Skocz do zawartości

Zdjęcie

Landini Legend 130

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share matyz32go

matyz32go

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 25 marzec 2015 - 11:42

Landini Legend 130

Witam wszystkich!! Tak jak w temacie poszukuję wszelkich informacji na temat landini legend 130. Ciągnik który mam na oku jest z 2002 roku i ma 3400 mth. Sprowadzony z niemiec od pierwszego właściciela. Interesuje mnie co wiecie o spalaniu, skrzyni, awaryjności no i wogóel jak sie sprawuje ta maszyna u was bądz w okolicy w gospodarstwie??? Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Landini Legend 130 Dzisiaj, 15:30
  •  

#2 Share Slevyn

Slevyn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 25 marzec 2015 - 12:43

Landini Legend 130 jesli chcesz sie dowiedziec wiecej zadzwon sobie do Bogarta oni landini sprzedaja to dowiesz sie od nich najwiecej

#3 Share matyz32go

matyz32go

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 25 marzec 2015 - 13:05

Landini Legend 130

Dzięki kolego ale raczej liczyłem na opinie użytkowników, bo od rolnika dowiem się znacznie więcej niż od dilera który tylko chce sprzedać ciągnik.

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 marzec 2015 - 21:17

Landini Legend 130 jeśli chodzi o landini lepiej daj sobie spokój

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 25 marzec 2015 - 21:25

Landini Legend 130

Nie wypowiem się wiele w temacie landini ale przebieg 3400mth to coś strasznie mało jak na ciągnik od niemca tam raczej maszyna nie stoi tylko robi, więc obstawiał bym ze coś tam kręcone ma.

Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 marzec 2015 - 21:51

Landini Legend 130 koleś koło mnie tu w Irlandii ma landini legend nie wiem jaki model,6 garów 100 koni,rewers, ładowarkę stool ale na pusto nie może jej mieć na ciągniku bo zwolnice z przodu się sypią bo przodek taki jak w masseyu 80koni , skrzynie biegów już dwa razy mu odblokowywalem, jak na 100 koni to siły nie ma, kilka miesięcy temu na mówiłem go na kupno renault Ares 620 RZ o demnie z roboty 110 koni i mówi że niema porównania lata z beczką 10 000 l i pod góry nie stęknie a landini musiał redukować biegi i zdychał
landini to jakieś składki są tylko jeszcze nie wiem z czego
odradzam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share matyz32go

matyz32go

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 marzec 2015 - 15:07

Landini Legend 130

Ten landini robił jako pomocniczy ciągnik stąd tak mały przebieg... A przebieg pewny bo znajomy go sprowadził... A opinie jakie znalazłem na temat serii legend to taka że sa twarde niczym JD tylko że nie nazywają się JD ;)