Skocz do zawartości

Zdjęcie

Weidemann 3002 problem z silnikiem

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share l00ki

l00ki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 17:27

Witam. Posiadam ładowarke Weidemann 3002. Mam problem z silnikiem a ponieważ ładowarka dzień dnia jest potrzebna w gospodarstwie ważne jest żeby silnik był sprawny. W mojej niestety nie jest :/ Mam silnik Mitsubishi 4DQ5 i prawdopodobnie pękniętą głowice :/. i najlepiej chciałbym go wymienić na inny sprawny. Kiedyś w ogłoszeniach pare tych silników było a teraz trudno jakiś spotkać. W głowie zrodził sie pomysł żeby wymienić go na inny, poszukałem, poczytałem i wywnioskowałem ze w tych ładowarkach często znajduje się silnik Perkins. I tu moje pytanie jaki to może być model silnika i czy niezbędne będą jakies przeróbki przy wymianie silnika z Mitsu na Perkins ? Czy posiada ktoś jakis katalog do ładowarki 3002 z opisanym silnikiem, napędem i pompami ? Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Weidemann 3002 problem z silnikiem Dzisiaj, 07:27
  •  

#2 Share kamil199544

kamil199544

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 18:13

Weidemann 3002 problem z silnikiem wymiana na inny to drogi koszt. jeśli można wiedzieć to co z nią nie tak nie pali, strasznie kopci ?
ja w swojej miałem tak że strasznie kopcila i ciężko paliła. oddałem głowicę do pospawania i pompę do naprawy i trwa bajka cyka ślicznie i nie kopci.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share l00ki

l00ki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 21:44

odpala bez problemu, choć troche kopci ale problem jest w tym ze w środku jest pęknięta i woda miesza się z olejem. W dodatku cos nie tak z napędem, po dodaniu gazu lekko zwalnia i dopiero rusza i nie działa ten "reduktor" żółw-zając.