Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odszkodowania za słupy energetyczne

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Modusgd

Modusgd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 17:27

Oferujemy profesjonalną pomoc w dochodzeniu odszkodowań za słupy energetyczne.

kancelaria@modusodszkodowania.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Odszkodowania za słupy energetyczne Dzisiaj, 12:04
  •  

#2 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 19:38

mieszkam województwo kujawsko pomorskie gmina świecie gdzie was szukać

#3 Share skoter

skoter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 19:43

dajcie sobie spokój u nas był wilki bum na słupy 3 lata temu i nie wypaliło a koszty poniesione !!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 10 marzec 2015 - 20:09

Odszkodowania to wam wypłacą tak jak elektrownia, a swoje skasują.

Ja mam na szczęście tylko 2 słupy.

#5 Share Modusgd

Modusgd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 20:36

Szanowni Państwo,

Uprzejmie wyjaśniam, że odszkodowanie, które może Państwu zaproponować elektrownia z pewnością jest zaniżone, zaś elektrownia wciśnie Państwu dokument zatytułowany "ugoda". Przede wszystkim sprawy tego rodzaju mają dwa etapy, elektrownia zazwyczaj dogaduje się co do służebności, nie co do odszkodowania.

A ewentualne oddalenia powództw wynikają z braku doświadczenia osoby prowadzącej sprawę. Jeżeli od razu kieruje pozew o odszkodowanie (który nota bene uzależniony jest od opinii biegłego) to nic dziwnego, że naraża swoich Klientów na koszty. 

#6 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 21:00

Wszystko ładnie ,pomoc w takich sprawach zawsze mile widziana ,ale pytanie co z wynagrodzeniem  za osiągnięty cel ,jak zawarta jest umowa miedzy klijentem a waszym biurem? Czy umowa okresla jakąś sumę ,procent od wygranej sprawy ,czy macie swoje stałe stawki  ,jeśli tak to jakie i czy w umowie jest zawarty sposób płatności ,interesuje mnie czy od razu przy podpisywaniu umowy z biurem ,czy dopiero po wygranej sprawie lub ugodzie działającej oczywiście na moja korzyść..

#7 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 10 marzec 2015 - 21:04

Jak dla mnie uczciwie by był taki układ że jak dostaniesz odszkodowanie to dasz im jakiś % z tego, wtedy to ma sens. A nie ładować kasę a i tak nic nie dostaniesz.

#8 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 21:11

Podobnie mysle ,ale interesuje mnie co kolega napisze.

#9 Share Modusgd

Modusgd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 21:15

Szanowni Państwo,

Umowa zawierana z naszą Kancelarią to umowa efektu. Jeżeli nie uzyskamy dla Państwa odszkodowania nie pobieramy z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie modusodszkodowania.pl w zakładce Oferta.

Udzielamy również darmowych porad prawnych, wystarczy przesłać zapytanie bądź dokumentację na adres kancelaria@modusodszkodowania.pl.

Modus to Kancelaria, nie firma odszkodowawcza, dlatego też wszelkich odpowiedzi udzielają aplikanci, adwokaci bądź radcowie prawni.

Podkreślam, że wynagrodzenie jest prowizyjne, nie widzimy również przeszkód w przesłaniu na adres e-mail wzoru zawieranej umowy z Klientem.

#10 Share Vhalior2

Vhalior2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 429 postów

Napisany 11 marzec 2015 - 05:12

Odszkodowania za słupy energetyczne musze zobaczyc kto mi to prowadzi moze i wasza kancelaria. od 5lat nikt sie nie odzywa. Pewnie zlozyliscie te swoje pozwy jak posrednik rolnikow, na wielkie sumy a elektrownia wam dala lapowki i czekacie az sie wszystko przedawni. Gra nie warta swieczki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share tymtus

tymtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 734 postów

Napisany 11 marzec 2015 - 07:52

U mnie trwa to już 10 miesięcy, dopiero dostałem pełnomocnictwo do podpisania, w tym tępie, to prędzej ktoś zrobi prąd przesyłany drogą radiową, niż MY otrzymnamy odszkodowania, która nam naobiecywaliście. Ja na szczęście jestem jeszcze młody, i mam zapał do walki, więc albo odszkodowania od energetyki, ale pewnie od was, za wyłudzanie pieniędzy ;)

#12 Share Soltys85

Soltys85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 11 marzec 2015 - 08:15

Kiedys dzwonilem do jednej kancelari to chcieli chyba 1000zl na cos tam to zrezygnowałem, najlepiej zeby nie ponosic zadnych kosztow poki nie bedzie efektow. Co do samego odszkodowania to niech płaca albo puszcza kable jakos ziemia lub przesuna, mam staw chciałbym go powiekszyc ( rybki, pomoscik jakis gril :D ) nie moge bo stoi słup:/ , działka budowalana kilkadziesiat metrow dalej stoi nastepny jak tam pobuduje dom..bym musiał sie odsunac od drogi z 50 metrow...dlaczego mam marnowac tyle dzialki jak mogłbym postawic 10 metrow od drogi....

#13 Share zetzetor

zetzetor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 14 kwiecień 2015 - 15:39

ja już to przerabiałem. zawarłem ugodę. wynająłem bardzo dobrych prawników z Nihil Obstat Sp. z o.o. rozliczyliśmy się prowizyjnie.

nie wiem czy Modus ma jakieś wygrane sprawy na koncie ?

ale oni mieli całkiem sporo. zresztą mojemu zięciowi teraz też ugodę zawarli. chyba będą mnie już obsługiwać w 2 kolejnych sprawach bowiem specjalizują się w usługach prawnych dla rolnictwa(wycinka drzew bez odszkodowania, spór o dotacje z ARiMR lub Ministerstwem Rolnictwa) chuk wie kto za te sprawy odpowiada.

dobrze jakby mówili prawdę, że są dobrzy w sprawach dla rolnictwa bo ciezko na rynku o dobrą adwokacinę w tych sprawach. 

nie zawiedli mnie ostatnio to wierzę, że teraz też tak bedzie 

#14 Share ulicafinansowa-pl

ulicafinansowa-pl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Finanse

Napisany 22 kwiecień 2015 - 20:08

Jeżeli firma prawnicza jest dobra i widzi szanse wygrania takiej sprawy to warto zaryzykować a można trochę zarobić.

Ulicafinansowa.pl - Nowatorska porównywarka finansowa

#15 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 23 kwiecień 2015 - 12:20

Można trochę zarobić, a sporo można stracić. I do tego czas i nerwy.

#16 Share ulicafinansowa-pl

ulicafinansowa-pl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Finanse

Napisany 26 kwiecień 2015 - 18:25

Dla niektórych pieniądze zyskane w wygranej sprawie mogą znaczyć dużo więcej niż czas czy nerwy.

Ulicafinansowa.pl - Nowatorska porównywarka finansowa

#17 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 26 kwiecień 2015 - 21:23

A czas, nerwy i stracone pieniądze to już lepsza opcja? Jak już to mogę iść na taki układ, że jak coś dostanę to jakąś kwotę z tej wygranej mogę dać, ale nigdy nie zgodzę się na to żeby płacić coś komuś a i tak nic z tego nie będę miał, oprócz nerwów, straconego czasu i pieniędzy.

#18 Share wojtek12345

wojtek12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 29 kwiecień 2015 - 08:41

Odszkodowania za słupy energetyczne no wlasnie, idzie cos wyciagnqc z tego ? mam 11 slupow na polach ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share zetzetor

zetzetor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 09:07

ja zapłaciłem prawnikom dopiero jak uzyskali dla mnie odszkodowanie. porozumieliśmy się co do prowizji od wywalczonej kwoty i tak było najlepiej.