_rafal

Paweł Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Kaszlak79    749

<p>Może dla Ciebie szacunek, ale jakoś marna to dla mnie duma być biednym i zacofanym. Da się nakarmić dzieci samym honorem ?? Bo co innego mogliśmy zaoferować Europie w 1989?? Pan Kukiz chyba wychodzi z założenia że tak ...</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie odnoszę sie do komuny.........tylko do mentalności.......E- tam :wacko: ja z toba nie piszę bo jesteś materialista ;)

I nie czujesz ducha..

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ja się odnoszę, jesteśmy obecnie na przeciwległym do komuny biegunie, i całe szczęście dla nas. Bardziej bym się nazwał pragmatykiem, taką naturę mają podobno Niemcy, ale przyznawanie się do tego na tym forum jest grzechem :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Kaszlaku...używanie słowa/pojęcia ''grzech'' przez tak rasowego ateistę (jak siebie zowiesz) i zagorzałego przeciwnika KK , kpiącego z ludzi wierzących...;

Dla mnie dewiacja jest rozmowa z powietrzem. Że ktoś wierzy, nie przeszkadza mi, co najwyżej smieszy, bo nie jest logiczne. 

 

...jest śmieszne i nielogiczne...no chyba, że słowo ''grzech'' traktujesz podobnie jak choinkę świąteczną uważając, że jest to (uwaga cytuję) ''fajna tradycja'' :lol:

 

Skoro już jestem, jeszcze zdanie o tym co napisałeś komentując mój wpis;

 

Nie odpowiem Ci na twoje pytanie, bo z pewnymi osobami na tym forum nie dyskutuje.

 

Pojęcia nie mam, z czego wydedukowałeś, że bajerę zamierzam z Tobą użynać. Nie szukam w Tobie interlokutora  ;)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.radiownet.pl/publikacje/ludzie-kukiza-programowo-wstepne-zalozenia-i-tezy-do-dyskusji-cz-1

 

"Zasługą Pawła Kukiza jest wyzwolenie w Polkach i Polakach idei obywatelskości powiązanej z polską racją stanu.  W sieci, na forach i blogach roi się od epitetów kierowanych pod adresem zwolenników Pawła Kukiza, w stylu „matołki”, „cielęcizna”, „niedouczone bydło” „wieśniacze samorodki” (przytaczam co smakowitsze). Niemniej jednak to „ciemne Kukizowe bydło”, od kilku miesięcy w oparciu o rozmowy, spotkania i rozmowy z ekonomistami, przedsiębiorcami, prawnikami i ludźmi kultury, stawia tezy do programu wyborczego ruchu Ludzi Kukiza."

z.jpg?1433891468

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

pobozne zyczenia, socjalistyczne w tresci, narodowe w formie -cos takiego juz przerabialismy, to moze i dobre na jakis margines polityczny ale 24 % ten narod schodzi na psy i glupieje totalnie, myslalem ze po tyminskim i lepperze nic mnie nie zadziwi- ale sie mylilem.tu choc jest do bolu szczeryhttps://www.youtube.com/watch?v=vqeFWhcA71k


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:) ..........potwierdzasz regułę, że faceci a może w dodatku konserwatyści na ogół wszystko odbierają powierzchownie.............

Ta piosenka to czysta ironia.........do nas obywateli, którzy są matołami i idiotami nierozumnymi, bo rząd robi z nich durni.

Nieformalny język razi Cię?

Taki jest, bo ma szokować .......w taki sposób zostanie dostrzeżony....to metoda czysto artystyczna....ale czy zrozumiana?

hmmmm? <_<

P.S. tytuł "Samokrytyka", czyli krytyka bierności obywateli, którzy wierzą w przekazy medialne, godzą się na wszystko...

Samo-krytyka, bo on sam nie jest ideałem, jest z ludu.

 

I nie rozumiem Twego zdegustowania?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

 wedlug mnie wiekszosc tych epitetow ktore wymienia wobec siebie sa prawdziwe i dlatego napisalem ze jest w tej piosence szczery, sadzac po jego wypowiedziach alkohol pozostawil spory slad na jego psychice, chaotyczne wypowiedzi od sasa do lasa, gubienie watkow, rozchwianie emocjonalne- to nie jest material na polityka, a zreszta kogo pociagnie za soba bo na razie to sieroty po samoobronie i sld, 

caly sens mojego pisania mozna w skrocie przedstawic tak -od ponad 25 lat interesuje sie polityka i wiele widzialem,wiele pamietam i nikt mnie na tanie populistyczne chwyty nie nabierze.

na koniec ja jestem liberalem i to ultra :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

"100 milionów dla każdego" wiecznie żywe. Widać populizm ma swoją stałą rzeszę zwolenników w polityce, podobnie jak kicz w sztuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:P

To powtarzam jeszcze raz. On nie jest i niechce zostać politykiem, chodzi o przejście do polityki innych.........narazie musi pociągnąć i zrzeszyć resztę, która chciałaby coś zmienić..czy to jest niezrozumiałe?

Albo juz tak się przyzwyczailiści do dotychczasowego stanu rzeczy i Wam się nie chce/boicie się....pozornie stracić coś, co dzięki obecnej władzy zdobyliście...........Niech będzie gorzej....bo prawda nigdy nie cieszy się aplauzem ^^

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Gorzej być nie może, obecna władza balansuje na krawędzi, a PiS też dużo dobrego nie zrobi. Zaryzykujmy i postawmy na Kukiza by to on miał najwięcej mandatów i stworzył koalicję z PiSem.

Co można jeszcze spieprzyć w Polsce? Wydaje mi się że niewiele bo jak tak dalej będzie to adios


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A co będzie dalej. Mamy tu specjalistów więc poproszę o konkretne informacje co rząd PO zrobił takiego, że jesteśmy już na krawędzi przepaści? Co rząd PO zrobił takiego, że jesteśmy na poziomie państw Afrykańskich?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Najłatwiej obwiniać kogoś za własne niepowodzenia, a rząd z zasady.
Co do Kukiza i jego apolityczności,
to że ktoś coś ukradł, a sam nie nazywa się złodziejem nie znaczy że się nim nie stał http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Polityk... Tym bardziej że Kukiz otacza się ludźmi, którzy z polityki się wywodzą.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzięki za ten artykuł....jeszcze bardziej go podziwiam..................

 

Żeby zrozumieć wroga trzeba go poznać, nawet czasami wejść w jego szeregi.Trzeba  często dostać od życia w tyłek. Trzeba się obracać w różnych kręgach......żeby nie być stronniczym, a umieć wyciągać wnioski.

Dobrze, że ma różne doświadczenia, albowiem wie czego może się spodziewać w branży i że nie można ufać gołosłownym manipulatorom.

Nie chodzi o Kukiza, powtarzam, chodzi o jakąkolwiek najminiejszą zmianę....o otwarcie oczu tym którzy mają klapki na oczach, nawet w minimalnym stopniu....to i tak będzie wiele, ponieważ ruszyć takie skamieliny rządowe........to jest sztuka i precyzja........najlepiej żeby się rozsypały :)

W polityce są najgorsi Ci, którzy nie mają oporów, ponieważ nie mają sumienia....stracili go pod wpływem czegoś........

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitchcock92    0

Wtrącę swoje 3 grosze. 

 

O ile wysokie poparcie Kukiza w wyborach prezydenckich było dla mnie do usprawiedliwienia i równało się z czerwoną kartką dla aroganckiej i pysznej władzy, to 20% poparcie dla Ruchu Kukiza w wyborach prezydenckich  jest czymś nie bójmy się tego powiedzieć - przerażającym.

 

Nie dziwię się teraz Korwinowi, że jest przeciwnikiem obecnego ustroju, bo jeżeli 1/5 ludzi zamierza głosować na faceta tylko dlatego, że jest dobry w narzekaniu na partiokractwo i ma jeden kompletnie chybiony postulat (JOW), no to jest coś nie halo. Dla mnie są to ludzie cholernie niepoważni i przez swoją ignorancję doprowadzą nasz kraj do jeszcze gorszej sytuacji niż obecna. Wszystko to pod płaszczykiem dobrych chęci i zmiany systemu.

 

Na szczęście, kiedy już Kukiz będzie musiał określić swój program (czego bardzo zgrabnie unika) i zobaczymy jakie asy znajdują się na jego listach, to poparcie zmniejszy mu się conajmniej dwukrotnie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak odmienne jest rozumienie ludzi..    :)

 

cyt: " głosować na faceta tylko dlatego, że jest dobry w narzekaniu na partiokractwo i ma jeden kompletnie chybiony postulat (JOW), no to jest coś nie halo. Dla mnie są to ludzie cholernie niepoważni i przez swoją ignorancję doprowadzą nasz kraj do jeszcze gorszej sytuacji niż obecna. "

 

Nieważny postulat, ważne żeby w do rządu dostali się ludzie, którzy będąc w opozycji nie będą dbali jedynie o własne interesy i stołki oraz nie będa przekupni....

 

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Tobie odpowiada albo raczej tolerujesz dotyczczasową sytuację i nie chcesz w rządzie osób, które mogłyby patrzeć na ręce dotyczczasowej grandzie i sprzeciwiać się ewentualnym rozporządzeniom ustaw godzącym w np. najbiedniejszych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest oczywiste........i wcale nie dziwi mnie nie spełnianie postulatów przez rządzących, ponieważ pojedyncze osoby nie mają siły przebicie...

 

Podam przykład z podwórka: Jeśli osoba z miasta chciałaby żyć na wsi i prowadzić gospodarstwo i prosi o poradę, to dlaczego na wstępie rolnicy zniechęcają ją, słowami musisz mieć 1 mln. Może tej osobie nie chodzi o kasę tylko o zmianę trybu życia, powoli chce się uczyć...jako pewnego rodzaju hobby...Z pewnością będzie musiała liczyć się z drwinami od otoczenia z branży. Tylko ogół rolników tego nie rozumie, bo gospodarstwa odziedziczylo.

 

Tak samo jest z Kukizem...ma pewne idee, chciałby spróbować cokolwiek zmienić.......bez zaplecza i wsparcia nie da rady, dlatego korzysta z porad polityków, prawników i in...A Wy na wstępie podcinacie mu skrzydła...zamiast wesprzeć....

Może się uda ...może nie...i zostanie zniszczony.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitchcock92    0

Jak odmienne jest rozumienie ludzi..    :)

 

cyt: " głosować na faceta tylko dlatego, że jest dobry w narzekaniu na partiokractwo i ma jeden kompletnie chybiony postulat (JOW), no to jest coś nie halo. Dla mnie są to ludzie cholernie niepoważni i przez swoją ignorancję doprowadzą nasz kraj do jeszcze gorszej sytuacji niż obecna. "

 

Nieważny postulat, ważne żeby w do rządu dostali się ludzie, którzy będąc w opozycji nie będą dbali jedynie o własne interesy i stołki oraz nie będa przekupni....

 

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Tobie odpowiada albo raczej tolerujesz dotyczczasową sytuację i nie chcesz w rządzie osób, które mogłyby patrzeć na ręce dotyczczasowej grandzie i sprzeciwiać się ewentualnym rozporządzeniom ustaw godzącym w np. najbiedniejszych.

 

 

Rozumien zatem, że koledzy Pana Kukiza to jedyni Uczciwi Polacy. Śmiech na sali. 

Kraj zmienia się konkretnymi ustawami, a nie tym że Kowalskiego zastąpi Wójcik. Od tego kto będzie przy żłobie, nie zmieni się sytuacja ani moja, ani Twoja.

 

Nie odpowiada i nie toleruję, dlatego od lat głosuję na partię faceta, który od kilkudziesięciu lat mówi to samo, w temacie gospodarki.

Pomimo licznych wad, mam do niego o wiele większe zaufanie niż do muzyka, nie mającego żadnej wiedzy w kwestii rządzenia i ekonomii, który w dodatku nie przedstawia żadnych recept na polepszenie sytuacji w Polsce

 

Tak dodam, że Kukiz jest od kilku miesięcy w samorządzie i jego poczynania w tej instytucji są daleko od zadowalających.

 

Tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto to wie? Zarówno Kukiz może być tylko podstawionym pionkiem, tak jak Ty możesz być podstawionym zwolennikiem partyjnym...kto to wie? :)

Zaufanie należy mieć zawsze ograniczone..

 

Podobnie jak Kaszlak przytoczę definicję dyskredytacji.....z książki M. Karwat "O złośliwej dyskredytacji. Manipulowanie wizerunkiem przeciwnika".

( Jedną z takich ofiar był Ś.P. A. Lepper....prawda Jacuś?)

;)

"Synteza wiedzy na temat istoty krytyki oraz różnych metod i płaszczyzn krytyki stosowanej wobec rywali i przeciwników w: sporach ideologicznych, propagandowych, kampaniach wyborczych, konfliktach politycznych, walce o władzę.
Szczególny nacisk położono na nierzetelne, programowo tendencyjne i podstępne formy dyskredytacji, czyli podważania wiarygodności oponentów przez posługiwanie się dygresjami, pretekstami i pozorami, skrajną przesadą, nawet kłamstwem i widoczną agresją. Uznanie dla własnych poglądów i roszczeń jest wtedy osiągane dzięki deprecjonowaniu statusu i dorobku przeciwników - za pośrednictwem epitetów, etykietek, zniewag, ośmieszania, zniesławiania. Zamiast prezentowania własnych walorów, osiągnięć i zasług, wystarczyć ma atak na godność, cześć, powagę, tożsamość przeciwników."

 

Zaufanie należy mieć zawsze ograniczone..

P.S. Moje zaufanie do Kukiza bierze się z prostej przyczyny....wychowałam się w kręgu tej subkultury.....i większość ludzi  wbrew przykrym społecznym uprzedzeniom...czyli pozorom........odznacza się wielką inteligencją emocjonalną, interpersonalną lub intrapersonalną.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

 

Kraj zmienia się konkretnymi ustawami, a nie tym że Kowalskiego zastąpi Wójcik. Od tego kto będzie przy żłobie, nie zmieni się sytuacja ani moja, ani Twoja.

 

 

Zgadza się kolego tylko że ustawę wymyślają ludzie. W Polsce nie ma winnych złych ustaw a osoby nie ponoszą żadnej odpowiedzialności tylko przerzucają winę z jednych na drugich.

Będę się śmiał jak na końcu ludzie się zbuntują i wyjdą na ulice a politycy będą mówić że to My społeczeństwo jesteśmy winne bo nie chcieliśmy ich reform.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ostatnio już się buntowali rolnicy, ale jakoś cały kraj za nimi nie poszedł, na co namiętnie liczyli niektórzy użytkownicy tego forum. Nawet sami rolnicy byli podzieleni co do protestu, a cała rzecz rozbijała się o wybicie Pana Izdebskiego na salony, co się nie udało. Polska to nie kraj mlekiem i miodem płynący, ale nie ma obecnie powodów do ogólnokrajowego buntu i wychodzenia na ulice. To przykre jak komuś się nie powodzi w życiu, ale nie można patrzyć na całość przez pryzmat własnego podwórka ...

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj