Zaloguj się, aby obserwować  
misiael7745

opony 16.9R28 w c360 ma ktoś takie

Polecane posty

misiael7745    6

posiadacie moze 60=tki z takim ogumieniem jeśli tak to prosiłbym o fotki.Zainteresował mnie ten temat po tym jak zobaczyłem 60-tke wujka która wygląda teraz ja z tractor-pulling mały potworek heh.Jak tylko będe u niego to wrzuce fotki bo ciekawie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

mój sąsiad ma takie kapcie założone niedawno kupił. ciągnik chodzi jak bestia. prędkość wzrosła nieziemsko a uciąg he he przód do góry i jazda. a co myślicie o takich oponkach do 3P bo moje już są łyse i trzeba by wymienić proszę o porady


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

no ja mam 16.9/28 w 60 tylko że ma przesunięte na zwolnicy o jedną dziurę a z przadu ma 20'' żeby można nim było pryskać rzepak bo oryginlnie był za niski jak będe miał możliwość to wrzucę foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

MY tez mamy w u-360 takie oponki, ale przesuwalismy cala kabine o 10cm do przodu i odginali orginalne blotniki z tylu bo po nalozeniu kabiny na mocowania siadla calkiem na oponie :rolleyes: teraz smiga az milo, rowniez polecam te oponki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max2505    1

Też mam takie przy 60 z turem. Super sprawa do tura, wzrosłą przyczepność, bo są trochę szersze, w połączeniu ze zwolnicami od 4011 super sprawa. Wrosła szybkość jazdy i komfort pracy z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasek    0

kiedyś posiadałem takie oponki w c-355 śmiało mogę powiedzieć ze są one lepsze lepsza siła uciągu oraz większa prędkość lecz mankamentem założenia takich oponek było notoryczne palenie sie sprzęgła,jako ciekawostke powiem ze ciągnik stał sie ekonomiczniejszy bo przykładowo jeśli orke na oponkach 14.9 R28 robi sie 2 szosową to na oponkach 16.9 R28 robi się ją 5 polową a co za tym idzie nie przeciąża sie silnika i spada spalanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A czy te oponki bez problemów można założyć? Czy trzeba coś przerabiać?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasek    0

ja osobiście nic nie przerabiałem bo praktycznie wchodzą na styk 3 cm prześwitu miedzy błotnikiem a opona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Mój wujek ma takie w c - 360 3p, i jedyna róznica jaka zauważyłem to wzrost przedkosci max. :P jest szybsza niz mój zetor5340 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

a wiecie może o ile zwiększa się prędkość 60 bo jadąc ostatnio na nich jak przygazowałem to mnie aż w fotel wbijało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
    • Przez GRZES1545
      Witajcie
      Zastanawiam się nad oponami do auta o rozmiarze 205 /50/ r17
      Co powiecie o wielosezonowych oponach...jakiej firmy polecicie?
      @bratrolnika Darku Ty chyba masz doświadczenie co powiesz o oponach Continental?
       

    • Przez Mlody311
      Witam, muszę wymienić opony w ładowarce mam teraz założone 500/70r24, myślałem nad zmiana rozmiaru na 460/70r24 tylko że mają one mniejsza nośność o ok 600kg na oponę niż te 500-ki, ładowarka wożę max 2,5t. Co byście doradzili zostawić 500 czy zmienić na 460? Różnica w cenie ponad 3tys zł na 4szt
       
    • Przez M-A-T-E-U-S-Z
      Witam. Mam w niedalekim czasie zamiar kupić nowe opony diagonalne na tył 14.9-28 do c360 . Chciałbym sie doradzić poniewaz na rynku jest sporo marek jak i opini . Kryteria jakie mnie interesują to przykładowo czy opony nie pękaja po 8 czy 10 latach użydkowania , czy nowe opony trzymaja wymiary jak szerokość opony wysokość profilu i wysokość bieżnika , czy opony sie szybko nie zużywają . Słyszałem ,że Kabat nie trzyma wymiaru natomiast BKT produkuję na pierwszy montaz ale wiadomo radialki a diagonalne nie wiaadomo jak z jakością .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj