Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paweł Kukiz na prezydenta!

612 odpowiedzi na ten temat

#321 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 15:40

Przecież on sam powiedział na jakimś koncercie chyba w niedzielę. W tv wyraźnie słyszałem. "Zrobimy jow y i ma to w d..... wracam na scenę" Fakt Kukiz nieźle namieszał ludziom w głowach. Może się z reflektuje i to pociągnie jak potrzeba. Ale na razie nie ma pomysłu, nie ma programu. Większości na bank nie zdobędzie a z taką gadką nawet 1/3. Więc jak te jow y zrobi będąc w opozycji?

cyt. Zróbmy Jow-y a potem mam tą całą politykę  w d.pie i wracam na scenę" -było trzeba być na koncercie i słuchać do końca a nie wyrywać zdanie z TV

Kolego mnie od Ciebie różni co najmniej jedno pokolenie dlatego pozwolę sobie zacytować ruch oburzonych 

cyt." to Waszę pokolenie doprowadziło do tego że młodzi muszą wyjeżdżać, To Wy zarzucacie młodym że nie wiedzą co to Jow-y, to Wy rządzicie tak nie udolnie że powiększacie dług publiczny i sprzedajecie majątek narodowy"

Oczywiście możemy przerzucać się argumentami  kto jest temu winny ale cała dyskusja prowadzi na tym forum donikąd 

Też jestem zdania że Jow-y  uzdrowiłyby całą scenę polityczną, Jestem młodym pokoleniem i znam więcej przykładów Jowów niż senat i wybory gminne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Paweł Kukiz na prezydenta! Dzisiaj, 06:00
  •  

#322 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 14:13

Paweł Kukiz na prezydenta! Racja, wyrwane z kontekstu brzmi z reguły tak, jak tego chciał komentujący a nie komentowany ...
Tutaj chyba już nie jednak wątpliwości:http://wiadomosci.ga...html#Czolka3Img
Antysystemowy kandydat chce tworzyć własny system...

#323 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 09 czerwiec 2015 - 15:45

Działanie antysystemowe nazywasz nowym systemem.... :) ...a wolisz system pierwszy: bajki w stylu: rozwój prozachodni przyniesie nam szczęście, dobrobyt i stabilizacje.

?????

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#324 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 17:19

Paweł Kukiz na prezydenta! A jak można nazwać takie populistyczne frazesy na temat regulacji rynku mediów w Polsce ??
Rozwój pro-wschodni już przerabialismy, a jako państwo jesteśmy za słabi na samodzielna egzystencję. No chyba że mamy być skansenem Europy...

#325 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 18:09

Lepiej bym tego nie ujęła Kaszlak ^^

Skansen Europy=własna tożsamość=neutralność, to budzi szacunek.

Dlaczego taka mętalność, że Polska uchodzi w oczach świata, za "dziwkę narodów"...........pamiętam te słowa omawiane na  języku polskim w LO.

Dlaczego to wciąż trwa......?

Marszałek Piłsudski, cyt.:

" Ja tego nie nazywam Konstytucją. Ja to nazywam konstytuta.  I wymyśliłem to słowo, bo ono jest najbliższe do Prostituty. Pierdel, serdel, burdel."

"Naród wspaniały tylko ludzie k**wy",

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem",

"Religia jest dla ludzi bez rozumu",

https://pl-pl.facebo...132835796869077

:(

Gdy dać władzę i pieniądz.............. to HONORU brak, o ojczyźnie się zapomina, gotów jest się ją sprzedać. Przypomina się o Niej w trwodze.

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"

Edytowany przez Ywa, 09 czerwiec 2015 - 18:27.

#326 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 18:39

Paweł Kukiz na prezydenta! <p>Może dla Ciebie szacunek, ale jakoś marna to dla mnie duma być biednym i zacofanym. Da się nakarmić dzieci samym honorem ?? Bo co innego mogliśmy zaoferować Europie w 1989?? Pan Kukiz chyba wychodzi z założenia że tak ...</p>

#327 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 18:45

Nie odnoszę sie do komuny.........tylko do mentalności.......E- tam :wacko: ja z toba nie piszę bo jesteś materialista ;)

I nie czujesz ducha..

Edytowany przez Ywa, 09 czerwiec 2015 - 18:46.

#328 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 20:49

Ja się odnoszę, jesteśmy obecnie na przeciwległym do komuny biegunie, i całe szczęście dla nas. Bardziej bym się nazwał pragmatykiem, taką naturę mają podobno Niemcy, ale przyznawanie się do tego na tym forum jest grzechem :ph34r:

#329 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 09 czerwiec 2015 - 22:55

Kaszlaku...używanie słowa/pojęcia ''grzech'' przez tak rasowego ateistę (jak siebie zowiesz) i zagorzałego przeciwnika KK , kpiącego z ludzi wierzących...;

Dla mnie dewiacja jest rozmowa z powietrzem. Że ktoś wierzy, nie przeszkadza mi, co najwyżej smieszy, bo nie jest logiczne. 

...jest śmieszne i nielogiczne...no chyba, że słowo ''grzech'' traktujesz podobnie jak choinkę świąteczną uważając, że jest to (uwaga cytuję) ''fajna tradycja'' :lol:

Skoro już jestem, jeszcze zdanie o tym co napisałeś komentując mój wpis;

Nie odpowiem Ci na twoje pytanie, bo z pewnymi osobami na tym forum nie dyskutuje.

Pojęcia nie mam, z czego wydedukowałeś, że bajerę zamierzam z Tobą użynać. Nie szukam w Tobie interlokutora  ;)

You Shook Me All Night Long

#330 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 08:00

http://www.radiownet...o-dyskusji-cz-1

"Zasługą Pawła Kukiza jest wyzwolenie w Polkach i Polakach idei obywatelskości powiązanej z polską racją stanu.  W sieci, na forach i blogach roi się od epitetów kierowanych pod adresem zwolenników Pawła Kukiza, w stylu „matołki”, „cielęcizna”, „niedouczone bydło” „wieśniacze samorodki” (przytaczam co smakowitsze). Niemniej jednak to „ciemne Kukizowe bydło”, od kilku miesięcy w oparciu o rozmowy, spotkania i rozmowy z ekonomistami, przedsiębiorcami, prawnikami i ludźmi kultury, stawia tezy do programu wyborczego ruchu Ludzi Kukiza."

z.jpg?1433891468

Edytowany przez Ywa, 10 czerwiec 2015 - 08:29.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 14:35

Wywiad Kukiza z Moniką Olejnik

#332 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 22:23

Paweł Kukiz na prezydenta! pobozne zyczenia, socjalistyczne w tresci, narodowe w formie -cos takiego juz przerabialismy, to moze i dobre na jakis margines polityczny ale 24 % ten narod schodzi na psy i glupieje totalnie, myslalem ze po tyminskim i lepperze nic mnie nie zadziwi- ale sie mylilem. tu choc jest do bolu szczery

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#333 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 22:58

:) ..........potwierdzasz regułę, że faceci a może w dodatku konserwatyści na ogół wszystko odbierają powierzchownie.............

Ta piosenka to czysta ironia.........do nas obywateli, którzy są matołami i idiotami nierozumnymi, bo rząd robi z nich durni.

Nieformalny język razi Cię?

Taki jest, bo ma szokować .......w taki sposób zostanie dostrzeżony....to metoda czysto artystyczna....ale czy zrozumiana?

hmmmm? <_<

P.S. tytuł "Samokrytyka", czyli krytyka bierności obywateli, którzy wierzą w przekazy medialne, godzą się na wszystko...

Samo-krytyka, bo on sam nie jest ideałem, jest z ludu.

I nie rozumiem Twego zdegustowania?

Edytowany przez Ywa, 10 czerwiec 2015 - 23:08.

#334 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 11 czerwiec 2015 - 22:00

wedlug mnie wiekszosc tych epitetow ktore wymienia wobec siebie sa prawdziwe i dlatego napisalem ze jest w tej piosence szczery, sadzac po jego wypowiedziach alkohol pozostawil spory slad na jego psychice, chaotyczne wypowiedzi od sasa do lasa, gubienie watkow, rozchwianie emocjonalne- to nie jest material na polityka, a zreszta kogo pociagnie za soba bo na razie to sieroty po samoobronie i sld, 

caly sens mojego pisania mozna w skrocie przedstawic tak -od ponad 25 lat interesuje sie polityka i wiele widzialem,wiele pamietam i nikt mnie na tanie populistyczne chwyty nie nabierze.

na koniec ja jestem liberalem i to ultra :P

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#335 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 12 czerwiec 2015 - 04:30

Paweł Kukiz na prezydenta! "100 milionów dla każdego" wiecznie żywe. Widać populizm ma swoją stałą rzeszę zwolenników w polityce, podobnie jak kicz w sztuce.

#336 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 12 czerwiec 2015 - 06:00

:P

To powtarzam jeszcze raz. On nie jest i niechce zostać politykiem, chodzi o przejście do polityki innych.........narazie musi pociągnąć i zrzeszyć resztę, która chciałaby coś zmienić..czy to jest niezrozumiałe?

Albo juz tak się przyzwyczailiści do dotychczasowego stanu rzeczy i Wam się nie chce/boicie się....pozornie stracić coś, co dzięki obecnej władzy zdobyliście...........Niech będzie gorzej....bo prawda nigdy nie cieszy się aplauzem ^^

Edytowany przez Ywa, 12 czerwiec 2015 - 06:54.

#337 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisany 12 czerwiec 2015 - 07:46

Gorzej być nie może, obecna władza balansuje na krawędzi, a PiS też dużo dobrego nie zrobi. Zaryzykujmy i postawmy na Kukiza by to on miał najwięcej mandatów i stworzył koalicję z PiSem.

Co można jeszcze spieprzyć w Polsce? Wydaje mi się że niewiele bo jak tak dalej będzie to adios

#338 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 12 czerwiec 2015 - 08:13

A co będzie dalej. Mamy tu specjalistów więc poproszę o konkretne informacje co rząd PO zrobił takiego, że jesteśmy już na krawędzi przepaści? Co rząd PO zrobił takiego, że jesteśmy na poziomie państw Afrykańskich?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#339 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 12 czerwiec 2015 - 08:23

Paweł Kukiz na prezydenta! Najłatwiej obwiniać kogoś za własne niepowodzenia, a rząd z zasady.
Co do Kukiza i jego apolityczności,
to że ktoś coś ukradł, a sam nie nazywa się złodziejem nie znaczy że się nim nie stał http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Polityk... Tym bardziej że Kukiz otacza się ludźmi, którzy z polityki się wywodzą.

Edytowany przez Kaszlak79, 12 czerwiec 2015 - 08:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 12 czerwiec 2015 - 08:24

Jesteś bliżej koryta to odpowiedz sobie sam.

Załączone miniaturki

• 1ecf46c261a281f5c5bdfd251cbf07e4.jpg