Polecane posty

Witam  chciałbym zakupić zestaw uprawowo-siewny z wydzwigiem do siewnika i nie wiem jakiej firmy wybrać   


Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

A nie lepiej jakiś nabudowany? Z tym wydźwigiem to tylko luzy... Proponuje coś zwartego typu Kverneland np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś szukał siewnika 4m to zapraszam na PW.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narazie sam siewnik 4 m do 110 km 


Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2078

Do 110 koni chcesz 4 metrowy zestaw? Moim zdaniem nie da rady tego podnieść. Widziałem Ursusa 1634 w takim zestawie to piszczał agregat bierny, a siewnik amazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

4cyl. i 110km...hmmm siewnik to 4metry da radę ale agregat np. bierny na lekkiej ziemi 150km trzeba a na bronie aktywnej bliżej 200. Musisz wiedzieć mniej więcej ilu konny będzie następny zakup bo jak do 150km to bym odpuścił i rozglądał się za 3metrowym a jak masz ziemie cięższe to na bronie aktywnej to 150KM w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziemię mam 3 - 6 klasa  

 


Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugob    0

U nas ciągamy rabe werka aktywnego plus amazone d8 4m deutz fahrem agrotronem 145 km i daje rade, tylko przód trzeba było konkretnie dociążyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już Amazone d8 /40 super i spisuje się świetnie  a ciągnik śmiga aż miło  sami zobaczcie  :)  https://www.youtube.com/watch?v=k5e_rgzqGis

 


Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      http://olx.pl/oferta/amazone-kg302-kw302-ad302-brona-z-siewnikiem-nadbudowanym-CID757-ID81YxR.html
       
      Cena 40 tys zł do negocjacji po obejżeniu maszyny
    • Przez proxima64
      Witam panowie. Mam mały dylemat. Posiadam ciągnik Zetor proxima 6441 turbo z 2008r i zastanawiam się nad kupnem agregatu uprawowo siewnego. I tu zaczyna się problem. Posiadam siewnik amazone d7 specia lI 3m którym wykonuję ścieżki technologiczne na 12 m bo dobrze do nich pasuje (i mam taki opryskiwacz i rozsiewacz). I chciałbym do tego siewnika dokupić agregat siewny ale nie wiem czy proxa da radę. Teraz aktualnie ciągam agregat warki przedni wał 30 łap i 2 rzędy wałków z tyłu i nie ma z nim problemu (jeżdżę 4 szosową w 6 biegowej skrzyni). Myślałem nad agregatem takim jak ten http://olx.pl/oferta/nowy-agregat-uprawowo-siewny-dziekan-jaguar-lux-2-7m-hydropack-CID757-IDbWU33.html#d7f52f54e3
      Ten akurat ma 2,7m, 3Mm ma 2 łapy więcej i jest 20 kg cięższy. Agregat 3m bardzo lekki i ma małe zapotrzebowanie na moc. WG mnie agregat ma służyć do wyrównania pola przed siewem i rozdrobnienia brył (Zawsze po orce przed siewem bronuje aby lepiej zagęścić glebę, rozbić bryły na rędzinie i wyrównać wstępnie glebę aby OPADŁA po orce), a nie do głęboszowania jak to niektórzy ustawiają agregat na 12-15 cm i potem się dziwią że mają kiepskie wschody. Panowie powiedzcie jakie jest wasze zdanie na ten temat
    • Przez dziki97
      Witam wszystkich planuje kupić agregat uprawowo-siewny firmy KONGSKILDE (zdjęcie podglądowe) https://olxpl-ring05.akamaized.net/images_tablicapl/413400025_3_644x461_agregat-uprawowo-siewny-agregaty_rev004.jpg mieliście z maszyną do czynienia, możecie się wypowiedzieć co do dokładności wysiewu, i jak funkcjonują aparaty wysiewające, jest to awaryjne czy nie? będzie to mój pierwszy siewnik pneumatyczny i mam pewne obawy.     
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania Lekki kultywator z wałkami strunowymi o szerokości roboczej 4m , hydraulicznie składany , bardzo dobrze równa i uprawia pole , 

      3100 zł.  Cena do negocjacjii 
      Więcej informacji proszę dzwonić .

    • Przez luki4516
      https://www.olx.pl/i2/oferta/zestaw-uprawowo-siewny-2-5m-CID757-IDriL8d.html#:f4ee94d1a5#gallery
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj