Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case CX 80 części

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share skamill

skamill

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 13:15

Case CX 80 części

Witam, niedawno zakupiłem używanego Case CX 80, u poprzedniego właściciela pracował przy załadunku obornika. U mnie będzie pracował w niewielkim gospodarstwie głównie przy produkcji roślinnej. Wcześniejszy właściciel sądząc po wyglądzie nie bardzo dbał o stan techniczny tej maszyny i nie do końca wiedział do czego służą niektóre "guziczki"... Ale mniejsza z tym, mam problem ze znalezieniem jednej części a dokładnie polskiej nazwy i ewentualnie gdzie taką część można dostać. Chodzi mi o element filtracji wstępnej z angielskiego zwany "vacuator valves" znajduje sie w dolnej części obudowy filtrów powietrza w kształcie smoczka. Z tego co się dowiedziałem służy do zatrzymywania kurzu i odprowadzania wilgoci. Niestety nigdzie nie moge znaleźć poslkiego odpowiednika tej części. Prosze o pomoc forumowicze może ktoś z Was spotkal się z podobnym problemem i szukał owej części. W załączniku zdjęcie elementu o który mi się rozchodzi;) 

Z góry dzieki za pomoc ;)

Załączone miniaturki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case CX 80 części Dzisiaj, 12:19
  •  

#2 Share krupson

krupson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 13:27

Case CX 80 części kolego mialem podobny problem w mfie.nie namierzylem tego i dorobilem ze smoka od wiaderka do pojenia cieląt nie jest to oryginal ale swoją role spelnia

#3 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 13:49

Case CX 80 części

http://allegro.pl/za...5116526281.html tylko porównaj średnicę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 marzec 2015 - 15:37

Case CX 80 części szczerze to jest zbędne bo filtr powietrza ciągnie z przed chłodnicy wszystko co wleci przez siatkę w grillu a filtr jest po to żeby to zatrzymał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share skamill

skamill

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 18:02

Case CX 80 części

A wystarczy to zakleić? Bo tamtędy też trochę ciągnie.

Dodaj odpowiedź