kamillo96

jaki ciągnik wybrać zamiast c360

Polecane posty

damianos95    435

No jedynie cos do remontu no jakbys może poszukał dobrze to ursusa moze 1204 albo jd 3040 ale z tym moze byc trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

tylko że ten ursus 1204 to ma 115 km a on szuka do 65 km , w tej cenie to bardzo ciężko chyba że 385 z napędem kupisz ale to ma 76 km ale tu prędzej coś znajdziesz mój szwagier ma zetora 8011 z napędem w tej cenie na sprzedaż to odpowiednik 385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal1989    813

W tych pieniądzach to tylko Mtz 82.


<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Sąsiad od ponad 20 lat pracował na 360-ce, w zeszłym roku wziął na próbę DF dx 110 (101 KM) i już mi go nie oddał (zapłacił!). Okazało się, że pomimo 6 cylindrów i pojemności ponad 5000 ccm, Deutz pali mniej niż 60-ka, a praca o niebo wygodniejsza i bezpieczniejsza. Mimo, że ciągnik ma 35 lat. To był mój 3 ciągnik i żałuję, że nie pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Starsza seria np 7206/07 - bdb ciągniki, koła 38 cali , balonówki z przodu i uciąg bez przodu odpowiedni, aby tylko mocy starczyło... za 20-25 tys kupisz w bdb stanie. Awaryjność, ceny części? Niedaleko mnie koleś ma jakiegoś 6cyl na części, praktycznie nic nie sprzedał przez 5 lat oprócz silnika do jakiejś koparki, z cen opóścił już chyba z 70%  - np skrzynia w cenie skrzyni do C360 i chętnych brak, to o czymś chyba świadczy a w okolicy kilka deutzów jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w rej cenie polecił renault 684.1 lub coś w tym stylu kolega kupił za 23 tyś i zadowolony w agregacie 2,8 m i gaz w deche to 6 litrów na godzine ja też będe kupował coś takiego albo case 745xl 685xl itp.Tylko ja raczej bez przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Daj sobie spokój z LTZ-em. Już dużo lepiej MF serii 5xx np. 565 lub 575.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

w tej cenie możesz szukać Fiata, Forda, IHC, starsze Renault, Deutz, itp. W okolicy pojawia ostatnio dużo Fiatów i każdy je chwali. Ceny części nie są takie straszne(sam mam Forda to wiem, a nie jak niektórzy twierdzą ;) ) Jak kupisz niezbyt zajeżdżony egzemplarz to tylko oleje i paliwo cie będzie obchodzić. Fajny byłby starszy Zetor, jaki 6945 czy coś, ale ich ceny niestety powalają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

sam szukam ciągnika dla siebie i z doświadczenia wiem że za 25 k z przodkiem to nic nie kupisz wartego uwagi! jedynie mtz-ta a i tu o ładny egzemplarz będzie trudno. 

Napisz czy to ma być główny ciągnik do uprawy czy pomocnik? bo to ma znaczenie

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

A ja Kolego polecam massey'a z tej serii http://www.tractoor.pl/cignik/dane-techniczne/106-massey-ferguson/852-massey-ferguson-375-399.html Kiedyś miałem na oku Massey'a 375 bardzo fajny i zgrabny ciągnik do tego 80 km Dla mnie ideał Sprzedawca miał poprawić parę rzeczy ale chyba sprzedał komuś innemu bo już się nie odzywał. Za bardzo nie naciskałem bo strasznie dymił ale cena + ewentualny remont ciągnika była akceptowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

nie mam większy ciagnik mf 8110  i  chciałbym kupić ciagnik jeden za te dwa z przednim napędema potem może założyć tura .Ciągnik ma być  do opryskiwacza przyczepy agregatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

A ja Kolego polecam massey'a z tej serii http://www.tractoor.pl/cignik/dane-techniczne/106-massey-ferguson/852-massey-ferguson-375-399.html Kiedyś miałem na oku Massey'a 375 bardzo fajny i zgrabny ciągnik do tego 80 km Dla mnie ideał Sprzedawca miał poprawić parę rzeczy ale chyba sprzedał komuś innemu bo już się nie odzywał. Za bardzo nie naciskałem bo strasznie dymił ale cena + ewentualny remont ciągnika była akceptowana.

Czy ty wiesz ile taki MF kosztuje? Za mniej niż 40-tyś ciężko w ogóle cokolwiek zobaczyć. MF 375 w ładnym stanie to ok 50-tyś. Chłopak napisał że do 25-tyś więc trochę musiałby dołożyć. 

Co do reszty to ja bym dołożył i kupił takiego 362, 365, 375

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To jakiś same z lat 60/70-tych a nie explorer, wyciągnięty gdzieś z krzaków, stan agonalny skoro maski ani kabiny nie dało się uratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz394    0

jeśli chesz mocniejszy c 385 ale warto zwrócić uwagę na numery
moim zdaniem zalazł byś z napędem na 4 za 25 tysięcy
Lub nie

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.10+1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob355    8

Poproszę o twoje zaświadczenie lekarskie o dysortografii.

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj