Skocz do zawartości

Zdjęcie

siemens finance sp. z o.o

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maniek0987

maniek0987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 16 marzec 2015 - 17:00

Chcę wziąć traktor na leasing z siemens finance sp. z o.o i interesuje mnie to czy już ktoś miał styczność z tą firmą, ponieważja pierwszy raz o niej słyszę. Na internecie wiele tego nie ma. Dzieki za odpowiedźi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
siemens finance sp. z o.o Dzisiaj, 21:42
  •  

#2 Share APT

APT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 16 marzec 2015 - 17:58

słyszałem, że są ok, kumpel ma mc cormicka na kredycie siemens

8 ton musi być, 9 jest dobry rok, 10 jest przyjemnie, 14 był rekord po warzywach full ochrona, nawożenie i pogoda :)

#3 Share Michal_Moneyup

Michal_Moneyup

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 marzec 2015 - 09:34

wszystko zależy od tego jakie warunki zaproponowali ?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share maniek0987

maniek0987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 17 marzec 2015 - 17:41

jak narazie to żadne. Facet miał mi przesłać ofertę w poniedziałek lub wtorek i do tej pory jeszcze jej nie dostałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 17 marzec 2015 - 20:22

Daj sobie siana z leasingiem... Nie odliczysz 19% podatku dochodowego a tylko sam VAT. Skończyłem w lutym leasing opryskiwacza we franku. Koszt całkowity na 5 lat o ile dobrze pamiętam 136% ( jutro sprawdzę i dokładnie napiszę). Firma jako firma OK ale odpuść leasing i nie wież w te bajki typu koszt całkowity 108 czy 110%. Jak masz możliwość bierz CSK albo inny kredyt z dopłatą...

#6 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 17 marzec 2015 - 20:23

Miałem i nie zbyt polecam. Ale byłem zmuszony, bo tylko oni dawali w 2 tygodnie nie wychodząc z domu, w innych bankach 3 miesiące.musiałem czekać.

Opręcentowanie wyszło mi 10 % miało być 5%, niestety uwierzyłem na słowo.

Landa agentka itp.

I te  cholerne ubezpieczenie, płaciłem AC 1500 z  w HDI  a u mnie u mojego agenta 420 wychodziło AC i OC, a oni przysyłali  z Warszawy i nie było szans o żadnej negocjacji. Nawet w drugim roku zaproponowałem o przejście do mojej placówki HDI to nie było mowy z nimi. Warszawiaki kasę brali.

Moje rada jak będziesz negocjował, konkretne koszty kredytu, ile zapłacisz wszystkiego więcej, powiedzmy bierzesz 200 tyś, a masz spłacić 240 tyś, niech podbije to dyrektor i podpiszę się, co do złotówki ma wyliczyć, jakie oprecentowanie, jakie ubezpieczenie, możesz swoje wybrać, takie prawo, ale oni na to nie pójdą.

#7 Share FilipS

FilipS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Agrobiznes, Finanse, ekonomia, rolnictwo

Napisany 19 marzec 2015 - 12:44

Jeżeli masz ochotę to mogę zrobić ci ofertę POŻYCZKI lub Leasingu na maszyny rolnicze z BZ WBK Leasing, będziesz mógł sobie porównać. - Napisz mi w wiadomości cenę netto, oraz czy jest dotacja na maszynę dotacja z agencji?

Doradca Finansowy ds. Agrobiznesu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share PiotrBenet

PiotrBenet

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 23 marzec 2015 - 09:12

Dla bezpieczeństwa zapytaj jeszcze na tym forum w dziale z lesingiem http://www.forum-kredytowe.pl/f137/

Ja kiedyś zaciagałem w Getin Leasing. Generalnie nie mam zastrzeżeń, chociaż w umowie było dużo zapisów że jakbym się spóźnił, to musiałbym zapłacić jakieś kary umowne. Poza tym za sam fakt zarejestrowania zapłaciłem 2x drożej, niż gdybym miał sam to robić. Tak więc trzeba uważać.