l00ki

Weidemann 3002 problem z silnikiem

Polecane posty

l00ki    0

Witam. Posiadam ładowarke Weidemann 3002. Mam problem z silnikiem a ponieważ ładowarka dzień dnia jest potrzebna w gospodarstwie ważne jest żeby silnik był sprawny. W mojej niestety nie jest :/ Mam silnik Mitsubishi 4DQ5 i prawdopodobnie pękniętą głowice :/. i najlepiej chciałbym go wymienić na inny sprawny. Kiedyś w ogłoszeniach pare tych silników było a teraz trudno jakiś spotkać. W głowie zrodził sie pomysł żeby wymienić go na inny, poszukałem, poczytałem i wywnioskowałem ze w tych ładowarkach często znajduje się silnik Perkins. I tu moje pytanie jaki to może być model silnika i czy niezbędne będą jakies przeróbki przy wymianie silnika z Mitsu na Perkins ? Czy posiada ktoś jakis katalog do ładowarki 3002 z opisanym silnikiem, napędem i pompami ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil199544    0

wymiana na inny to drogi koszt. jeśli można wiedzieć to co z nią nie tak nie pali, strasznie kopci ?
ja w swojej miałem tak że strasznie kopcila i ciężko paliła. oddałem głowicę do pospawania i pompę do naprawy i trwa bajka cyka ślicznie i nie kopci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l00ki    0

odpala bez problemu, choć troche kopci ale problem jest w tym ze w środku jest pęknięta i woda miesza się z olejem. W dodatku cos nie tak z napędem, po dodaniu gazu lekko zwalnia i dopiero rusza i nie działa ten "reduktor" żółw-zając. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil199544
      Mam problem kupiłem 2 dni temu ładowarkę weidemann 3002 rocznik 1993 pojeżdziłem nią trochę i nagle przestała jechać do przodu. W jedynym kierunku którym jedzię to do tyłu. moje pytania to: Czy wiecie co mogło się popsuć iż zpowodowało taką sytuację?? Jaki olej najbardziej polecacie do tego typu na niskie temperatury??? Z góry wielkie dzięki.
    • Przez Rebel21
      Witam poszła mi szyba boczna otwierana rozbryzła sie w drobny mak czy wiecie moze gdzie moge dostac taka i zeby nie przepłacic a moze gdzies dorabiaja szyby prosze o pomoc .
    • Przez hary6400
      Mam mala ladowarke weidemann rok 95 posiada ona silnik Mitsubishi, czy ma może ktoś dostep do części do takiej maszyny? Głównie chodzi mi o glowice silnik jest 4 cylindrowy
    • Przez marcin13139
      Jaką ładowarkę przegubową wybrać  avant czy weidemann ?? chodzi o maszynę do 50 tyś PLN    avant byłby pewnie trochę nowszy czyli około roku produkcji 2008 a weidemann 2000 rok <sprawdzając ceny na allegro>.  Którą maszynę lepiej wybrać? chodzi o pracę przy usuwaniu obornika i przywożeniu kiszonki dla stado około 30 krów mlecznych. Chciałbym żeby to był zakup na kilka ładnych lat a nie na jeden sezon..
    • Przez Rebel21
      Witam prosze o pomoc gdyz odpaliłem dziś ładowarke ruszyłem ok 100 m i nagle staneła w miejscu i migaja kontrolki na jojstyku jakby była na hamulcu ale od hamulca kontrolka gasnie hmmm co mogło sie stać  miał ktoś takie zdarzenie prosze pilna pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj