograniczania czyjeś wolności i swobody korzystania z nauki i postępu - możesz z tym się nie zgadzać i nie akceptować , co skutkuje tym że nie korzystasz z tego  - to tyle i aż tyle :blink:

wiesz co to jest zło ? to jest sytuacja gdzie napasiony knur w czarnej  sukience gwałci dziecko  i to na oczach ''Boga ''

jakie moralne prawo ma kościół do wtrącania się we wszystko  skoro ukrywa i tuszuje takie zachowania we własnych szeregach ?

z czym dziś kojarzy się  katolik ?  nie z hipokryzją i podwójną moralnością , nie z ciemnogrodem ?

Już tak nie wieszaj psów na kościele. W szkołach jest więcej pedofilów niż na plebaniach.

http://natemat.pl/85...i-nauczycielami

Wedug tych danych mogę twierdzić, żę jesteś pedofilem? Tylko nie tuszuj prawdy bo i tak ją znamy!

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#437 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 11 lipiec 2015 - 20:28

Bo ci żyłka w d... pęknie... Knurem to może jesteś Ty, bo obrażasz, a takie słowa przychodzą ci z łatwością. Nie zamierzam nikogo uczyć kultury na forum, ale przyklejanie łatki "pedofila" do każdego księdza, to to samo, co przyklejanie łatki "pijaka" i "chama" do każdego rolnika... Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień...

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#438 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 20:42

Jednak z czegoś się te stereotypy biorą. Jak Cię widzą, tak Cię piszą.

Taka pseudoedukacja=manipulacja=wiara w przekaz=powierzchowność pojęcia szczęście...

Rozumiem Wasze powyższe wypowiedzi z perspektywy patrzenia na rzecz przez pryzmat płci męskiej: beztroska wolność i odpowiedzialność, a cała chemia na ogół spada na kobietę.

A Ja rozumiem twoje wypowiedzi z perspektywy patrzenia na świat przez pryzmat matki-polki wiecznej męczennicy...

#439 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 20:50

Bo ci żyłka w d... pęknie... Knurem to może jesteś Ty, bo obrażasz, a takie słowa przychodzą ci z łatwością. Nie zamierzam nikogo uczyć kultury na forum, ale przyklejanie łatki "pedofila" do każdego księdza, to to samo, co przyklejanie łatki "pijaka" i "chama" do każdego rolnika... Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień...

nie spinaj się kolo jak nie umiesz czytać, bo nic takiego nie pisałem 

dałem przykład i tyle 

ten co ma być sądzony to kto ? nazwanie go knurem to raczej komplement  ;)

Krassus  a Ty miałeś kiedy kobietę ? czy może jeszcze nie dorosłeś do takiego wyczynu ? a może  masz problem co ? 

Edytowany przez marko-kolo, 11 lipiec 2015 - 21:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 12 lipiec 2015 - 21:42

skojarzylo mi sie z knurem-ogladaliscie debate o in-vitro w senacie, jesli pis dojdzie do wladzy to zostanie zakazana sztuczna inseminacja bydla i swin, inseminacja[senator pis-u nawet nie potrafil poprawnie przeczytac z kartki tego terminu] byla jednym z argumentow w dyskusji przeciw in-vitro.

wracajac do kukiza w jednym z komitetow poparcia pobili sie chetni na stanowisko pelnomocnika wojewodzkiego... mial byc nowa jakosc polityki i widac ze akolici kukiza to gwarantuja..

buk, humor ,seks ,rokendrol.