_rafal

Paweł Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

:)

To masoneria, której źródła sięgają niemieckich korzeni. Nie warto się wypowiadać a tym bardziej wzorować.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Świat przecież jest kierowany tak naprawdę przez kilka osób, wywodzących się z tajnych stowarzyszeń, ludzi wykształconych, mających swe dojścia i lobbujących władzę........nic nie dzieje się bez ich przyczyny. "Rozgrywają partie szachów"....to jest nasza obecna cywilizacja ogłupiająca nas i dążąca do kontroli..

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Zgadza się ale o tym to może pogadamy w temat teorie spiskowe bo nie każdemu może to tu pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon88    0

A jakby ktoś nie wierzył  w te teorie to Dania właśnie wprowadza prawo które praktycznie zlikwiduje u nich obrót gotówkowy Kto ma rozum wie co to oznacza - początek końca naszej cywilizacji przynajmniej w obecnym kształcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

jak zwykle mnie przypadlo w udziale osmieszanie "teorii spiskowych", lubie tepic przejawy piramidalnej glupoty[ta zwykla jest nie do zwalczenia] przeczytalem ten stek bzdur, najbardziej podobal mi sie fragment ze sklonowaniem-niestety nie owcy dolly- tylko prokurator generalnej usa  :P  :P  :P , normalnie cud ze z 50 lat temu juz tak byla ta technika rozwinieta. bo chyba ja musieli wczesniej sklonowac zeby byla w odpowiednim wieku i juz wtedy wiedziec jaka zrobi kariere.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Chodzi Tobie @maroon88 o to (odsyłam też do teorii spiskowych): 

 coś w tym stylu

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Ogólnie o przeniesienie się z rozmowo żeby np jacusiowi nie przeszkadzało. Skoro nie ma teorii spiskowych to nie było rozbiorów Polski, bo to chyba był spisek przeciwko naszemu krajowi. No ale cóż gdyby wszyscy w takie zeczy wierzyli to napewno byłby teraz inny bieg historii
JACUS a co do techniki z tamtego okresu to poczytaj sobie o Teslii o jego patemtach jakie wtedy były wysmiewane a teraz są wdrażane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak zwykle mnie przypadlo w udziale osmieszanie "teorii spiskowych", lubie tepic przejawy piramidalnej glupoty[ta zwykla jest nie do zwalczenia] przeczytalem ten stek bzdur, najbardziej podobal mi sie fragment ze sklonowaniem-niestety nie owcy dolly- tylko prokurator generalnej usa  :P  :P  :P , normalnie cud ze z 50 lat temu juz tak byla ta technika rozwinieta. bo chyba ja musieli wczesniej sklonowac zeby byla w odpowiednim wieku i juz wtedy wiedziec jaka zrobi kariere.

 

nonono mało zachęcająca reklama.....nie przepadam za fantastyką....ale trzeba być obiektywnym więc zajrzę do tematu z ciekawości tego co oryginalne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Przepiękny kraj byłam w Norwegii,  ale mierzi mnie ich system....straszny...odbiera dzieci rodzicom z błahych powodów ( nie wrócę tam nigdy,również z innego powodu: pracodawca nie dopełnił formalności połowie grupy studentów i zamiast otrzymać zwrot podatku, to do tej pory otrzymuję pisma z ich urzędu o uregulowanie jakiś nieznanych mi należności).

 

 

Tak naprawdę wybór prezydenta jest już odgórnie ustalony.

 

Same komisje już wariują, przewidując z wielką powagą różne przekręty, które rzekomo mają się zdarzyć.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Folwark zwierzęcy :lol: robi się tu......jeszcze 3 dni i koniec...Panowie

 Dziś usłyszałam taki tekst, że jakiś znajomy znajomego facet po 50-tce mechanik idzie  zagłosować na Ogórek, bo ładna laska .....a ten Kowalski wg niego to podejrzany typ bo twardy kulturysta  :lol:

Poza tym w kraju katolickim ludzie zapewne obawiają się awanturników czy zatwardziałych narodowców, wolą słuchać ciepłego uspakajającego głosu papy Komorowskiego, że wszystko będzie dobrze albo Dudy  ułożonego studencika o pogodnym usposobieniu z doświadczonym zapleczem prozachodnim. Ludzie chcą stałości i boją się nowości.....to tchórzostwo i brak wiary! 

Wystarczy tego pchania się na zachód, nie wszystkim trendom należy zaraz ulegać i zatracać polskość. Tu powinna być kropka i koniec kontroli. Niech te dopłaty wreszcie się skończą i ta cała zależność od pieniądza ue. I zobaczymy jak młodzi gospodarze sobie poradzą, czy mają szacunek do ziemi i wartości rodzinnych czy uciekną do miasta.

 Za całość wypowiedzi należy Ci się pochwała ale za ostatnie 4 zdania to przynajmniej wielki bukiet kwiatów...naszych Polskich kwiatów zerwanych z naszej Polskiej łąki pełnej ziółek i niinych kolorowych "badyli" a nie z takiej unijnej opryskanej i zasianej mega wydajnymi trawami żeby krowa dawała więcej mleka...żeby potem rolnik za to więcej mleka mógł karę zapłacić...żeby unia miała z czego "dać" następnemu żeby się rozwijał i żeby miał za co płacić następne kary.... ;[

Kukiz nie mas szans bo postraszył urzędników a oni i ich rodziny to może nawet i 30%-40% aktywnych wyborców, mógł rzucić hasło że da im po 2 tys podwyżki to by wygrał  ;)

 

 Cholera...o tym nie pomyślałem ale i tak zagłosuję na Rock&Roll B)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Od kilku dni w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat tak zwanej Operacji Kraj 2015. Ma to być coś w rodzaju Sejmu Niemego z 1717 roku, czyli na terytorium Rzeczpospolitej znajdą się obce siły zbrojne, których celem ma być zabezpieczenie drugiej kadencji obecnie panującego prezydenta.
Informacje na temat tego rzekomego stanu wojennego nowego typu pojawiają się już od kilku dni. Ma do tego dojść rzekomo 15 maja bieżącego roku. Na forach i blogach kolportowana jest informacja wedle której komendanci policji i inni urzędnicy państwowi wyższego szczebla, otrzymali już specjalne koperty z opisem „Operacja Kraj 2015″. Ma to być rzekomo plan zapasowy na wypadek gdyby wybory poszły niezgodnie z planem.
Scenariusz jest podobno taki, że Komorowski zostanie ogłoszony prezydentem już po pierwszej turze wyborów i to bez względu na ich wynik. Władze obawiają się, że może to wywołać poważne zamieszki w kraju (to by się zgadzało – śmierć celowo zamordowanego kibica  ma wyprowadzić młodzież na ulice, tak aby  słuszne i pokojowe protesty przeciw sfałszowaniu kolejnych wyborów utożsamić i zrównać z  gwałtownymi protestami kibicowskimi, zaszufladkować to wszystko razem jako awantury i chuligaństwo, by następnie pokazując w światowych TV płonące polskie ulice spacyfikować polskich patriotów!) – dlatego planują w tym czasie ćwiczenia lub manewry obcych wojsk na terytorium Polski. Być może chodzi o to, aby w razie czego użyć ustawy 1066 i pozostać przy władzy.
Obecna ekipa rządząca nie może sobie pozwolić na przegraną w nadchodzących wyborach prezydenckich, a już w ogóle nie może przegrać wyborów parlamentarnych. Byłby to dla formacji rządzącej swoisty armagedon i wiele osób mogłoby po prostu pójść do więzienia. Dlatego wariantu z powtórką „sejmu niemego” nie da się wykluczyć. W obecnej Polsce wszystko jest już możliwe i nic nie dziwi.
Ciekawa wypowiedź o bronku https://youtu.be/BztMSCFPexQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Wczoraj znajoma przyszła do mnie zdenerwowana sytuacją.... o co chodzi? Jest w komisji ( szukali i koleżanka koleżankę wciągnęła), dodam, że młoda i zielona kompletnie, polityka to czarna magia dla niej. Mieli już dwa spotkania. A tu wczoraj babka jakaś pod wieczór do niej dzwoni poważnie i szybko mówiąca, że muszą się spotkać jeszcze z trzecią osobą, bo jakieś formalności: "Tylko my musimy się spotkać, bo  jesteście z P...-u, a reszta komisji   z  ....  "(nie powtórzę, bo ona sama nie jest pewna czy dobrze zrozumiała); dodała: " mogą być takie przekręty, że to poważna sprawa".  Znajoma połowę nie zrozumiała a i dowiedziała się,  że niby jest z P...-u, choć nigdy się nie zapisywała. Poza tym żałuje, gdyby wcześniej wiedziała, że to tyle z tym zachodu, spotkań i jakiegoś dziwnego nieporozumienia, to by nie brała w tym udziału. Z drugiej strony zaintrygowało ją to i może powinna  zainteresować się polityką :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania1978    2

Pamiętajcie żeby wziąć własne długopisy...tak straszą, lepiej być ostrożnym :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

@Kaszlak

 

Jeżeli według Ciebie jest właśnie idealnie, nic nie trzeba zmieniać to głosuj na obecną ekipę. Chociaż sam nie wiesz do końca co piszesz bo raz, że jest stabilnie i dlatego a zaraz, że inni nie mają szans dlatego będzie to Komorowski bo szkoda głosu. Pamiętaj, ze w Polsce frekwencja wyborcza wynosi 50% dlatego obecną władzę wybrała mniejszość obywateli. 

 

Wybory to jest okres kiedy jako obywatel mam władzę. Mogę głosem zdecydować czy mi się podoba czy nie podoba obecna polityka, czy poseł z mojego okręgu spełnia obietnice czy nie. Ty to mało rozumiesz i nauczono Ciebie na wybór między mniejszym złem. Jak sam napisałeś, wszystkie partie rządziły, fajerwerków nie było, część z nich nas bardzo zawiodła, część niczym się nie wyróżniła a mimo to znowu chcesz oddać na nie głos bo w końcu jest stabilnie. Tylko tyle oczekujesz od życia? 

Do tego obecne partie mają gdzieś wyborców. One istnieją same dla siebie. Komorowski olewa debaty i jedynie zmierzy się z Dudą. Obecni politycy wyzywają mnie od głupców bo chce oddać głos na innych a niektórzy twierdzą, że partie jak Korwin, RN to porażka naszego systemu demokratycznego. Czy to PO czy PiS nie starają się przekonać mnie do oddania głosu tylko pielęgnują swój stały elektorat bo wiedzą doskonale, że jak frekwencja wzrośnie to trudno będzie im uzyskać takie wyniki jak teraz, że będą musiały siedzieć w ławach sejmowych obok Korwina czy Kowalskiego. Dlatego żadna z obecnych partii nie zabiega o wzrost frekwencji, o zachęcenie reszty społeczeństwa do oddania głosu. I im się udało, bo albo jak ty ludzie oddają głos na PO/PiS bo wbiłeś sobie do głowy, że inaczej go zmarnujesz albo nie idą na wybory bo uznali, że ich głos nic nie zmieni.

Dlatego chce żeby w obecnych wyborach partie jak PiS czy PO zobaczyły, że nie są niezastąpione, że jako ich "przełożony" pilnuje ich i za 4 lata mogę się ich pozbyć jeżeli one będą mnie olewać i nie wywiązywać się z obowiązków. Dlatego i Ciebie zachęcam żebyś prewencyjnie głos oddał na kogoś z poza układu, żebyś pokazał, że na laurach nie mogą spocząć. Bo dalej będzie teatr PO straszy PiS-em a PiS PO a głównymi problemami ów partii będzie to kto jadł sałatkę i kto o kim coś powiedział.


W Norwegii oficjalnie promowane jest kazirodztwo

 

W starożytności kazirodztwo czy homoseksualizm było czymś normalnym. Kościół zrobił dopiero z tego temat tabu.


Szkoda że w Polsce nie ma takich polityków jak na Islandi. Ha ha dzieki tej stabilności politycznej prawie sprzedali lasy pamstwowe.

 

I nikt nic nie sprzedawał. Obecna ustawa o lasach państwowych pozwala bezproblemowo sprzedawać lasy, bez żadnych ograniczeń. To PiS wygrzebał starą notatkę z Wikileaks, że Tusk chce Żydom oddać lasy mimo, że ani słowa tam o lasach i żydach. PO wyszło z pomysłem, że wpisujemy lasy do Konstytucji czyli, że sprzedać nie będzie łatwo po czym sam PiS zawetował to i zostało wszystko po staremu. Do tego w Sejmie bardzo często przeprowadza się nocne głosowania i to nie było jakiś wyjątek.


na likwidacji dochodowego skorzysta kazdy, kwota wolna od podatku to 3 tys z groszami, człowiek majacy dochód 300zł miesiecznie płaci podatek dochodowy ! to sie w głowie nie miesci, po zlikwidowaniu tego szajsu nie bedzie płacił nikt, nie bedzie problemu typu kiełbasa wyborcza ze zwiekszymy kwote wolna od podatku bo ten problem zostanie definitywnie rozwiazany, i tak ma byc!

dlaczego ludzie maja płacic haracz za swoja kreatywnosc czy prace ?! jezeli ja kupie samochód za 10 tys a sprzedm za 15 to z jakiej paki mam płacic haracz panstwu ? to jest moja sprawa ze zarobiłem i moje ryzyko bo równie dobrze moge stracic a wtedy panstwo mi jakos niechce dopłacac do tego ze ja straciłem, dlaczego np. fryzjer ma płacic dochodowy skoro i tak na codzien płaci podatki kupujac farby, rózne srodki, rózne sprzety, płaci za prad, wode, smieci, płaci za zus, kupuje jedzenie i pewnie 100 innych rzeczy o których nie wiem a tam wszedzie sa podatki, niby z jakiej paki ma jeszcze płacic dochodowy ?!!! ... to tylko przykłady ale tak to wyglada... sprawiedliwe podatki to vat i akcyza  reszta to mafijny haracz

 

http://jerzyzyzynski.info/2015/03/jednakowy-vat-minister-szczurek-jest-w-bledzie/

 

Masz o jednolitym Vacie. Jednolity Vat uprości prawo ale więcej korzyści nie będzie. Wiec trzeba by go podnieść żeby pokryć brak PIT-u.

 

Na 2015 rok rząd przewiduje dochód ok. 71 mld złotych z PITu. Bodajże 22mld złotych to dochodowy z budżetówki więc zostaje 49 mld podatku który jest dzielony między państwo a samorządy. Koszt poboru ów podatku to ok. 2 mld złotych. Więc musisz znaleźć ok 47 mld złotych z innych podatków żeby pokryć dziurę w budżecie jak i budżetach gminnych. Według tych wyliczeń:

http://msp-24.pl/Zalozenia-ujednoliconej-stawki-podatku-VAT,17,13.html

Jednolita stawka VAT musiałaby przekroczyć 20% skoro dzisiaj efektywna stawka VAT to 15,5%.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

wole 20% vat niz dochodowy, bo to debilizm, podatek do karania ludzi nic wiecej

no i moze by trzeba pomyslec jak usprawnic cały ten burdel i odchudzic wydatki panstwa a nie komu ukrasc kolejne 47 mld zł ?

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Trochę to zabawne - "co zrobię gdy zostanę prezydentem", jeszcze zabawniej będzie, jeśli Komorowski obieca zmiany w prawie podatkowym i obniżenie, czy wręcz likwidację dochodowego. Weźcie pod uwagę, że ktokolwiek zostanie prezydentem i wystąpi z projektem jakiejkolwiek ustawy, to przecież wcale nie znaczy, że ta ustawa kiedykolwiek wejdzie pod głosowanie, nie mówiąc w życie. Jeśli projekt prezydencki (zakładając, że prezydentem zostanie kandydat z innej partii niż PO, PiS, SLD, czy PSL), będzie zawierał cokolwiek, co będzie ograniczało partię rządzącą, będzie to vetowała PO (bo nie w ich interesie teraz) i będą vetowały pozostałe duże partie, mające nadzieję na objęcie władzy w przyszłości (krzycząc przy okazji, jakie to PO jest podłe, że tak dobry projekt nie przeszedł). W międzyczasie (dalej zakładając "niezależnego" prezydenta) będą mu wytykać, że prawie nic nie robi, a to co robi, robi źle. Bo przecież wybory prezydenckie, to wstęp do parlamentarnych. I nie chodzi tylko o to, by zaistnieć, lecz o wygłoszenie jak najwięcej populistycznych haseł (nieistotne, jak nierealnych), by móc później wytykać, co z tych wspaniałych pomysłów zrobiono.

Dlatego zachwycił mnie ruch Korwina-Mikkego (jego wersja odmiany nazwiska), deklaracji ustąpienia z kandydowania, jeśli w wyborach na Wyspach małe partie uzyskają ponad 20 miejsc w parlamencie. Cokolwiek się wydarzy, on zyskuje, wsadzając przy okazji Kukiza na minę. Nie znaczy to jednak, że tym ruchem zyskał moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

:)

To masoneria, której źródła sięgają niemieckich korzeni. Nie warto się wypowiadać a tym bardziej wzorować.

Nie musisz się z tym zgadzać, ale też nie zaprzeczysz że nie jest skuteczne.

 

Świat przecież jest kierowany tak naprawdę przez kilka osób, wywodzących się z tajnych stowarzyszeń, ludzi wykształconych, mających swe dojścia i lobbujących władzę........nic nie dzieje się bez ich przyczyny. "Rozgrywają partie szachów"....to jest nasza obecna cywilizacja ogłupiająca nas i dążąca do kontroli..

Zapomniałeś dodać że ci ludzie to zapewne Żydzi ...  :blink:

 

Zgadza się ale o tym to może pogadamy w temat teorie spiskowe bo nie każdemu może to tu pasować

Popieram, nie każdy miesza politykę z fantastyką.

 

jak zwykle mnie przypadlo w udziale osmieszanie "teorii spiskowych", lubie tepic przejawy piramidalnej glupoty[ta zwykla jest nie do zwalczenia] przeczytalem ten stek bzdur, najbardziej podobal mi sie fragment ze sklonowaniem-niestety nie owcy dolly- tylko prokurator generalnej usa  :P  :P  :P , normalnie cud ze z 50 lat temu juz tak byla ta technika rozwinieta. bo chyba ja musieli wczesniej sklonowac zeby byla w odpowiednim wieku i juz wtedy wiedziec jaka zrobi kariere.

Nietzsche w takich momentach pytał: "Jakże byśmy mieli dowodami obalić coś w co motłoch bez dowodów uwierzył"...

 

Ogólnie o przeniesienie się z rozmowo żeby np jacusiowi nie przeszkadzało. Skoro nie ma teorii spiskowych to nie było rozbiorów Polski, bo to chyba był spisek przeciwko naszemu krajowi. No ale cóż gdyby wszyscy w takie zeczy wierzyli to napewno byłby teraz inny bieg historii

JACUS a co do techniki z tamtego okresu to poczytaj sobie o Teslii o jego patemtach jakie wtedy były wysmiewane a teraz są wdrażane

Mylisz pojęcia, spisek to porozumienie tajne i z reguły nielegalne. Rozbiory Polski to była agresywna polityka trzech oficjalnie współdziałających mocarstw. No chyba że mówisz o konfederacji targowickiej, ale wiele rzeczy wskazywało na to, że do tego dojdzie.

 

Od kilku dni w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat tak zwanej Operacji Kraj 2015. Ma to być coś w rodzaju Sejmu Niemego z 1717 roku, czyli na terytorium Rzeczpospolitej znajdą się obce siły zbrojne, których celem ma być zabezpieczenie drugiej kadencji obecnie panującego prezydenta.

Informacje na temat tego rzekomego stanu wojennego nowego typu pojawiają się już od kilku dni. Ma do tego dojść rzekomo 15 maja bieżącego roku. Na forach i blogach kolportowana jest informacja wedle której komendanci policji i inni urzędnicy państwowi wyższego szczebla, otrzymali już specjalne koperty z opisem „Operacja Kraj 2015″. Ma to być rzekomo plan zapasowy na wypadek gdyby wybory poszły niezgodnie z planem.

Scenariusz jest podobno taki, że Komorowski zostanie ogłoszony prezydentem już po pierwszej turze wyborów i to bez względu na ich wynik. Władze obawiają się, że może to wywołać poważne zamieszki w kraju (to by się zgadzało – śmierć celowo zamordowanego kibica  ma wyprowadzić młodzież na ulice, tak aby  słuszne i pokojowe protesty przeciw sfałszowaniu kolejnych wyborów utożsamić i zrównać z  gwałtownymi protestami kibicowskimi, zaszufladkować to wszystko razem jako awantury i chuligaństwo, by następnie pokazując w światowych TV płonące polskie ulice spacyfikować polskich patriotów!) – dlatego planują w tym czasie ćwiczenia lub manewry obcych wojsk na terytorium Polski. Być może chodzi o to, aby w razie czego użyć ustawy 1066 i pozostać przy władzy.

Obecna ekipa rządząca nie może sobie pozwolić na przegraną w nadchodzących wyborach prezydenckich, a już w ogóle nie może przegrać wyborów parlamentarnych. Byłby to dla formacji rządzącej swoisty armagedon i wiele osób mogłoby po prostu pójść do więzienia. Dlatego wariantu z powtórką „sejmu niemego” nie da się wykluczyć. W obecnej Polsce wszystko jest już możliwe i nic nie dziwi.

Ciekawa wypowiedź o bronku https://youtu.be/BztMSCFPexQ

Stan Wojenny II nam się więc szykuje.

 

Wczoraj znajoma przyszła do mnie zdenerwowana sytuacją.... o co chodzi? Jest w komisji ( szukali i koleżanka koleżankę wciągnęła), dodam, że młoda i zielona kompletnie, polityka to czarna magia dla niej. Mieli już dwa spotkania. A tu wczoraj babka jakaś pod wieczór do niej dzwoni poważnie i szybko mówiąca, że muszą się spotkać jeszcze z trzecią osobą, bo jakieś formalności: "Tylko my musimy się spotkać, bo  jesteście z P...-u, a reszta komisji   z  ....  "(nie powtórzę, bo ona sama nie jest pewna czy dobrze zrozumiała); dodała: " mogą być takie przekręty, że to poważna sprawa".  Znajoma połowę nie zrozumiała a i dowiedziała się,  że niby jest z P...-u, choć nigdy się nie zapisywała. Poza tym żałuje, gdyby wcześniej wiedziała, że to tyle z tym zachodu, spotkań i jakiegoś dziwnego nieporozumienia, to by nie brała w tym udziału. Z drugiej strony zaintrygowało ją to i może powinna  zainteresować się polityką :lol:

Ma dobry początek  :unsure: .

 

 

Jeżeli według Ciebie jest właśnie idealnie, nic nie trzeba zmieniać to głosuj na obecną ekipę.

Co mam zamiar zrobić. Jeśli Ty nie jesteś zadowolony, to głosuj na muzyka lub atletę, twoje święte prawo. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

A ja sie pytam. Jak mozna zbezczescic polską flagę prrzykrywajac trumne joska polską flagą. Kuroń, Mazowiecki (tylko z nazwiska) Geremek, Waltz. Na czele TVP Braun stoi. za***iście. I co tu sie
Podniecać skoro pójdziemy Na wybory i wybierzemy to samo guffno...
No właśnie, zy wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitchcock92    0

Ostatnie dwa dni pokazały dlaczego głos na Kukiza to głos stracony.

Najpierw bardzo mizerny występ w debacie prezydenckiej, a dziś rozwianie wątpliwości o odbetonowaniu sceny politycznej przez Jowy -> Ukip z 13% uzyskuje 2 mandaty na 650 miejsc w parlamencie!!!  Dodatkowo dwie główne partie dzięki JOWom mają o kilkadziestią parlamentarzystów więcej niż gdyby stosowano tam system proporcjonalny.   Korwin mimo, że czasem pieprzy głupoty, jest najlepszym kandydatem i na pewno najinteligentniejszym z całej tej jedenastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Tak się kończą sojusze z Korwinem. Kukiz mógł wierzyć, że miał sprzymierzeńca, jednak Korwin zagrywką o rezygnacji wykopał go z wyścigu, przejmując część elektoratu pierwszej tury i pewnie całość drugiej, jeśli się do niej dostanie. Czy chciałbym by taki człowiek został prezydentem? Zdecydowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Często do JOW-ów porównuje się senat i powtarza się że ten system się nie sprawdzi. Kukiz to wytłumaczył na swojej stronie o to link.

http://kukiz.org/resources/przewodnik-jow.pdf

strona 20

 

Do Rady Gminy wybieramy radnych na zasadach JOW a także nie które spółdzielnie mleczarskie wybierają na zasadach JOW radę nadzorczą.

Grupy producenckie też powinny to mieć ale w statucie jakiś urzędas to pominął- czyżby celowo???.

 

Z tego co wiem w UK weszło do parlamentu 7 partii nie 3 tak jak nie którzy twierdzą.

 

Może Kukiz za dobrze nie wypadł ale on jest nowicjuszem,nie politykiem, nadal ma mój głos. Ogólnie cały ten turniej "jeden z dziesięciu był mdły".  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przed wyborami do parlamentu EU na wieczór przed ciszą wyborczą zablokowali stronę i pisać nie było można ciekawe czy dzisiaj będzie to samo.Na wybory iść trzeba i głosować według swoich racji a w sondaże nie wierzyć bo są oszukane po to żeby wyborców w błąd wprowadzać i nie zmarnować głosów tylko głosować na liderów bo jak by nie patrzeć to jak by kandydat uzyskał 50% głosów przy 50% frekwencji to 25% obywateli by go popierało a to jest b.mało i każdy głos się liczy żeby obalić ten aktualnie panującą grabież majątku i dalsze zadłużanie kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj