Polecane posty

Dla naszego Klienta, znanego koncernu o zasięgu międzynarodowym specjalizującego się w doradztwie żywieniowym zwierząt, produkcji składników paszowych i utrzymaniu dobrostanu zwierząt poszukujemy doświadczonego managera w obszarze żywienia bydła.

Firma naszego Klienta należy do struktur światowego lidera w branży rolnej i dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym oraz specjalistyczną wiedzą ekspertów z całej Europy. Nasz Klient oferuje nowoczesne produkty żywienia zwierząt łączące osiągnięcia naukowe z potrzebami i indywidualnymi wymaganiami klientów a wysoka jakość produktów Klienta została doceniona wielokrotnie nagrodami branżowymi.

 

W związku z rozwojem struktur w Polsce nasz Klient poszukuje wartościowych kandydatów na stanowisko:

 

 

Key Account Manager / Kierownik ds. żywienia bydła

 

Zakres obowiązków:

 

  • Prowadzenie profesjonalnego serwisu doradczego dla kluczowych klientów w oparciu o własne doświadczenie i posiadaną wiedzę o produktach, technikach i technologiach wykorzystywanych w produkcji zwierzęcej na terenie Polski
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami (duże fermy, hodowcy) na terenie Polski
  • Sprzedaż produktów oraz usług firmy z uwzględnieniem indywidulanych potrzeb i specyfiki prowadzonej hodowli
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z klientami oraz partnerami
  • Promowanie technologicznych i naukowych osiągnięć firmy, prowadzenie szkoleń i prezentacji
  • Współpraca ze środowiskiem naukowo-badawczym, wspierającym rozwój wiedzy i technologii w żywieniu zwierząt
  • Organizacja i uczestnictwo firmy w targach, wystawach i spotkaniach z klientami oraz partnerami
  • Składanie bieżących sprawozdań z działalności sprzedażowej oraz marketingowej

 

Oczekiwania wobec kandydatów:

 

  • Wykształcenie wyższe  zootechniczne (wykształcenie rolnicze lub inne pokrewne będzie także rozważane, jeżeli kandydat posiada wymagane doświadczenie w branży doradczej)
  • Co najmniej 3-4 lata doświadczenia w doradztwie żywieniowym zwierząt lub produkcji zwierzęcej (bydło)
  • Konieczna praktyczna znajomość produkcji zwierzęcej oraz produktów i technologii stosowanych w żywieniu zwierząt
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • Wysoka motywacja i nastawienie na realizację celów
  • Samodzielność w działaniu
  • Pomysłowość i inicjatywa w proponowaniu indywidualnych rozwiązań
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, umożliwiającym komunikację ze specjalistami poza granicami kraju
  • Aktywne prawo jazdy

 

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość pracy w dynamicznym i ambitnym zespole wysokiej klasy międzynarodowych specjalistów
  • Dostęp do najnowszej, światowej wiedzy i osiągnięć w dziedzinie żywienia zwierząt
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od wypracowanych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej, międzynarodowej firmie

 

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym w języku polskim i angielskim pod adres: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 660 703 703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Piszczu
      Jezeli jestem rolnikiem,oplacam obowiązkowy krus oraz korzystam z dofinansowań-młody rolnik oraz modernizacja gospodarstw rolnych i chciałbym sobie "dorobic" poza gospodarstwem to jest taka możliwość? Moge wtedy zawiesić krus,jeżeli w dofinansowaniach jest napisane,ze muszę być ubezpieczony w krusie? Jak to się ma do tego? Można to jakaś "ominąć "?
    • Przez Mateusz221
      Witam 
      Miejsce do zagosporarowania to obora 11x5,5 myślałem nad obora na głebokiej sciułce. 1,5m korytarz od sciany i boks 11x4 podzielony na pół. Czy to dobre rozwiązanie?
       
    • Przez Janbrach1
      Witam, zastanawiam się nad chowem byczków około 20 sztuk na świeżym powietrzu tj. pastwisko obok domu powierzchnia około 2 ha, wiem mało ale oczywiście robił bym sianokiszonke i siano oraz śrute. Postawił bym wiate około 70m2. Byczki stały by cały rok pod wiatą i na pastwisku. Co o tym myślicie, jak podawać im wodę w zimie? Szukał bym byczków Limuse i Simetal. Do tej pory chowam 5 sztuk w stajni ale chcailbym powiększyć stado tanim kosztem, a na rozbudowę obory potrzeba dżych funduszy.
    • Przez Przemoooo
      Siema nie wiem czy był temat o tej rasie ale nie znalazłem proszę o odpowiedzi i opinie o tej rasie jakieś zdjęcia itp pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj