_rafal

Paweł Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Krassus od początku chyba ^^ dosadnie podkreślam sobą, że nie wierzę faktom dokonanym w postaci liczb, nie robią na mnie wrażenia.....Toteż z szacunkiem pozostawiam to innym jak również Tobie, żywo zainteresowanym...  ponieważ istotna jest weryfikacja, ale z dystansem do liczb,  nawet jeśli statystyczny margines błędu istnieje z założenia.

 

Wolność słowa jest tak samo Twoja, jak również Rafała47.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Rozmawiając z koleżanką po I turze...spytałam: "jak po wyborach?"...ona mi na to: "oddałam pusty głos"........ ja na to:  "jak to, dlaczego?", ona: " żeby zwiększyć frekwencje..a przy okazji napisać na karcie, wszystko co o nich myśli, czyli że PO i Pis to banda banderowców itd"...znając jej temperament, na pewno nie szczędziła im argumentów...

Ale czy to ma sens?

Według mnie nie ma. Dlaczego ?? Nie mój poziom żeby wyzywać kogokolwiek od czegokolwiek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Oczywiście @Kaszlak..

Wspomniałam o tym, przypominając sobie jedno ze spotkań komisji, w których uczestniczyłam (nie mówię teraz odnośnie wyborów prezydenckich) przedstawiciel powiatowy(....) omawiając przebieg wyborów.....tłumaczył m.in. kwestie ważności kart do głosowania.....w stylu: " jeżeli ktoś wymaluje na karcie jakieś obrazki lub powypisuje, cytuje: " wy barany" itp., to jeśli nie zakrywa to krateczki z krzyżykiem, jest jak najbardziej WAŻNE"  ;)...cóż po prostu szczypta humoru...nie dziwię się, polityka sama prowokuje.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ostatnio Kukiz powiedział, że chce tylko zrobić jowy a potem ma to gdzieś. Użył innego słowa ale cytował nie będę. Dla mnie ten człowiek jest nie poważny. Myślę, że takimi tekstami roztrwoni to poparcie. I jak przyjdzie co do czego dostanie 10-15 %. Jeśli Kaczyński wskaże młodego kandydata na premiera odbierze Kukizowi młodych tak jak Kukiz odebrał Korwinowi.

Nie wiem czy Kukiz boi się polityki, czy mu się nie chce. Ale nie da się tylko zrobić jow ów. Bo aby to zrobić trzeba zawrzeć koalicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Naprawdę uważasz, że tyle trudu by go kosztowało tylko po to, by utworzyć jow-y? Tyle poświęcenia dla czegoś czym gardzi, czyli polityki? On zbiera poparcie, aby skupić wokół niezauważalnych i tych którzy nie mieli siły przebicia. Jedynie mu się udało. Chodzi o to, żeby weszli, ci którzy maja pojęcie i chcą coś zmienić naprawdę, patriotów. On jest wolną duszą rock&rollowca więc to nie jego ambicje zostać politykiem. Jego nogi nie na takie progi.....chyba, że z wiekiem jak to bywa człowiek się zmienia. Zresztą sam sobą przedstawia osobę, która chce coś zmienić, ale nie chce być częścią polityki. Takie jest moje zdanie. Dlatego tak się wypowiada.
A jeśli uda mu się przejść...,to wówczas tylko czas pokaże czy zdołają coś zmienić lub stać się opozycją dla starej gwardii. Na rewelacje nie ma co liczyć... z pewnością.......ale liczy się choćby iskierka nadziei.

Jeszcze jedno dodam od siebie..
Oczywiście mogę się mylić..we wszystkim :rolleyes:
Dlaczego jemu jednemu dali najwięcej czasu na wizji przed wyborami, a innym kandydatom prawie w ogóle (oczywiście z wyjątkiem Dudy i Komorowskie), ponieważ nie myśleli, że tak "niepoważny" kandydat, który swym zachowanie i tzw."prazencją" i tym, że miał w przeszłośći pijackie ekscesy, zdobędzie jakiekolwiek poparcie. Liczyli, że ośmieszy się w oczach ludu swym sposobem bycia i skórą..dlatego mu pozwolili na taką swawolę, aby pokazać, że media jednak są w pewnym stopniu wiarygodne a nie zindoktrynowane.
Chyba, że to jeszcze większy spisek......czas pokażę ?????????????


Połączono

A po co ma mówić wszystko na wizji o postulatach niewiadomo jakich? Po to aby inni potem wykorzystali to przeciw jemu? Ma być jednym z tych którzy dużo obiecują i potem nie spełniają swych obietnic? Wystarczy mu jeden najważniejszy....żeby się nie ośmieszać...bo zdaje sobie dokładnie sprawę z tego, że w polityce ciązko zrealizować ideały dla ludu, wobec istnienia takiego systemu rządzenia. Wiadomo musi wymyśleć jakąć strategię jeszcze....ciekawa jestem?

Edytowano przez Gość
Pkt. 1.14 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przecież on sam powiedział na jakimś koncercie chyba w niedzielę. W tv wyraźnie słyszałem. "Zrobimy jow y i ma to w d..... wracam na scenę" Fakt Kukiz nieźle namieszał ludziom w głowach. Może się z reflektuje i to pociągnie jak potrzeba. Ale na razie nie ma pomysłu, nie ma programu. Większości na bank nie zdobędzie a z taką gadką nawet 1/3. Więc jak te jow y zrobi będąc w opozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja to rozumiem...jego intencje...proste i logiczne przesłanie............

Lecz czy one wystarczą i czy ludzie odbiorą to tak powierzchownie?

Z pewnością potrzebne mu wsparcie....Ja liczę na narodowców.....wiem, że to nic. Nawet jeśli jedną rzecz udało mu się to i tak wiele, bo daje nadzieje. Liczą się Ci co pójdą za nim...on nie.....Jest tylko biletem wstępu pod scenę główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

chyba juz zrozumial ze jow-y nigdzie nie sa lekiem na zadne zlo- szczegolnie u nas, przeciez wybory do senatu czy czesci samorzadu tak sie odbywaja i co to dalo-wielkie nic.

probuje sie wycofac z tego poronionego pomyslu, tym bardziej ze pis juz zaczyna kombinacje przy ordynacji wyborczej- przebieraja krotkimi nozkami w miejscu -na razie- ale jak wystartuja to bedzie siwy dym i smrod jak to przy paleniu gumy.

ywa nie goraczkuj sie juz wielu takich bylo i zaden niczego nie zwojowal :D - jak "ktos" spiewal-bo tutaj jest jak jest. niestety nie tylko u nas ale na calym swiecie to norma.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oj wiem wiem.......... :rolleyes:

Nie chodzi o puste postulaty tylko o siłę przebicia, czyli dobremu gadanemu....prostolinijności Kukiza,  to jego atut i wiarygodność. Wbrew pozorom nie trzeba być sztywniakiem w całej okazałości....Ludzie, ci co trochę więcej myślą, przekonali się, że pozerstwo i cwaniactwo kryje się pod garniturem.

Jednakże dla idealistów nie ma miejsca w polityce, przecież liczą się realne fakty...i poważna analityka.

Poza tym szkoda, aby psuł sobie zdrowie i potem skończyć jak "Lepper" ;), bo wiadomo, że nie wypleni się gwardii.

Podziwiam go za to, że znalazł w sobie tyle sił i że mu się w ogóle chce taplać w tym błocie. Chyba naprawdę jego nerwy musiały sięgnąć zenitu, że miał dość oglądania w telewizorze rozbioru Polski i zechciał, w dodatku jako kontrowersyjny, ale jednak głos z ludu zająć stanowisko. Człowiek z wiekiem otwiera oczy......jego zainteresowanie i zaangażownie z punktu widzenia szarego człowieka imponują.

Nadzieja..nawet jeśli się nie uda....to zawsze jakiś początek,, potrząśnięcie marazmem społecznym, chwila zadumy i inicjatywa dla innych.

Nie oglądam TV......tylko przypadkowo...rzadko coś pojedynczego........

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Przecież on sam powiedział na jakimś koncercie chyba w niedzielę. W tv wyraźnie słyszałem. "Zrobimy jow y i ma to w d..... wracam na scenę" Fakt Kukiz nieźle namieszał ludziom w głowach. Może się z reflektuje i to pociągnie jak potrzeba. Ale na razie nie ma pomysłu, nie ma programu. Większości na bank nie zdobędzie a z taką gadką nawet 1/3. Więc jak te jow y zrobi będąc w opozycji?

Powiedział to specjalnie. Ktokolwiek zdobędzie najwięcej głosów w październiku, będzie musiał się z Kukizem podzielić władzą w koalicji. Teraz zacznie się batalia o niego, żeby jednak w tej brudnej polityce został... Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Radio zet już wyciagało słowa z kontekstu by zrobić z Kukiza kogoś niepowaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Kaszlak79    749

I kreuje się jednocześnie na Lecha Wałęsę "Wybawiciela Narodu"-Bis http://wpolityce.pl/polityka/254797-kukiz-wejscie-do-rzadu-nie-chce-ale-musze-polska-jest-krajem-ktory-sluzy-interesom-bankow-i-korporacji-a-petru-to-wrog-polski .

Jest tak jak pisałem dwa posty wyżej, Ciasteczkowy stroi fochy i myśli że każda partia teraz będzie go błagała, żeby jednak kandydował ze swoją sektą w październiku. A Ja obstawiam że koalicja PiS-Kukiz nie wytrzyma kadencji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wykształcenie wyższe nie czyni człowieka inteligentem. Mądry człowiek po zawodówce czy studiach jest pokorny i szanuje innych........nie cwaniakuje.

Wałęsa czy Lepper ;) to ewenementy....z misją, którzy znaleźli się w odpowiednim momencie i miejscu, dlatego zostali zapamiętani.

 

P,S. Dzięki Kris za wczorajsze pouczenie (2 punkcik), ku przestrodze innych, aby nie pisać post pod postem. Czuję sie teraz inwigilowana ;)

 

10153247_456664717836098_446458554120944

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

starzy madrzy ludzie mowia -zeby wiedziec dokad sie idzie, trzeba pamietac skad sie wyszlo, bo inaczej kreci sie w kolo.

sa ludzie ktorzy stoja nad przepascia [zupelnie jak polska] ale nie zawachaja sie isc do przodu wielkimi krokami.

kiedys jak bylem mody to starsi mowili-mlody i glupi- wtedy wydawalo mi sie to nieprawda,ale czym jestem starszy tym bardzie utwierdzam sie w twierdzeniu ze to jednak byla i jest prawda. :D

garsc madrosci ludowych B)  B)  B)  dla fanow kukiza-pamietajcie ze on jest 10 lat starszy ode mnie, wiec jego prawdziwe sady o mlodych sa pewnie jeszcze gorsze. chyba ze alkohol[sam przyznaje ze jest alkoholikiem] mu mozg spalil.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jucus...a piszesz jakbyś już dożył sędziwego wieku

Liczy się .....w starym ciele młody duch

 

Tak czy siak jest już zapamiętany.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Przecież on sam powiedział na jakimś koncercie chyba w niedzielę. W tv wyraźnie słyszałem. "Zrobimy jow y i ma to w d..... wracam na scenę" Fakt Kukiz nieźle namieszał ludziom w głowach. Może się z reflektuje i to pociągnie jak potrzeba. Ale na razie nie ma pomysłu, nie ma programu. Większości na bank nie zdobędzie a z taką gadką nawet 1/3. Więc jak te jow y zrobi będąc w opozycji?

 

 

cyt. Zróbmy Jow-y a potem mam tą całą politykę  w d.pie i wracam na scenę" -było trzeba być na koncercie i słuchać do końca a nie wyrywać zdanie z TV

Kolego mnie od Ciebie różni co najmniej jedno pokolenie dlatego pozwolę sobie zacytować ruch oburzonych 

 

cyt." to Waszę pokolenie doprowadziło do tego że młodzi muszą wyjeżdżać, To Wy zarzucacie młodym że nie wiedzą co to Jow-y, to Wy rządzicie tak nie udolnie że powiększacie dług publiczny i sprzedajecie majątek narodowy"

 

Oczywiście możemy przerzucać się argumentami  kto jest temu winny ale cała dyskusja prowadzi na tym forum donikąd 

 

Też jestem zdania że Jow-y  uzdrowiłyby całą scenę polityczną, Jestem młodym pokoleniem i znam więcej przykładów Jowów niż senat i wybory gminne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Działanie antysystemowe nazywasz nowym systemem.... :) ...a wolisz system pierwszy: bajki w stylu: rozwój prozachodni przyniesie nam szczęście, dobrobyt i stabilizacje.

?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A jak można nazwać takie populistyczne frazesy na temat regulacji rynku mediów w Polsce ??
Rozwój pro-wschodni już przerabialismy, a jako państwo jesteśmy za słabi na samodzielna egzystencję. No chyba że mamy być skansenem Europy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepiej bym tego nie ujęła Kaszlak ^^

Skansen Europy=własna tożsamość=neutralność, to budzi szacunek.

 

Dlaczego taka mętalność, że Polska uchodzi w oczach świata, za "dziwkę narodów"...........pamiętam te słowa omawiane na  języku polskim w LO.

Dlaczego to wciąż trwa......?

Marszałek Piłsudski, cyt.:

" Ja tego nie nazywam Konstytucją. Ja to nazywam konstytuta.  I wymyśliłem to słowo, bo ono jest najbliższe do Prostituty. Pierdel, serdel, burdel."

"Naród wspaniały tylko ludzie k**wy",

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem",

"Religia jest dla ludzi bez rozumu",

 

https://pl-pl.facebook.com/pages/Nar%C3%B3d-wspania%C5%82y-tylko-ludzie-k**wy-JPi%C5%82sudski/132835796869077

 

:(

Gdy dać władzę i pieniądz.............. to HONORU brak, o ojczyźnie się zapomina, gotów jest się ją sprzedać. Przypomina się o Niej w trwodze.

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj