Michal_Moneyup

Kredyty, refinansowanie i dofinansowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szanowni Państwo, z uwagi na fakt dużego zainteresowania kredytami na forum przez użytkowników i pośredników chciałbym utworzyć temat zbiorczy dotyczący tych zagadnień. Jeśli mają Państwo jakieś pytania chętnie odpowiem, doradzę, zapraszam również innych przedstawicieli do dyskusji. Dzięki temu będziemy mieli miejsce tematu zbiorczego dotyczące pytań o kredyty, refinansowanie i dofinansowania oraz porównanie czyja oferta jest faktycznie najtańsza i najbardziej odpowiada klientom.
 
Przydatne informacje kredytowe:
RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Nie daj się nabrać na niskie oprocentowanie nominalne. RRSO jest prawdziwym wyznacznikiem wszystkich kosztów związanych z kredytem, gdyż musi uwzględniać wszystkie koszta. Określa ile rzeczywiście rocznie nadpłacamy naszym kredytem.
 
SCORING BIK - jest metodą punktowej oceny ryzyka kredytowego. Ocena BIK przyjmuje wartości od 192 do 631 punktów. Polega ona na określeniu wiarygodności kredytowej klienta. Im wyższa punktacja tym bardziej prawdopodobne, że klient będzie spłacał kredyt na czas i banki chętniej pożyczają pieniądze takim klientom dzięki czemu mamy dostęp do lepszych ofert. Jeśli posiada się niską punktację bank prawdopodobnie odrzuci wniosek o udzielenie kredytu.
WAŻNA INFORMACJA: Za każde zapytanie o kredyt z waszej strony w banku obniża się punktację o 15 pkt (wprowadzenie danych do systemu w celu sprawdzenia zdolności kredytowej i oferty przeznaczonej dla was). Banki często odrzucają wnioski z powodu samych zapytań. Tak więc odradzałbym chodzenia po bankach ponieważ nikt o tym nie informuje ale powyżej 4 zapytań w danym okresie spowoduje odrzucenie wniosku jak wcześniej wspomniałem i obniżenie BIK-u o 60pkt.
 
Refinansowanie - najprościej mówiąc przenoszenie posiadanego kredytu do innej instytucji na lepszych warunkach, można skrócić sobie okres spłaty, zmniejszyć ratę lub dostać dodatkową zaoszczędzoną gotówkę do ręki.
 
Nasza oferta:
Money Up zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz biura rachunkowe, kredytowe, doradców finansowych. Dzięki współpracy z właściwie wszystkimi bankami w Polsce jesteśmy w stanie uszyć ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb klienta. Jako Money Up czerpiemy pełnymi garściami inspiracje z zachodu ,co za tym idzie jesteśmy jedynym niezależnym doradztwem finansowym działającym zgodnie z dyrektywą unijną na skalę całego kraju co daje nam możliwość negocjacji ofert z Bankami. Zajmujemy się pozyskiwaniem dla naszych klientów firmowych jak i prywatnych finansowania bez zbędnych kosztów około kredytowych ze względu na to, że nie jesteśmy w żaden sposób rozliczani przez Bank , co za tym idzie nasz klient dostaje najlepsze możliwe rozwiązanie finansowe na rynku.
 
Jeśli rozglądasz się za kredytem zbadamy dla Ciebie rynek i zaproponujemy korzystne rozwiązanie.
 
Plusy które przede wszystkim wyróżniają nas na tle konkurencji to :
-Niezależność i szeroki wachlarz ofert ze wszystkich banków
-Pozbywanie się dodatkowych kosztów
-Badanie rynku bez obniżania zdolności kredytowej ( nie robimy zbędnych zapytań, analizujemy klienta i z góry wiemy gdzie możemy złożyć jego wniosek )
-Kredyty gotówkowe, inwestycyjne, hipoteki, faktoring, leasingi
-Dotacje unijne
-kredyt obrotowy do 500.000 bez zabezpieczenia w 1 banku na np.5.5% RRSO przy czym przeciętne RRSO na naszym rynku finansowym to 21%
-kredyty z dopłatą unijną do 40.000 na sprzęt i inwestycje - 1% RRSO - na 3 lata, do 120.000 4,9% RRSO na - 5 lat
-kredyt od 3 msc prowadzenia działalności (do 75.000) od 6 msc (do 125.000) przeciętnie banki przyjmują klientów o 12 msc prowadzenia działalności
-kredyty bankowe dla ludzi ze słabą historią bik
-kredyty na oświadczenie
-refinansowanie na atrakcyjnych warunkach - jeśli posiadasz obecnie zobowiązanie kredytowe które nie jest korzystne lub nie jesteś pewien czy jest ono obecnie najtańsze chętnie przyjrzymy się twoim warunkom umowy i zaproponujemy lepsze rozwiązanie.
 
-pośrednicy mają zapewnioną atrakcyjną prowizję 
-dostęp do programu produkcyjnego Money Up
Zależy nam na długotrwałej i solidnej współpracy z naszymi kontrahentami ,dzięki której będziemy czerpać obopólne korzyści. Tak więc jeśli masz pytania odnośnie posiadanego lub planowanego zobowiązania kredytowego, chcesz nawiązać współpracę, masz klientów z którymi trudno coś zrobić lub jesteś ograniczony do kilku ofert bankowych napisz lub zadzwoń a chętnie skonfrontujemy nasze oferty lub połączymy siły :)
 
725 423 393 Michal.butkiewicz@moneyup.pl 
Pozdrawiamy zespół MoneyUp
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Interesuje mnie kredyt na zakup ziemi jakieś 40tyś nie jestem rolnikiem nie mam ziemi na sobie mam dzierżawy ustne uprawiam ok 30ha bez dopłat pracuję na umowę o pracę na czas nie określony za najniższą krajową na umowie, rzeczywiste zarobki mam wyższe jaki kredyt mogę dostać? i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pojawia się szereg pytań czy posiada Pan obecnie zobowiązania jak tak to jakie? czy jest możliwość udokumentowania dodatkowych przychodów ponieważ z 1280zł nie wyjdzie Panu zdolność na 40 tys. dodatkowo w jakim banku posiada pan aktualnie konto? najlepiej jak na priv dostałbym od Pana numer wtedy konkretniej wytłumaczę sytuację i uzyskam informacje przydatne do działania.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Nie mam aktualnie żadnych rat do płacenia, udokumentować jedynie mogę tym że żona ma firmę od października zeszłego roku mam małą działkę 1800m jako rolną bank PKO s.a. tam też pytałem o kredyt to mi zaproponowali chyba na 8lat po 700zł miesięcznie jak się nie mylę oddać miał bym 70tys po wyliczeniu mi szeregu ubezpieczeń i czego nie tyko żeby się tylko zabezpieczyć to im podziękowałem zaproponowali kredyt na firmę żony ale już się w to nie chciałem z nimi bawić. Czy da się wziąć jakiś kredyt z dofinansowaniem czy naprzykład pod zastaw działki którą kupuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok z racji, że nie podał Pan numeru musimy ciągnąć sprawę tutaj. Tutaj widzę możliwość wzięcia zobowiązania na żonę. Kolejne pytania:

1. W jaki sposób rozlicza się żona ze swojej działalności

2. Jakie osiągnęła dochody od października do teraz chodzi o poszczególne miesiące ile w nich zarobiła.

3. Czy żona posiada jakieś zobowiązania finansowe aktualnie

4. Czy przed założeniem firmy żona miała jakąś umowę o pracę albo inną działalność - chodzi tuta o ciągłość finansową czy jest zachowana

5. Jaka ilość ziemi Pana interesuje i jaka jest jej wartość.

skąd moje pytania? porównałbym moją prace do sklepu z ubraniami i krawca można wziąć byle jaki kredyt albo uszyty na miarę. Szczerze kwestie finansowe są prywatnymi sprawami dlatego jeśli chcemy możemy prowadzić rozmowę tutaj a jeśli ma Pan ochotę proszę napisać wiadomość prywatną z numerem telefonu bądź samemu zadzwonić 502852389

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekH    2

Interesuje mnie kredyt na zakup ziemi jakieś 40tyś nie jestem rolnikiem nie mam ziemi na sobie mam dzierżawy ustne uprawiam ok 30ha bez dopłat pracuję na umowę o pracę na czas nie określony za najniższą krajową na umowie, rzeczywiste zarobki mam wyższe jaki kredyt mogę dostać? i gdzie?

 

Jeżeli masz odpowiednią zdolność kredytową to jak najbardziej będziesz mógł skorzystać z tej opcji. A to czy takową posiadasz najlepiej zapytać na jakimś forum kredytowym, np tutaj w dziale ogólne http://www.forum-kredytowe.pl/f124/

Tam swoje konta mają bankierzy, doradcy finansowi itd. Podpowiedzą Ci co, gdzie i za ile uzyskasz.

Swoją drogą pomysł już wielokrotnie przerabiany - wystarczy poszukać po internetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że tej zdolności przy 1280 zł nie ma i w tym momencie zaczyna się moja praca. Tak dopytać i załatwić sprawę aby zdolność wyszła a oferta pasowała do klienta bez dodatkowych kosztów i zbędnych pakietów które dorzucają do każdego kredytu dla prowizji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Szczerze mówiąc to nie wiem ile tak faktycznie wychodzi na miesiąc na rękę z firmy żony ale załóżmy 1500, zobowiązań nie ma wcześniej pracowała w tej firmie później pojawiło się dziecko i przerwa urlop wychowawczy później rok bez pracy od października przejęła tę firmę pod inną nazwą i znów się szykuje urlop macieżyński. Chcę kupić 1,5 ha ziemi coś ok 30tyś za ha zakładam że jakiś wkład własny będzie. Głównie interesuje mnie czy mogę mieć pod hipotekę tę działkę i czy gdzieś jakiś preferencyjny da się wyrwać na niskim oprocentowaniu i jak jest z zakupem pierwszych ha dla młodych jeszcze nie rolników czy to jakoś da się pod jakieś dofinansowanie podpiąć czy coś takiego. Poza tym kiedyś tę zdolność kredytową se trzeba wyrobić i od czegoś zacząć nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Szczerze mówiąc to nie wiem ile tak faktycznie wychodzi na miesiąc na rękę z firmy żony ale załóżmy 1500, zobowiązań nie ma wcześniej pracowała w tej firmie później pojawiło się dziecko i przerwa urlop wychowawczy później rok bez pracy od października przejęła tę firmę pod inną nazwą i znów się szykuje urlop macieżyński. Chcę kupić 1,5 ha ziemi coś ok 30tyś za ha zakładam że jakiś wkład własny będzie. Głównie interesuje mnie czy mogę mieć pod hipotekę tę działkę i czy gdzieś jakiś preferencyjny da się wyrwać na niskim oprocentowaniu i jak jest z zakupem pierwszych ha dla młodych jeszcze nie rolników czy to jakoś da się pod jakieś dofinansowanie podpiąć czy coś takiego. Poza tym kiedyś tę zdolność kredytową se trzeba wyrobić i od czegoś zacząć nie prawda?

 Witam dostałem premię na młodego rolnika, chciałbym zakupić 4,8 ha gruntów ornych 1,2 i 3a klasy za 45 tys zł ha, na brakującą sume chciałbym zaciągnąć kredyt, mam około 13 ha swojej ziemi klasy 1,2 3a od grudnia 2014 roku, na jakich warunkach i o jaki kredyt mogę się starać?Posiadam także budynki gospodarcze i mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaks485    0

jak się ma poniżej 40 roku życia i nie jest się jeszcze rolnikiem to może wartało by pomyśleć o wniosku na premię dla młodych rolników ale trzebaby spełnić wszystkie warunki i zebrać dużo punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Witam dostałem premię na młodego rolnika, chciałbym zakupić 4,8 ha gruntów ornych 1,2 i 3a klasy za 45 tys zł ha, na brakującą sume chciałbym zaciągnąć kredyt, mam około 13 ha swojej ziemi klasy 1,2 3a od grudnia 2014 roku, na jakich warunkach i o jaki kredyt mogę się starać?Posiadam także budynki gospodarcze i mieszkanie.

 

Jeżeli na nieruchomości nie ma innych hipotek to nie będzie to problemem. Kredyt na ziemię może Pan otrzymać nawet na 3%, albo i z częściową spłatą kapitału jeśli nie prowadzi Pan gosp. dłużej niż 12 miesięcy. Póki co jednak trzeba oczekiwać na limity.

 

Jeżeli chodzi o kredyty komercyjne to możemy zająć się wyszukaniem kilku 3-5 najlepszych ofert z rynku i przedstawić Panu szczegółowe warunki wraz z (potocznie nazywanymi) ukrytymi kosztami. Specjalizujemy się w kredytach rolniczych oraz pomagamy w formalnościach. Zapraszam na stronę internetową lub kontaktu przez wiadomość prywatną na forum.

 

Pozdrawiam

KS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

      § 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

      Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

      Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez RolPro10
      Witam!
      Moja rodzina prowadzi małe gospodarstwo rolne od "dziada pradziada". Areał łąk 10 ha i 6 ha lasów. Hodujemy bydło mięsne (głównie byki i jałówki) oraz mamy 5 krów (wszystkiego obecnie 12 sztuk). Pola w moich okolicach są najgorsze! SKAŁA ! Nie siejemy żadnego zboża ani nic nie sadzimy (plony są MARNE). Mamy same łąki i pastwiska. Obora jest z lat 70.(pomieści 12 sztuk bydła). Tata chce przepisać gospodarstwo na mnie. Mam plany związane z nim. Chciałbym postawić większą oborę (35 sztuk bydła mlecznego) i 18 mięsnego , chciałbym kupić większy ciągnik i maszyny lepsze no i pola dokupić. Nie wiem czy to ma sens przy takim ukształtowaniu powierzchni i klasie gleby? Co o tym myślicie warto modernizować gospodarstwo? Przyniesie mi to jakieś zyski? Nie chciałbym oczywiście nabrać pożyczek a później nie mieć z czego spłacić. Wiecie o co chodzi?  
    • Przez Damian154
      Witam wszystkich   jestem tu (jak to mówią nowy), i nie wszystko wiem co i jak na forum. <_< Mam do was takie pytanie jak już wyżej wspomniałem dotyczy kredytu, może ktoś z was brał taki kredyt ?? " Kredyt na utworzenie lub urządzenie gospodarstw rolnych przez osoby, które nie przekroczyły 40 roku życia"  Udzielany jest na 15 lat w wysokości nie więcej niż 4000000 zł. Jeśli to możliwe to chciał bym go wziąć  B)  
        
      Tu jest link do dokładnego opisu:   https://www.bs.gniezno.pl/dla-rolnictwa/kredyty/19-dla-rolnictwa/dla-rolnictwa-kredyty/92-kredyt-na-utworzenie-lub-urzadzenie-gospodarstw-rolnych-przez-osoby-ktore-nie-przekroczyly-40-roku-zycia-symbol-mr
       
      Zamierzam go przeznaczyć na nowe budki gospodarcze, maszyny, oraz kupno gruntów rolnych,bydło  itp. w celu zwiększenia stada i gospodarstwa. W raz z rodzicami posiadamy gospodarstwo rolne o powierzchni 50 ha i zajmujemy się produkcją bydła mlecznego oraz mięsnego.  Czy opłaci mi się ten kredyt ? jakie będą odsetki ?  Proszę  o pomoc   Z góry dzięki    
    • Przez rolnikus21
      Witam chciałem wziąć kredyt na budowe chlewni. Jaki kredyt trzeba wziąć na taka budowe. 
      Wiem mniej więcej ile orientacyjnie bedzie kosztowała mnie budowla. chciałem sie jednak dowiedziec co bedzie gdy np. w banku wezme kredyt na 800 tys a budowa bedzie mnie kosztować 600 tys. Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez GPrzemek
      Witam,
      Chciałbym się Was poradzić, a mianowicie chciałbym kupić gospodarstwo 14ha IV/V klasa ziemi na kredyt. Jego cena to około 200 tys. Ale zaczynam od zera więc musiałbym zakupić sprzęt (coś podstawowego). Chciałbym siać tylko zboże (żyto,owies,pszenżyto,łubin). Nie chcę żeby na razie z gospodarstwa płyną mój cały dochód lecz żeby coś tam zawsze z tego płyneło. I tak nie mam roboty stałej bo studiuje i głownie robię na czarno, majątku nie mam (chociaż na gospodarce spędziłem kilkanaście lat). Chciałbym wziąć kredyt ale nie mam pojęcia czy w jakieś formie udało by mi się go uzyskać, może coś wiecie- to jest pierwsze pytanie, drugie to czy da radę spłacać kredyt z samego gospodarstwa bez dodatkowego wpływu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj