Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeprowadzka z miasta na wieś

68 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Challenger

Challenger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja, prod. roślinna i prod. zwierzęca;)

Napisany 22 luty 2008 - 18:32

a ty wiesz coto ekologja???????

Ja jestem ciekaw czy ty wiesz co to jest ekologia!!!Ciekaw jestem co robisz ze swoimi smieciami!!! ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przeprowadzka z miasta na wieś Dzisiaj, 18:35
  •  

#42 Share TomaszKK

TomaszKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 22 luty 2008 - 19:59

Dla mnie to szczyt chamstwa. Przyjeżdżasz na wieś, więc powinieneś się dostosowac, a nie zaczynasz jakieś swoje ''teorie'' bo śmierdzi. U mnie na szczęście wioska jest gęsto zaludniona, ale latem caly czas jeżdżą ludzie i szukają działek. Na szczęście na sprzedaż nie ma żadnych. Za to w kilku siąsiednuch wsiach ludzie się sprowadzają i kumpel gadał, że gosc przychodził, że mu gnój śmerdzi i żeby co sz tym zrobił, a on odpowiedział '' zjedz go sobie''. Takich debili niestety troszke jest.

jak sie ma ileś od granicy i od drogi to może taki mi co najwyżej naskoczyć i obtoczyć z resztą jak mu nie pasi to niech sie do miasta wyprowadzi. miastowi to zakała polskiej wsi :angry: albo im zapachy nie pasują albo coś jeszcze innego. :angry: tylko niech sie miastowi pochwalą kto zaśmieca polskie rowy lasy. rolnicy sami sobie lasu nie zawalają workami z śmieciami tylko przyjedzie taki pan z miasta i wywali do lasu bo do pod blok do kontenera mu sie nie chce iśc z kubłem żeby sie śmieci pozbyć :angry:
............Tylko przemyślane rozwiązania............

#43 Share janek36

janek36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 22 luty 2008 - 20:07

coś wam powiem . gorsi od miastowych są tacy co już przestali gospodarzyć ,oddali ziemie w dzierżawę lub siedza za granicą i tylko przyjeżdżaja pare razy na rok . tym to już całkiem we łbach sie przewraca. takim to juz wszystko przeszkadza.smród hałas itp.

tak jest. choć jedna poważna wypowiedz zgadzam się w 100%.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 22 luty 2008 - 22:26

jak sie ma ileś od granicy i od drogi to może taki mi co najwyżej naskoczyć i obtoczyć z resztą jak mu nie pasi to niech sie do miasta wyprowadzi. miastowi to zakała polskiej wsi :angry: albo im zapachy nie pasują albo coś jeszcze innego. :angry: tylko niech sie miastowi pochwalą kto zaśmieca polskie rowy lasy. rolnicy sami sobie lasu nie zawalają workami z śmieciami tylko przyjedzie taki pan z miasta i wywali do lasu bo do pod blok do kontenera mu sie nie chce iśc z kubłem żeby sie śmieci pozbyć :angry:

OT Jakby głupota miała skrzydła to uniósł byś się niczym gołębica.. tak durnej wypowiedzi dano już tu nie było :rolleyes:

#45 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 luty 2008 - 23:07

Przeprowadzka z miasta na wieś a co w tym głupiego, można się wnewrwić jak jakaś menda przywlecze sie z miasta i śmierdzi takiemu z 3 kilometrów czyjaś płyta gnojowa i do ekologów i innych takich wypisuje i w gminie skargi skłąda to jak można takich ludzi akceptowac gdzie kolwiek, u nas w okolicy gość trzyma 40 świć pod samymi oknmi siedla i przy sklepie i piekarni orz 100 m od kościoła i nikomu nie śmierdzi jakoś

#46 Share tomek13

tomek13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 25 luty 2008 - 21:02

Przeprowadzka z miasta na wieś U mnie na wsi to warszawiaki wybudowali sobie domek i przyjeżdżają na weekend , a tak ogólnie to spoko goście

#47 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 25 luty 2008 - 22:19

Przeprowadzka z miasta na wieś moój wujek ma 30 świn i mieszka praktycznie w centrum miasta (tak jak ja) i czsami zalatuje ostry zapaszek :rolleyes: ale ogólnie to nikomu to nie przeszkadza <_< . wszystko zależy od ludzi.

PS . @Vektorr jak masz obrażąć ludzi to lepiej wcale sie nie wypowiadaj na forum bo twoje komentarze to mnie rozwalają.
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#48 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 25 luty 2008 - 22:33

Przeprowadzka z miasta na wieś Masz racje wszystko zależy od ludzi bo u nas jest już suż otakich osób posiadających domej na wsi a mieszkają w mieście i przyjeżdzają sobie odpoczywać. Na szczęscie w naszej wsi nikt się na to nie skarży np. zapach obornika i jast taki pan(mój sąsiad) co przyjeżdza i pomaga niektórym w żniwa i lubi pomagać :rolleyes:
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#49 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 26 luty 2008 - 14:56

moój wujek ma 30 świn i mieszka praktycznie w centrum miasta (tak jak ja) i czsami zalatuje ostry zapaszek :rolleyes: ale ogólnie to nikomu to nie przeszkadza <_< . wszystko zależy od ludzi.

PS . @Vektorr jak masz obrażąć ludzi to lepiej wcale sie nie wypowiadaj na forum bo twoje komentarze to mnie rozwalają.

Czy nazywanie rzeczy po imieniu jest obrażaniem?
To co napisał autor skomentowanego przeze mnie postu jest porostu żenująco irracjonalne :)
..i tak powiem :)

#50 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 26 luty 2008 - 15:58

Przeprowadzka z miasta na wieś u mnie nie nie ma problemu z miastowymi najgorzej jest gnać krowy przez wieś bo jak jedzie ktoś ze wsi to poczeka a miastowym się spieszy jeden kiedyś zaczoł coś fikać ale zobaczył mój 2 metrowy uspakajacz do krów i trochę spękał
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 23:52

Przeprowadzka z miasta na wieś a ja mam sąsiada punk metalowca i robi zloty motorowe...przeprowadził sie z miast ai jak zrobi zlot to szok... spać nie idzie:( pijacki spęd bydła
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#52 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 07:12

Przeprowadzka z miasta na wieś Na szczęście świadomość rolników jest coraz większa i miastowym cwaniakom coraz tródniej znaleźć frajera który sprzeda działkę budowlaną, po cenie ziemi ornej lub ziemie po 3-4 tyś/ha, chociaż te miastowe przy kasie to czasami jeszcze gorsze chamy od tych biedniejszych, a największą plagą na wsi nei są tyle sami miastowi co miastowi z pierwszego pokolenia, którzy powracają na swoje ojcowizny, mają się za megamieszczuchów a słoma z butów wystaje, tak samo jest w mieścinach powiatowych gdzie 3/4te mieszkańców to wieśniaki z pierwszego pokolenia żyjący z poczuciem bycia wielkiego mieszczucha,

#53 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 09:12

u mnie nie nie ma problemu z miastowymi najgorzej jest gnać krowy przez wieś bo jak jedzie ktoś ze wsi to poczeka a miastowym się spieszy jeden kiedyś zaczoł coś fikać ale zobaczył mój 2 metrowy uspakajacz do krów i trochę spękał

heheh tak samo umnie jest ,"Swoi" poczekaja zawsze a miastowi zawsze cos nie pasuje .

#54 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 28 listopad 2008 - 13:42

Przeprowadzka z miasta na wieś Tak samo jest jak się jedzie kombajnem. "Swoi" zawsze zjadą na pobocze lub w jakiś wjazd na pole i można spokojnie przejechać, a miastowi zawsze pchaja się na chama prosto pod kombajn. Myślą, że droga należy do nich. Miałem nawet taki przypadek, że taki cwaniak bardzo podskakiwał i wezwał policję bo nie mógł przejechać. Ale u nas policja nie czepia się rolników w żniwa i można legalnie jeździć z hederem i szybko spękał.

#55 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 13:52

Przeprowadzka z miasta na wieś A mnie bardzo wkurza jak wyjeżdżam z pola na szosę z dwoma przyczepami słomy, wiadomo że nie zrobię tego w 5 sekund, a taki cwaniaczek już z daleka trąbi dojeżdża do mnie i krzyczy że mu drogę zastawiam, kilka razy spotkałem się z takim zachowaniem.

#56 Share markpp

markpp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:Lubię grzebać w garażu i coś naprawiać(psuć), lecz moim powołaniem jest elektronika i te dziedziny.

Napisany 28 listopad 2008 - 16:18

Przeprowadzka z miasta na wieś u nas taki kolo mieszka za płotem, przyjeżdża kilka razy w miesiącu do chaty po swojej matce bo resztę czasu spędza w Niemczech(polak oczywiście) i niedawno miał takie wizje że gnojówka jak kałuże jest i że płyta obornikowa jest nielegalnie wybudowana bo do niego nie przyszło pisemko o pozwolenie
a to było jak kilka dni pod rząd padało to jest logiczne że są kałuże

i mieszka obok niego taka c**a że jak przyjedzie do nas beczka z olejem napędowym to przylatuje i patrzy czy to aby nie jest olej opałowy

Może grzeczniej??
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

#57 Share ducho

ducho

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 16:43

Przeprowadzka z miasta na wieś Znajomy ma sposób na przepędzanie miastowych. Jak widzi że przyjeżdżają na sobotę to czeka aż sobie zrobią miły piknik i wtedy on podpina beczkę ze świńską gnojowicą i rura na pole sąsiadujące z ich działką ;) A potem tylko z uśmiechem na twarzy patrzy jak się szybko zwijają :) I problem dokuczliwych miastowych rozwiązany :)

A u mnie 3 domy się buduje w okolicy, ale ludzie spoko, mimo że z miasta, jeden nawet ze 3 dni w żniwa pomagał :)

#58 Share Dymek89

Dymek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 17:58

Przeprowadzka z miasta na wieś a u mnie ludzie strasznie pazerni na kase i do okola wszyscy dzialki sprzedaja chociaz ziemia 1 klasa... oprocz mnie tylko 2 jeszcze nie sprzedaje. I chca mi ulice 2 metry za stodola poprowadzic ale narazie spokoj na szczescie. I z tymi nowymi problemow tez jak narazie nie ma i oby nie bylo:)

#59 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 18:15

Przeprowadzka z miasta na wieś U nas niedawno położyli kostke , to się ludzie darli , że krów nie będe mógł pędzić , a miałem to w d...e , ale już i tak nie chodzą , bo na wybiegu są , a mam takiego są siada , który ma rntke , i łazi i zagląda komuś na podwórko , a jak wiadomo jesienią przywiezienie balota z suchymi oponami , to niekiedy problem , to jak koło niego spadnie troche , to zaraz biega po całej ulicy z miotłą za mną , i prubuje mnie zatrzymać . ;) śmiech na sali . Ostatnio ludzim nie spodobało się to , że mojemu ojcu tyle pomagam , i jak wiara widzi , że było by mu ciężko bezemnie , to teraz mnie straszyli że mi walną samochodem , albo ściągają policje , jak widzą , że ściągamy baloty do owijania , to ludzie wiedzą , że będe owijał , to wzywają policje , ale zawsze się jakoś z nimi mine , takie mam szczęście . Na razie nikomu nie mówie , że za niecały rok będe robił prawko , bo nowy ciągnik by się przydał , może jakieś uszczerbienie na zdrowiu , SPO , i nowy ciągnik będzie :) A ostatnio mamy takiego odwarznego kierowce autobusu szkolnego , co na zakrentach po przeciwnym pasie zadaje w 60 km/h :) Same dobro , dzieciaki się ucieszą że pare dni do szkoły nie pujdą , a ja będe się woził nowym ciągnikiem :):)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share markpp

markpp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:Lubię grzebać w garażu i coś naprawiać(psuć), lecz moim powołaniem jest elektronika i te dziedziny.

Napisany 29 listopad 2008 - 22:40

i mieszka obok niego taka c**a że jak przyjedzie do nas beczka z olejem napędowym to przylatuje i patrzy czy to aby nie jest olej opałowy

Może grzeczniej??

okij postaram się już tak nie wyrażać poniosło mnie trochę

Ostatnio ludzim nie spodobało się to , że mojemu ojcu tyle pomagam , i jak wiara widzi , że było by mu ciężko bezemnie , to teraz mnie straszyli że mi walną samochodem , albo ściągają policje , jak widzą , że ściągamy baloty do owijania , to ludzie wiedzą , że będe owijał , to wzywają policje , ale zawsze się jakoś z nimi mine , takie mam szczęście . Na razie nikomu nie mówie , że za niecały rok będe robił prawko , bo nowy ciągnik by się przydał , może jakieś uszczerbienie na zdrowiu , SPO , i nowy ciągnik będzie tongue.gif

u nas to jak w żniwa pomykam po ulicy traktorem(jeszcze prawka nie mam) to właśnie ta c**a dzwoni po pałkarzy ale zawsze uda mi się myknąć polną drogą
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...