fliegl

Co to za wiara?

Polecane posty

LESZEK1    0

Prawda boli zwłaszcza jak Cie oklamujo od małego ale Masz wolno wole i Ty wybierasz co jest dla Ciebie prawdo.

Kolego ,bełkot językowy,świadczy o bełkocie umysłowym ,czy do szkoły nie chodziłeś ,czy miałeś mocno pod górkę ,że tak język ojczysty kaleczysz i kalasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Radzę temat zakończyć!!!!!

  Kwestie religijne w każdej kulturze zostały gwałtem i krwią zaszczepione, dlatego poruszanie ich budzi również agresję......Nie ma się czemu dziwić, że Panowie chwytają się wszystkiego, co upadlające poza logiczną argumentacją.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LESZEK1    0

Z tabletu , srata tata okłamujo =okłamują : wolno wole =wolną wolę : prawdo = prawdą .

Od kiedy to tablet nie ma ą i ę ? to zwykłe niechlujstwo-sorki , ale jakby doopie pozwolić to by w kościele pierdziała .

Leszek

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Od pewnego czasu mam nowego sąsiada,nie chodzi do kościoła nie przyjmuje księdza po kolędzie.

Z tego co zauważyłem to w soboty w godz. 11-13 wszyscy przebywają w domu i odprawiają jakieś modły,jakieś przemienienie.

Co to może być za wiara?  Boje się żeby to nie był jakiś zamachowiec,terrorysta. :)

Też mamy takiego w sąsiedniej wiosce. W sobotę go nie widać wcale, w niedzielę przeważnie drzewo piłuje. Gość zaliczył już kilka wyznań,w jednym nawet był "proboszczem" ale za dużo z tacy podbierał i pożegnali go. Co do tolerancji, jeśli on nie jest? Jego ojciec postawił na swoim polu przy drodze kamienny cokół z krzyżem i ogrodzeniem. Najpierw rozebrał ogrodzenie a jak mu mieszkańcy zwrócili uwagę aby nie niszczył to uwiązał byka na łańcuchu i po nocy cokół leżał a za kilka dni wszytko zginęło jedynie betonowy fundament po ogrodzeniu został :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Prawdopodobnie nowo narodzony chrześcijanin. Przekazania Boże nie zmienione przez kościół Kiega wyjścia rozdział 20 1) A Pan mówił wszystkie te słowa i rzekł:
(2) Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
(3) Nie będziesz miał innych bogów obok mnie.
(4) Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.
(5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą,
(6) A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.
(7) Nie nadużywaj imienia Pana, Boga twojego, gdyż Pan nie zostawi bez kary tego, który nadużywa imienia jego.
(8) Pamiętaj o dniu sabatu, aby go święcić.
(9) Sześć dni będziesz pracował i wykonywał wszelką swoją pracę,
(10) Ale siódmego dnia jest sabat Pana, Boga twego: Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach.
(11) Gdyż w sześciu dniach uczynił Pan niebo i ziemię, morze i wszystko, co w nich jest, a siódmego dnia odpoczął. Dlatego Pan pobłogosławił dzień sabatu i poświęcił go.
(12) Czcij ojca swego i matkę swoją, aby długo trwały twoje dni w ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.
(13) Nie zabijaj.
(14) Nie cudzołóż.
(15) Nie kradnij.
(16) Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
(17) Nie pożądaj domu bliźniego swego, nie pożądaj żony bliźniego swego ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego.
(18) A gdy wszystek lud zauważył grzmoty i błyskawice, i głos trąby, i górę dymiącą, zląkł się lud i zadrżał, i stanął z daleka,( skoro isus zmartwychwstal 1 dnia tygodnia czyli w niedziele to sobota jest 7 dniem tygodnia logiczne)
Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.
(5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, ( zakaz krzyży, obrazków, figurek itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175

Polskiej wsi dać pieniądze,  john deery, wykształcenie a i tak pozostanie w średniowieczu i nie-chrześcijaninem strach będzie tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj