_rafal

Paweł Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Kaszlak79    749

Oj chyba się mylisz tożsamość to atut ,błąd Kukiza polega na tym że obudził sie przed kampanią i nie zapracował sobie na poparcie ,lecz ma teraz swój czas i do kolejnych wyborów może się wykazać ,będzie to dla niego sprawdzianem  a dla nas wyborców czasem w którym będziemy obserwować i wyciągać wnioski ,aby zadecydować słusznie   ,chyba ze mu pióra opadną.Wspominasz Wałęsę  jako autorytet ,czy jako elektryka ?Dla mnie to wielki człowiek który umiał scalić naród do kupy i poprowadzić go do zmian ,dobrych czy złych nie mnie to oceniać ,lecz liczy sie fakt że właśnie On wyzwolił ludzi i dał im (nam) tożsamość .

W dzisiejszych czasach chyba już bardziej się spryt przydaje w polityce. Wałęsa to były inne czasy, zresztą był świetnych liderem strajkujących ale, przynajmniej dla mnie, marnym politykiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Młodzież się popisała. Jak to mają być przyszli politycy to będzie jeszcze gorzej. Podziwiam tak mocny atak na Kukiza.

 

p.s Najlepsza jest pani z nowoczesnej PL.

Edytowano przez tespis17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:)

W zadawanych pytaniach oczekują od Kukiza cudów.  Jakie to infantylne. Tak jak dotąd politycy przyzwyczaili społeczeństwo sianiem gołosłownych obietnic obchodząc się z ludem jak z niedorozwiniętym dzieckiem, któremu nie warto tłumaczyć skomplikowanych rzeczy. I tak nauczeni młodzi oczekują od Kukiza od razu szybkich prostych rozwiązań każdego problemu z osobna. On różni się właśnie tym od pozostałych polityków mówiąc wprost, że nie ma szybkiego dobrego sposobu naprawy lecz jest to proces a wszystko łączy się, zazębia i zależy od siebie. Środek przeciwbólowy również działa doraźnie, więc po co truć się, tak jak to robi z nami obecna elita rządząca. W leczeniu choroby przewlekłej potrzeba czasu, dogłębnej diagnozy..........

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Obiecuję wam lot w kosmos. Ale najpierw musicie się na to złożyć , no i plus 20% dla mnie . Takie to są obietnice. Aby cos zrobić i komuś dać , najpierw trzeba komuś zabrać . Nowa lewica złożyła czytelny podpis pod tym jak to zrobi. Da nam wszystko. I służbę zdrowia, i syte dzieci w szkołach i lekarstwa dla emerytów i wiele innych prezentów. Skąd na to weźmie? Nałoży na nas podatek katastralny. Najpierw na tych których majątek przekracza 5 mln zł. Jeśli nie wystarczy to na tych co maja 3 mln, potem 1 mln, a później na wszystkich bez wyjątku. tak to już jest ,że szalbierstwo wypija się z mlekiem matki , a jabłko niedaleko pada od jabłoni. Żydowscy aparatczycy z hasłami budowy komunizmu , równości społecznej i sytego brzucha przekroczyli Wisłę razem z Rosjanami. Rosjanie poszli dalej , a po długim pobycie w Polsce w końcu się wynieśli , a żydowscy aparatczycy i ich bękarty pozostali.  Czy jest jakiś wybór ? Niewielki.  Patrzysz w lewo obietnice, patrzysz w prawo to samo , z przodu i z tyłu też tak samo. I tak jeszcze parę dni, aby durny naród potwierdził boskie prawo sprawowania władzy przez naród wybrany przez samych  siebie do polskiego knesetu.. A potem już z górki. Hulaj dusza piekła nie ma.  Obietnice ,a któż by pamiętał, a któż by sobie nimi głowę zaprzątał. Spółki, spółeczki, koterie i układy- nastał czas na golenie baranów i robienie kasiory. 

post-27529-0-41448200-1444079650.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jak Cię chłopie (z wzajemnością rzecz jasna) nie lubie, tak tym razem się z Tobą w 100% zgadzam. Poza kwestią Żydów, bo tych obsesyjnie wszędzie wtrącasz. Ja już dawno nie patrzę na obiecanki wyborcze. Jak ludzie mogą być tak zaślepieni, że nie rozumieją tego że państwo nie ma swoich pieniędzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nieoceniony intelektualista Kukiz zastanawia się czy większa jest zbrodnia „dziczy” czy też „lewactwa, które dziś sprowadziło”. Na razie intelektualista Kukiz wprowadził do Sejmu paru naziolków – napisał naczelny „Newsweeka” Tomasz Lis mając na myśli osoby związane z Ruchem Narodowym.

http://parezja.pl/kukiz-pozwie-lisa-za-naziolkow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

i jak zwykle mial racje co do oceny ruchu"narodowego', to polska parodia nsdap, bardziej przypominaja co prawda towarzyszy musssoliniego ale stale sie rozwijaja i nie wiadomo dokad dotra-moze do norymbergii..

https://pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zgasił chyba tym, że wysłowić się nie umiał. Prawda jest taka, że Kukiz 15 zostanie skonsumowany jako przystawka. Już mają tylko 6 %. To będzie partia jednej kadencji. Nie ważne co by Kukiz nie robił i nie mówił. Pomijam już fakt, że jak zwykle racji nie miał. Bo to Nowoczesna konsumuje i trawi Platformę. W sondażach Nowoczesna wyprzedziła PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Platforma Obywatelska obecnie jest jak zombie - nie żyje ,a chodzi ,śmierdzi i ludzi straszy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Paweł Kukiz zaatakował Ryszarda Petru, twierdząc, że polityk Nowoczesnej kłamał podczas kampanii wyborczej. - Petru, który w kampanii krzyczał że na jej prowadzenie nie bierze pieniędzy z kieszeni podatników kłamał, bo dostał bankową pożyczkę w wysokości 2 mln złotych właśnie pod zastaw przewidywanych dotacji partyjnych czyli... pieniędzy z kieszeni podatnika. Drugi " ideowiec" - Zandberg i jego partia- wołał, że najbogatsi powinni płacić 75% podatku. Ciekaw jestem, czy RAZEM finansowane z naszej kasy ( w ciągu 4 najbliższych lat otrzymają 15 mln złotych) będzie konsekwentne i odda 3/4 tej kwoty na biednych :) KORWiN dostanie 17 baniek, ZSL- 18ście, Miller i spółka- 25 milionów. Tyle samo Nowoczesna :)Platforma "łyknie" 62 bańki a Prawo i Sprawiedliwość - 74 mln złotych.KUKIZ'15 - 0,00 zł więc bardzo was proszę, drogie Redakcję: nie nazywajcie nas partią! I nie mówcie "Kukiz nie dostanie subwencji" bo prawdziwe jest zdanie " Kukiz z własnego wyboru nie bierze subwencji - napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

http://m.se.pl/wiadomosci/polityka/pawel-kukiz-uderza-w-ryszarda-petru-awantura-o-pieniadze_744359.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Ywa

 

Widać że Kukiz bije Ci w serduszku. 

 

Wg mnie wielu ludzi widzi to co chce widzieć.

 

Właściwie tak jest niemal zawsze, kiedy kogoś za coś lubimy co się indywidualnie spodobało i osoba oraz to co reprezentuje nam się podoba to choćbyśmy nie wiadomo jakie zło usłyszeli na temat tej osoby to nie trafia do nas i zwykle odpieramy atakiem, jakimś argumentem niezależnie od tego gdzie leży prawda.

 

Wg mnie, moim skromnym zdaniem to żadnemu politykowi nie wolno ani ufać ani popierać ani tym bardziej wspierać. Nie widzę żadnej realnej zmiany na lepsze, ciągle pokazują nam istny cyrk którego nikt już nie ogarnie. Jeśli oni cały czas debatują, rzekomo pracują, jedni na drugich nasyłają, gadają, sprzeczają się, kłócą, dzielą się a nikt nic nie zrobi w sprawie np. imigrantów to znaczy że są tylko marionetkami i aktorami którzy wiedza że należy tylko rolę swą odegrać by otrzymać pensję.

Czas mija i co... dolny śląsk powoli staje się niemiecki, a tu dyrektorzy się zmieniają w agencjach, i dalej nic, żadnej istotnej zmiany dla silnej polski.

Czy to kukiz, czy to kaczyński czy to petru, każda osoba ma inne poglądy i inną historię, ale jak oni chcą kończyć z tą złą władzą kiedy sami siedzą przy korycie?

To jest złudzenie że oni chcą dobrze dla polski, to jest od lat wpajana gadka polityków i ich obietnic które niemal nigdy się nie spełniają, jak się coś nie spełni to tłumaczą się że "bo inne partie były przeciw".

Mieliśmy komorowskiego co włos się jeżył, bo to niebezpieczne związki WSI, zdrajca polski, zamach smoleński w którym też maczał palce, a teraz duda co uczestniczy na żydowskim święcie hanukowym i mówi o narodzie wybranym, narodzie żydowskim...

 

Wg mnie co mieli okraść to już Polskę ograbili, grabią do dziś i nie widać tego końca. Za długo i za głęboko te marionetki w żydo-komunistycznej demonokracji siedzą. Aby Polska zmieniła na naprawdę silny kraj potrzeba ich uśmiercić lub wysłać na sybir, i zaufać sejmikom ziemskim i sejmikom walnym.

 

Najgorsze jest to że ludzie wierzą w politykę, w te partie które każda ciągnie w swoją stronę. Oni są jednogłośne tylko w sprawach antypolskich i do tego nocnych. Prawie każda osoba jest za jakąś partią, ot jesteśmy podzieleni. Dlatego jeśli powiem coś przeciw kukizowi, spotka mnie rzekomy argument który mówi że kukiz jest ok.

 

Oczywiście każda osoba ma prawo do swych poglądów jak i miłostek, jednak szkoda że zwykle poglądy popierają to co ludzie mówią a nie robią.

Bo czyny mówią o człowieku więcej niż słowa, zatem chyba każda osoba powinna zdać sobie sprawę że to co w mediach, a nawet tu to wciąż tylko słowa które za tydzień już są nieważne i nieistotne. Szkoda że jesteśmy ludźmi ślepo wierzącymi w intencje jakiś ludzi, i marnujemy na to czas, czasem nawet pieniądze, na puste słowa które znikną szybko.

Kiedyś oglądałem tv codziennie, radia również słuchałem niemal bez przerwy, ale odkąd wiem że praktycznie nie ma polskich mediów i że bardzo dużo manipulują, nie mówią o sprawach istotnych i że właściwie media to też władza to nie słucham, nie oglądam. Przestało to mieć znaczenie kto co powie i co napisze. Jeśli większość ludności chce prawa do posiadania broni, to zwykle pokażą osobę która jest temu przeciwna. Jeśli polska nie chce imigrantów to w tv mówią że imigranci są biedni, potrzebna im pomoc, bo są tam kobiety i dzieci, a w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie, czyli że imigranci biedni nie są, nie jest potrzebna im pomoc, a kobiet i dzieci tam praktycznie nie ma.

Ludzie którzy zajmują się mediami doskonale wiedzą co robią, a robią tak by dobrze im zapłacono.
Jeśli napiszę coś przeciw WOŚP na stronie lokalnej gazety to w ciągu kilku minut komentarz ma kilkadziesiąt łapek w dół i zero w górę dzięki czemu jest autoukrywany niezależnie ile prawdy w nim jest. Polecam każdemu z was, przetestujcie ową manipulację i niech dotyczy ważnego wydarzenia.

Nie wiem czy zauważyliście ale w mediach od wielu lat nie ma złego słowa na temat niemiec, a zaś na rosję to i owszem, to embargo, to putin grozi, to działania na krymie.

 

Niestety dużo rzeczy które nam wpajają przez media jest przeinaczana, przekłamywana, ba jeśli jest coś o czym media nie mówią to nie istnieje, jak np. sprawa Żołnierzy Wyklętych. Nierzadko przemilczane rzeczy są ważniejsze niż mainstreamowe a jeśli mówią dużo "dobrych lub mniej dobrych" rzeczy w mediach np. o Kukizie czy kim innym  to zwykle mają w tym ukryty cel, odciągnięcie uwagi, temat zastępczy, przekłamanie, przeinaczanie.

Jeśli ktoś wierzy w kukiza, to niech sobie wierzy, ale to jest tak jakby wierzył w mikkego, w tuska, kaczora, czy wałęsę albo grodzką. Wiara w polityka to pusta wiara, bo polityk służy partii a nie Polsce.

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

jacy obywatele tacy politycy-wez to jak najbardziej do siebie,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Apista ^^

Jesteś lepszy ode mnie w pisaniu epopei ...uff

Kukiz wydaje się być najbardziej sobą....nie umie za bardzo udawać, jest niepoprawny......taki jego urok, dzięki któremu najbardziej wydaje się wiarygodny.

Powtarzam "wydaje się", ponieważ nawet on sam na razie może nie zdawać sobie sprawy......aż do pewnego momentu, że jest kierowany w jakimś tam celu przez rzekomych doradców. Za pewne chodzi tylko o koalicję, jako że miał tak wielki % poparcia w społeczeństwie. A Pis to dodatkowe poparcie przygarnął sobie.

Nie potrafię oglądać w tv ani słuchać w radiu wyświechtanych politycznych tekstów. Wystarczy ostatnio przypadkowo natrafiłam na Lisa i Cimoszewicza ..po prostu kłamliwej i nienawistnej mowy nie da się nie zauważyć, po 3 min. wyłączyłam...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Kukiz (mam taką nadzieję) w końcu się obudzi i zrozumie, że PiS go nie potrzebuje. 

Na razie wygląda na to, że wierzy (wciąż, choć nikt nie wie dlaczego) w to, że coś zdziała... Dzisiaj dostał dwie lekcje.

Może składać wnioski i poprawki do projektów PiS-u, ale niech nie oczekuje niczego poza ich odrzuceniem. Prezes Tysiąclecia ma swoją wizję Polski i będzie ją realizował dopóki będzie mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Otóż nie. Ruch Kukiz' 15 jest za mały, by łącznie z PiS zmienić konstytucję, ale PiS niezależnie od Kukiza jest w stanie zmienić zasady 2/3 głosów wymaganych do zmiany konstytucji. Senat takiej zmiany nie odrzuci, tzw.Prezydent również. Szach-mat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
 
886b0c0bdcb269152a88abd52933d5bb,640,0,0
Po tym jak Prawo i Sprawiedliwość sporządziło tzw. małą ustawę medialną zaczęła się giełda nazwisk osób, które mogą objąć stanowiska w TVP i Polskim Radiu. Z ostatnich doniesień wynika, że do polskiej telewizji miałby wrócić Mariusz Max Kolonko. Informację o "wielkim powrocie" nie omieszkała w zabawny sposób skomentować Hanna Lis.
ADVERTISEMENT

Mariusz Max Kolonko miałby reprezentować w TVP ruch Pawła Kukiza, który według doniesień, zawiązał nieoficjalną koalicję z partią Kaczyńskiego. Prawicowy dziennikarz odnosi ogromne sukcesy na YouTube, gdzie prowadzi na swoim kanale serię programów pod nazwą "Max TV".

 

?

http://natemat.pl/167657,max-kolonko-wraca-do-tvp-hanna-lis-dywany-sie-juz-nie-sprzedaja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 

"Poseł Kukiz'15 wyjaśnia w rozmowie z dziennikiem, że zgodnie z ustaleniami z partią rządzącą jego ruch miał obsadzić w TVP2 wszystkie stanowiska swoimi ludźmi. - Mieliśmy dostać całą TVP 2, tymczasem szefem został Maciej Chmiel. To nie jest nasz człowiek! – miał powiedzieć oburzony polityk. Jeden z posłów PiS, również pozostając incognito, zdradził że jeśli Kukiz'15 poprze dużą ustawę medialną, to na pewno obie strony dojdą do porozumienia."

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Świetnie, że robione są audyty w KRM, ARiMR,TVP, itd. ...
Trzymam kciuki za Ziobrę przy demontażu ukladu w sądach i prokuraturze. Bardzo dobrze, że wracamy do polityki historycznej.
Ale, na Boga, samym prawem i ideą sprawiedliwości nie przeżyjemy!
Gdy przyglądam się podejściu PiS do gospodarki, ich polityce rozdawnictwa w intencji pozyskania elektoratu a równocześnie narzucanie kolejnych obciążeń fiskalnych dla Polaków tyrających jak woły robocze,gdy widzę, że "dobra zmiana"
to zastępowanie w spółkach skarbu państwa "tamtych" swoimi (nie fachowcami a wiernymi kolegami-partyjniakami) to mam wrażenie, że powinni zmienić nazwę na Populizm i Socjalizm...
Posłuchajcie Jakubiaka:

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/443194215882835/?autoplay_reason=all_page_organic_allowed&video_container_type=0&app_id=2392950137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj