Skocz do zawartości

Zdjęcie

zegary w ursusie 360 3p

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 17 luty 2008 - 21:28

zegary w ursusie 360 3p potrzebuję podłączenie wskaźnika ciśnienia powietrza ponieważ muszę wyjechać w dalszy kurs i muszę wiedzieć jakie jest ciśnienie powietrza jak by ktoś miał 3p to nich zrobi zdjęcia i wrzuci na forum lub na mail waldek415@op.pl
najlepiej jak najszybciej bo nie wiem kiedy ten kurs ma być dokładnie

widzę że temat się ostro kręci jak by ktoś miał troche czasu to nich zrobi te zdj będę bardzo wdzięczny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zegary w ursusie 360 3p Dzisiaj, 01:04
  •  

#2 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 18 luty 2008 - 15:22

zegary w ursusie 360 3p temat zalozyles wczoraj i juz bys chcial szybkich odpowiedzi ;) troszke cierpliwosci....

p.s nie pisz posta pod postem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share jktuning

jktuning

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 21:38

zegary w ursusie 360 3p

potrzebuję podłączenie wskaźnika ciśnienia powietrza ponieważ muszę wyjechać w dalszy kurs i muszę wiedzieć jakie jest ciśnienie powietrza jak by ktoś miał 3p to nich zrobi zdjęcia i wrzuci na forum lub na mail waldek415@op.pl
najlepiej jak najszybciej bo nie wiem kiedy ten kurs ma być dokładnie

widzę że temat się ostro kręci jak by ktoś miał troche czasu to nich zrobi te zdj będę bardzo wdzięczny

witam mam 3p i zegar jest podłączony na rurkę za zbiornikiem tuż przy zbiorniku obecnie mam aluminiową rurkę ale zmienię ją na tekalon stosowany w starze bo na ruce paskudnie częsie wskazówka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 09:09

zegary w ursusie 360 3p zgodze sie z jktuning bo tez mam 3p i ten nanometr (jakos tak sie nazywa) jest podłączony rurka która od tego licznika schodzi w dol i jest przykrecona do czujnika który jest za butla powietrza i z tego czujnika tez wychodza kable które ida do kontrolki (czerwonej taka na srodku kokpitu) i jezeli ona swieci to slabe cisnienie. (a kolejna sprawa najwazniejsza to to) musisz zakrecic zawor olejaka zeby powietrze nie spi..........lo tylko bilo na butle i wtedy zobaczysz czy masz ciśnienie itp itd. powodzenia. bezpiecznej drogi zycze

Edytowany przez andrzej2110, 12 marzec 2008 - 10:10.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze