PanJoker

Kuhn Integra czy Amazone KG??

Polecane posty

PanJoker    4

Koledzy mam do Was takie pytanie, bo nikt w okolicy nie ma Kuhna Integry. A mianowicie co sądzicie o tych zestawach uprawowo siewnych?? Mam chęć zakupić albo Kuhna na bronie wirowej albo na agregacie biernym, wał pacera i do tego redlice w siewniku talerzowe. To samo dotyczy Amazonki brona KG + siewnik talerzowy z wałem gumowym. Cenowo na korzyść Kuna, jednak jak z efektem po siewie?? Który lepszy np do rzepaku? Zestawy mają być 3metrowe.

Dodam jeszcze że zestawy mają być używane.

Edytowano przez PanJoker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

też szukam mi bardziej do gustu przypada amazone ciężko coś używanego w miarę dobrym stanie znaleźć sam 20-letni szrot jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawian14    5

polecam amazone bo po siewie rzepaku potrafi przy dobrych warunkach wyjść w 5 dni i podstawą jest wał gumowy nie do zalepienia a paker to lubi się zatkaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Powiem wam że ciężko jest kupić używany sprzęt w dobrym stanie. Wszystko jest albo wytłuczone albo wymalowane tak że nie wiadomo na co się patrzeć. Bo na samym wyglądzie opierać się przecież nie można, A co tam w  środku siedzi nie wiadomo... Co do amazonek to no wiadomo marka dobrze znana, a czy ktoś mógłby coś o kuhni

e powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj