Skocz do zawartości

Zdjęcie

ferguson 2685 problem szarpie w czasie jazdy przełącza żółw na zając proszę o pomoc

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mateusz2865

mateusz2865

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 marzec 2015 - 20:58

ferguson 2685 problem szarpie w czasie jazdy przełącza żółw na zając proszę o pomoc

witam jestem od niedawna w posiadaniu ciągnika massey ferguson 2685 i mam problem t.z. w czasie jazdy przełącza mi z żółwia na zająca za początku myślałem że to wina pompy hydrauliki bo miała ciśnienie 70 bar i wymieniłem na nową co teraz ma 220 bar na wyjściu z tyłu złącza , wszystko związane z hydrauliką się poprawiło ale problem z biegami został proszę o pomoc może ktoś miał podobny problem ? ps. jestem tu nowy i mam nadzieję że moją wiedzą na różne tematy także będę mógł się podzielić pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ferguson 2685 problem szarpie w czasie jazdy przełącza żółw na zając proszę o pomoc Dzisiaj, 09:26
  •  

#2 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 13 marzec 2015 - 22:28

w skrzyni masz pewnie koszyk z tarczkami i kończą się one są wykonane z korka i wytarły się zapewne dopytaj jeszcze kogoś ale w mf podobnie jest bo nie jestem pewien co do tego modelu i odrazu sobie uszczelnienia na wałku sprzęgłowym wymień

#3 Share mateusz2865

mateusz2865

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 marzec 2015 - 22:53

na razie dzięki po patrze na to w katalogu ? a żeby to wymienić to trza go rozpoławiać   ??? 

#4 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 14 marzec 2015 - 08:02

a jak masz załanczane żułw zając ?? bo może gdziś elektryka nie łączy

Edytowany przez rafal0079, 14 marzec 2015 - 08:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ferguson 2685 problem szarpie w czasie jazdy przełącza żółw na zając proszę o pomoc Dzisiaj, 09:26
  •  

#5 Share mateusz2865

mateusz2865

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 marzec 2015 - 08:52

a jest na to gdzieś z boku podgląd ? jakieś okienko żeby można było popatrzeć w jakim stanie to jest ? jeszcze poszukam po elektrozaworach może tam się coś zawiesiło ? bo trochę mnie przeraża rozpoławiać takiego "byczka"!!! każda rada mile widziana !!! proszę o jakieś podpowiedzi na ten temat . pozdrawiam

czuję jak przycisnę przycisk na luzie to coś się przełącza troszkę silnik ciężej idzie  ale dalej to  samo

#6 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 14 marzec 2015 - 09:24

nie ma okienka ale trzeba posprawdzać elekto zawory bo bardzo prawdopodobne że któryś się nie otwiera i odrazu przeżuca na zająca bo tarczki jak by były to byś na zająca nie mógł przeżucić trzeba kable posprawdzać bo może gdziś się urwał i nie otwiera i zamyka elekto zaworu a jaki tam masz zalany  olej ??? ładnie ci podnosi jak wom się włącza /wyłancza ???

#7 Share mateusz2865

mateusz2865

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 marzec 2015 - 09:36

własnie że mam olej nie bardzo bo ma taki kolor mętny jakby kakao z mlekiem i chyba będę musiał wymienić a do tego wypłukać skrzynie to koszt nie mały bo ok. 1500 !!! idę posprawdzać instalację i elektrozawory a podnosi dobrze i wom też się załącza delikatnie 

Edytowany przez mateusz2865, 14 marzec 2015 - 09:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Kristoffer

Kristoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 460 postów

Napisany 14 marzec 2015 - 12:59

ferguson 2685 problem szarpie w czasie jazdy przełącza żółw na zając proszę o pomoc A jak to jest sam przycisk czy jest może przekaźnik a jak jest to może miesza.